Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja > Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 01-03-2015, 15:38   #1
Gersjana
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2015
Posts: 60
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Gersjana do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Dashuri vs shoqeri

Nje dashuri e perfunduar a mund te kthehet ne shoqeri midis dy persona qe kane qene te dashuruaret me njeri-tjetrit???????????
Gersjana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-03-2015, 16:06   #2
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,862
Thanks: 5,053
Thanked 3,629 Times in 1,905 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 167
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gersjana Shiko postimin
Nje dashuri e perfunduar a mund te kthehet ne shoqeri midis dy persona qe kane qene te dashuruaret me njeri-tjetrit???????????
Jo. E pamundur te ndodhi kjo. Do mund te ndodhte vetem nga momenti qe te dyja palet kuptuan se nuk kishin qene asnjehere te dashuruar vertete. Me siguri do te kene qene shok edhe me pare. Ky eshte nje version!
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-03-2015, 16:09   #3
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 8,130
Thanks: 4,490
Thanked 2,095 Times in 1,200 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Ndodh sigurisht ..... Ne filma
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-03-2015, 16:14   #4
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 4,384
Thanks: 1,733
Thanked 1,644 Times in 1,062 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

ndodhe, ndodhe, perse nuk mund te ndodhe ? ne 6 milarde njerez ekzistojne 6 miliarde storje te ndryshme nga njera tjetra, pse duhet e tera te jete sipas shabllonit te regjise se filmave, game ower, ec zhduku filmi mori fund
__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-03-2015, 16:31   #5
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 9,516
Thanks: 2,020
Thanked 2,852 Times in 1,220 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 512
Jolene ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Dy persona qe ndahen dhe mbeten shoke, ose sjane dashur kurre ose vazhdojne te duhen, e kam thene 1038272 here!
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-03-2015, 16:41   #6
Oxygen
Shy
 
Avatari i Oxygen
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 5,772
Thanks: 0
Thanked 407 Times in 304 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Shok mund te jene kur ja lyp dhe sta jep dhe ti thu: ska gje se behemi shok
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-03-2015, 16:41   #7
Gon!
IllyrianMuslim
 
Avatari i Gon!
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Posts: 6,291
Thanks: 630
Thanked 533 Times in 199 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
Gon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Une ndoshta mund te shtirem dhe te them se nuk e kam problem ta kem shoqe nje vajze qe me pare e kam dashuruar.
__________________
"Liria e vatanit nuk fitohet me partia e me tarafe, me tė pafe e me shkije tė veshun shqiptarēe".
Gon! nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-03-2015, 17:25   #8
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,619
Thanks: 3,459
Thanked 7,102 Times in 2,467 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Nuk mendoj ne shnderrimin e dashurise ne shoqeri, ndonese anasjelltas eshte e thjeshte te ndodhi

Dashuria kur mbaron mes dy njerezve, ka mbaruar egzistenca e nje mardhenieje te cdo emri mes tyre..
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-03-2015, 19:16   #9
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,367
Thanks: 231
Thanked 446 Times in 206 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

kjo eshte e pamundur,nje dashuri te kthehet ne shoqri i bie sikur rakia pa meze...
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-03-2015, 21:17   #10
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 4,804
Thanks: 3,976
Thanked 2,818 Times in 1,108 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Un giorno, l,AMORE incontro l,AMICIZIA e li chiede: Perché esisti tu, mentre ci sono gia io? E l,AMICIZIA rispose: esisto per portare un sorriso, la dove tu hai lasciato una lacrima!
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-03-2015, 21:21   #11
invictus
larguar
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 1,534
Thanks: 122
Thanked 195 Times in 132 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
invictus ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gersjana Shiko postimin
Nje dashuri e perfunduar a mund te kthehet ne shoqeri midis dy persona qe kane qene te dashuruaret me njeri-tjetrit???????????
jo gjithmone, por ndodh.
invictus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-03-2015, 21:37   #12
Gersjana
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2015
Posts: 60
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Gersjana do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

BABA nga DURRSI ne shqip dhe jo italish shpjegim ok.
Mund ta perkthesh ne shqip ate qe ke shkruajtu ne italish tani po pate kohe. Te lutem se un kuptoj italish ok.
Gersjana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-03-2015, 21:42   #13
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 4,804
Thanks: 3,976
Thanked 2,818 Times in 1,108 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gersjana Shiko postimin
BABA nga DURRSI ne shqip dhe jo italish shpjegim ok.
Mund ta perkthesh ne shqip ate qe ke shkruajtu ne italish tani po pate kohe. Te lutem se un kuptoj italish ok.
Nje dite DASHURIA takoi MIQESINE dhe e pyeti: Pse egziston ti , kur jam une? (pra ka kuptimin qe dashuria eshte me e madhe dhe e rendesishme se miqesia) MIQESIA u pergjigj: Une egzistoj, per te sjelle nje buzeqeshje, atje ku ti ke lene nje pike loti!
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-03-2015, 21:42   #14
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 16,491
Thanks: 3,573
Thanked 4,109 Times in 2,560 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gersjana Shiko postimin
BABA nga DURRSI ne shqip dhe jo italish shpjegim ok.
Mund ta perkthesh ne shqip ate qe ke shkruajtu ne italish tani po pate kohe. Te lutem se un kuptoj italish ok.
ta perkthen ai lart.

kohet e fundit ndodh shpesh
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-03-2015, 21:54   #15
Gersjana
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2015
Posts: 60
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Gersjana do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

BABA nga DURRSI shum flm per shpjegimin.
Drague nuk ishte ajo komentin qe bera un. Ajo komentin e kishte nje "zot" ok.
Gersjana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-03-2015, 22:42   #16
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla
Posts: 1,564
Thanks: 2
Thanked 25 Times in 20 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Asier pse rruspije jane ato te dashurojn masanej te bohen shoke?
__________________
Liebe ist wie der Wind, kann man nicht berühren, fühlt sich aber
Inteligjenca eshte si puna e Breēkave,Rendesi ka qe ti kesh por jo ti tregosh.
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2015, 17:09   #17
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 3,031
Thanks: 0
Thanked 558 Times in 313 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Pse kur ndaheni ju si ia beni? Qe sot e tutje jemi allnuar, ptu ptu ptu...

Nese dashuria ka perfunduar, ka perfunduar. Mund te ruhet sigurisht nje raport normal.
__________________
La vita č come il mare, non gliene frega un cazzo se non sai nuotare.
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2015, 17:23   #18
Mesnatė
Away
 
Avatari i Mesnatė
 
Data e antarėsimit: Jul 2014
Vendndodhja: Germany
Posts: 1,041
Thanks: 50
Thanked 80 Times in 18 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Mesnatė i pazėvėndėsueshėmMesnatė i pazėvėndėsueshėmMesnatė i pazėvėndėsueshėmMesnatė i pazėvėndėsueshėmMesnatė i pazėvėndėsueshėmMesnatė i pazėvėndėsueshėmMesnatė i pazėvėndėsueshėmMesnatė i pazėvėndėsueshėmMesnatė i pazėvėndėsueshėmMesnatė i pazėvėndėsueshėmMesnatė i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Per mendimin tim jo, sepse ne qofte se midis dy personave ekzistojne ndjenja me shume se miqesore, atehere eshte e pamundur te mbeten shoke, gjithsesi mendim im..
__________________
"Po qe se hunda nuk te nuhat dot , te pakten mos e fajeso trendafilin!"


💘
Mesnatė nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2015, 18:04   #19
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 4,728
Thanks: 3,564
Thanked 1,892 Times in 877 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mesnatė Shiko postimin
Per mendimin tim jo, sepse ne qofte se midis dy personave ekzistojne ndjenja me shume se miqesore, atehere eshte e pamundur te mbeten shoke, gjithsesi mendim im..
me shume se miqesore = shume miqesore, asgje tjeter !lol!
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2015, 18:35   #20
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 3,356
Thanks: 356
Thanked 443 Times in 294 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 111
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Ok midis dy te dashuruarvet ka dhe terheqje fizike ne mes ok qe mund te ngaterroje pak idete ok.
Shoqeri ndoshta. Miqesi jo.
Ok.
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur