Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja > Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-07-2015, 04:37   #1
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Postime: 2,899
Thanks: 609
Thanked 439 Times in 208 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Nė martesė, bashkėshortėt vazhdimisht kanė nevojė pėr njėri-tjetrin, qoftė pėr mbėshtetje emocionale nė kohėra tė vėshtira apo ndonjė event i mėrzitshėm qė mos tė “vuani” vetėm

Mirėpo disa pritje pėr bashkėshortin tuaj dhe martesėn nė pėrgjithėsi, nuk janė reale. Andaj, ekspertėt tregojnė kufirin se ēka ėshtė e pranueshme dhe ēka ėshtė e tepėrt.

Tė zgjedhė mes jush dhe nėnės sė tij.Ēfarėdo problemi qė tė keni me nėnėn e tij- ndoshta ndonjėherė ajo ėshtė nė plan tė parė pėr tė- mos e teproni me komente palidhje. Nėna ėshtė arsyeja pse AI ekziston pėr ju. Mos e sjellni nė situatė qė do tė zgjedh mes juve dhe nėnės sė tij.

Tė ju dėgjojė sikur mikeshat e juaja.Burri juaj duhet tė ju dėgjojė nė kohėrat e vėshtira, mirėpo mos pritni qė ai tė bėhet njė nga mikeshat e juaja. Femrat dhe meshkujt kanė qėllime tė ndryshme gjatė komunikimit, meshkujt janė tė brengosur pėr identifikimin dhe pėrmirėsimin e problemeve, femrat janė pėr shprehjen e ndjenjave dhe lidhjen emocionale. Mos prisni nga ai qė tė dėgjojė thashethemet e juaja sepse do tė frustrohet, andaj edhe ju do tė frustroheni sepse nuk e luan rolin sipas dėshirės suaj.

Tė mos vėrejė asnjė femėr tjetėr.Meshkujt, sikurse edhe gratė e tyre, nuk mund e tė mos vėrejnė njė femėr tė bukur andaj ėshtė e paarsyeshme tė kėrkoni nga burri juaj tė mos hedh asnjė shikim tė vetėm kur kalon ndonjė femėr e bukur. Shikimi ėshtė natyral dhe nuk bėn dėm nėse mbetet vetėm shikim.

Tė heq dorė nga pasionet e tij, qofshin profesionale apo personaleInteresat e burrit tuaj me shumė gjasa janė njė nga arsyet qė ju kanė tėrhequr ndaj tij, andaj mos e qortoni pėr kohėn e humbur nė ato gjėra. Kur burri i hidhet ndonjė hobi apo punė, nuk do tė thotė se e injoron familjen.

Tė bėhet njė njeri tjetėrėshtė normale tė mendoni herė pas here “pse u martova me kėtė njeri?” pas shumė viteve bashkė. Duhet t`i thuani burrit tuaj spontan se gjithmonė ka vėshtirėsi tė rrespektojė orarin, duhet tė zgjedhni betejat e juaja- ndoshta ju duhet tė jetė nė kohė pėr tė marrė fėmijėt nga shkolla, por nėse vonohet pėr darkė mos flisni asgjė.

Tė ndalojė takimet me shokėt e tij.Burri juaj ka nevojė pėr tė tė besueshmit e jashtėm, shokėt e gjinisė sė tij, duhet ta kuptoni dhe gjatė kėsaj kohe tė shoqėroheni edhe ju me mikeshat e juaja. Nėse ia ndaloni njė gjė tė tillė, ai nuk do tė jetė vetvetja dhe nuk do tė jetė i lumtur si mė parė. Nėse bėhet fjalė pėr mikeshė tė tij, sigurohuni se nuk ekziston mundėsia tė ketė diēka mes tyre.

Tė mbajė mend ēdo moment tė lidhjes suaj qė ėshtė i rėndėsishėm pėr ju.Femrat kanė tendencė tė mbajnė mend mė shumė ngjarjet qė kanė lėnė pėrshtypje emocionale, meshkujt jo. Nėse keni diēka tė rėndėsishme qė ai duhet t`a mbajė mend, komunikoni direkt me tė, nėse prap e anashkalon- bėhuni direkt dhe shpjegoni pse jeni e dėshpruar nga ai.

Tė ndajė tė gjitha interesat e juaja.Mos e pyesni tė ju bashkangjitet nė aktivitetet qė ju pėlqejnė vetėm juve, nė fakt tė kaloni kohė secili me hobin e tij vetėm qė e forcon lidhjen tuaj. Jepini shansė qė tė ndjejė mungesėn tuaj kohė pas kohe, atėherė do kthehet tek ju tė ju tregojė se sa ju vlerėson.

Tė bėhet personi i rritur kur ju bėni si fėmijė.Tė heshtni si dėnim dhe tė pėrmbaheni nga seksi me qėllim qė t`ia arrini qėllimit tuaj, ėshtė fėmijėrore dhe kundėrproduktive. Nė vend se tė reagojė, burri juaj me shumė gjasa do tė tėrhiqet, tė qenurit pasiv-agresiv ėshtė njė nga format mė shkatėrruese tė komunikimit- krijon njė cikėl negativ qė vetėm se bėhet mė i keq, krijon urrejtje dhe fyerje. Nėse mendoni se burri juaj ju detyrohet tė kėrkojė falje, mos bėni qė ndjenjat e juaja tė tingėllojnė mė pak tė rėndėsishme se sa janė (pasive),dhe mos e sulmoni(agresive). Bėhuni mė e qartė!

/femra.net/
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2015, 04:39   #2
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Postime: 2,899
Thanks: 609
Thanked 439 Times in 208 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Une personalisht nuk pajtohem ne te gjitha pikat me keto ekspertet. Si shume po kerkojne me duket
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2015, 07:42   #3
Iness
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 
Avatari i Iness
 
Data e antarėsimit: Sep 2013
Postime: 4,632
Thanks: 8
Thanked 338 Times in 167 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Iness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėmIness i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Domethene mos te kerkojme asgje ne , nuk me pelqen kjo lista
Iness nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2015, 08:43   #4
Poeti
V.I.P
 
Avatari i Poeti
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Ferizaj-Kosovė
Postime: 4,552
Thanks: 0
Thanked 12 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
Poeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

kerkoni mi, kerkoni, por ate qe duhet dhe jo ate qe nuk ka kuptim. E dashuron dike sepse eshte i tille, dhe pastaj kerkon ta ndryshosh...cfare logjike eshte kjo?
__________________
KOMBI MBIGJITHA

Kurrė mos thuaj kurrė!
Poeti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2015, 09:26   #5
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Postime: 8,480
Thanks: 1,260
Thanked 1,894 Times in 817 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
Jolene ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

A me mo? U perlota kur e lexova artikullin..
__________________
Nė vendin ku rriten gėnjeshtrat,
e vėrteta ėshtė njė sėmundje.
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2015, 09:32   #6
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Postime: 7,235
Thanks: 3,310
Thanked 1,501 Times in 774 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Dhe cfare duhet ti kerkojme?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2015, 09:46   #7
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 6,476
Thanks: 615
Thanked 498 Times in 304 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Dhe cfare duhet ti kerkojme?
Asgje - dime ne se si te veprojme dhe pa kerkesa
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2015, 10:30   #8
Poeti
V.I.P
 
Avatari i Poeti
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Ferizaj-Kosovė
Postime: 4,552
Thanks: 0
Thanked 12 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
Poeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Dhe cfare duhet ti kerkojme?
Angelisa, e nuk shkon jeta pa kerkesa a?
__________________
KOMBI MBIGJITHA

Kurrė mos thuaj kurrė!
Poeti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2015, 11:01   #9
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 6,205
Thanks: 124
Thanked 300 Times in 137 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Me duken pak si shum!!!....qdo kerkes ka kushtet e veta,ne nuk jemi fontan deshirash per plotsim kerkesash..zgjidh dhe merr perndryshe si ne bankomatin e merkelkes te shfaqet ai gishti i mesem per ata qe po bejn shum zhurem per asgj!!..
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2015, 11:43   #10
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Postime: 4,055
Thanks: 1,826
Thanked 1,049 Times in 452 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

"Tė mos vėrejė asnjė femėr tjetėr..." se hunte ti then !
Ma mire ēorre se me hanger grushta turinjve !
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2015, 11:51   #11
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 6,205
Thanks: 124
Thanked 300 Times in 137 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
"Tė mos vėrejė asnjė femėr tjetėr..." se hunte ti then !
Ma mire ēorre se me hanger grushta turinjve !
haha...fshatar paske frik ?...kjo eshte ne regull sepse perfiton pastaj pension nga qeveria
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2015, 12:42   #12
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Postime: 4,055
Thanks: 1,826
Thanked 1,049 Times in 452 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fehmikaciu Shiko postimin
haha...fshatar paske frik ?...kjo eshte ne regull sepse perfiton pastaj pension nga qeveria
E kam njefare pershtypje se kete liste e ka hartue vete Puhiza e mengjesit sipas qejfit te vete ! lol!
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2015, 12:49   #13
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 6,205
Thanks: 124
Thanked 300 Times in 137 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
E kam njefare pershtypje se kete liste e ka hartue vete Puhiza e mengjesit sipas qejfit te vete ! lol!
e po situata,Puhiza e mengjesit e din qe kerkesat duhet te jen te arsyeshme dhe te kufizuara brenda logjikes...nuk mund ta kesh vetem njeren an te monedhes pa e shiqu edhe anen e kundert..qdo gje ne natyr eshte qift e jo tek ,nuk mund ta kesh vetem te miren duhet ta llogaritesh edhe te kunderten..
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2015, 14:13   #14
Morning-light
V.I.P
 
Avatari i Morning-light
 
Data e antarėsimit: May 2015
Postime: 417
Thanks: 24
Thanked 108 Times in 65 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Morning-light ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėMorning-light ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėMorning-light ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėMorning-light ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėMorning-light ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėMorning-light ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Ska gje me te keqe,se sa te mundohesh te privatizosh,ne forme te centralizuar tjetrin .
Tjetrin leje te jetoje e jeto dhe per vete.Fakti qe duhemi,kemi nje lidhje apo jemi bahskeshort,sdo te thote qe : Ti te jesh une & une te jem ti..
shume cifte e shkaterrojne vete lidhjen,nga idiotesit e tyre.
Morning-light nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2015, 14:55   #15
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Postime: 2,899
Thanks: 609
Thanked 439 Times in 208 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
E kam njefare pershtypje se kete liste e ka hartue vete Puhiza e mengjesit sipas qejfit te vete ! lol!
Hhahaahhaahhahaahhaahhahahahh. Ta kisha hartu une do ishte pak me feministe lista, thuj shyqyr qe sme shkoj mendja mua se do e shifnit veten e perparse e me tigan ne dore cdo mengjes hahahaha.
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2015, 14:58   #16
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Postime: 2,899
Thanks: 609
Thanked 439 Times in 208 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani Shiko postimin
Asgje - dime ne se si te veprojme dhe pa kerkesa
Aman mos na ēuditni tani. Ku paskeni qene ju kaq te ditur qe se paskemi verejtur ne.
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2015, 15:07   #17
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Postime: 2,899
Thanks: 609
Thanked 439 Times in 208 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fehmikaciu Shiko postimin
haha...fshatar paske frik ?...kjo eshte ne regull sepse perfiton pastaj pension nga qeveria
Hahahah. Jo qe ka frike, por pse me henger grushta kot?
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2015, 15:57   #18
Leo
V.I.P
 
Avatari i Leo
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Postime: 3,203
Thanks: 936
Thanked 834 Times in 369 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
Leo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Veq u bo me u frigu prej granimit, tkoritin para burrnimit.

https://youtu.be/72K-lfQaXWo?t=2m
Leo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2015, 16:03   #19
Zuzari
Guest
 
Postime: n/a
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Oh me figlio di casa ēere i boj une kesaj temes....
  Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2015, 16:14   #20
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 6,205
Thanks: 124
Thanked 300 Times in 137 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Puhiza Shiko postimin
Hahahah. Jo qe ka frike, por pse me henger grushta kot?
More per grushta i bej hallall ,por mundet me te perzan nga shpia ,kjo edhe ma keq,pastaj nuk te jep buk e as uj...cka mbetet?,me shkua mu fotografu me ndonje ari ne kopshtin zologjik..
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur