Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja > Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-07-2015, 20:23   #41
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,664
Thanks: 8,036
Thanked 2,520 Times in 1,332 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 183
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Poeti Shiko postimin
kerkoni mi, kerkoni, por ate qe duhet dhe jo ate qe nuk ka kuptim. E dashuron dike sepse eshte i tille, dhe pastaj kerkon ta ndryshosh...cfare logjike eshte kjo?
Kjo "liste" s'ka te beje me ndjenjat dhe aq me teper me dashurine..dhe per me teper me respektin qe mbetet reciprok. Kjo liste i perket kryekeput propagandes fetare dhe sidomos asaj muslimane.

Sa fillova te lexoja, me dukej sikur po lexoja ndonje "sophisticated" kuran.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2015, 20:29   #42
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 4,651
Thanks: 117
Thanked 481 Times in 383 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fleur Blanche Shiko postimin


po ēa thank you, un duhet me t than ty falemnerit, a se shef ndryshimin me kto grifshat e tjera lol


esther ne gzime e tmira ta kthefshim
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2015, 20:32   #43
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,221
Thanks: 1,947
Thanked 1,109 Times in 594 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Me thote edhe shum gjera te tjera pervec se "Zemer" por jane per qartesim personal. Lere pastaj kur eshte pak e zemruar.....obobo se c'me thote por un di ta zbus, ose me mire zbusim njeri tjeterin.....
PO JAM ME FAT.....

ps: ne ju tregum se c'thomi, po rjuve beni pak perpjekje dhe ndani me popullin se c'fare ju thoni.....
Uaaa patjeter. Une atij i them "Nga me gjete se isha rehat vetem" kurse ai me thote "Je nje e keqe e domosdoshme". (j/k)
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2015, 20:56   #44
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 15,344
Thanks: 5,554
Thanked 5,385 Times in 3,457 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 316
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Uaaa patjeter. Une atij i them "Nga me gjete se isha rehat vetem" kurse ai me thote "Je nje e keqe e domosdoshme". (j/k)
Po qekeni "grup" fare....zotnija juaj e thoshka me shum "delikatese" e takt kundrapergjigjien ndaj provokmit me stil tuajin......por shoh se ka veprimim kimik......

Ja ti them dhe un njehere asaj "zemrakes" time se "eshte nje e keqe e domosdoshme" e te them neser se ne c'pullaz kam fjetur.....
__________________
What goes around comes around......
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2015, 22:27   #45
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 29,729
Thanks: 11,173
Thanked 13,536 Times in 5,389 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 338
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

qenkam shume tolerueshme me burrin, i plotesoj keto 9 deshira pa problem (vec shikimin duhet ta ket me stil…po pa femer te bukur ta bej me stil qe ajo mos ta di qe ai e pa, se me ofendon mua…sdua ajo te mendoj sikur eshte me e mire )
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2015, 22:39   #46
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 7,874
Thanks: 1,230
Thanked 1,011 Times in 661 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 60
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *~Rexhina~* Shiko postimin
qenkam shume tolerueshme me burrin, i plotesoj keto 9 deshira pa problem (vec shikimin duhet ta ket me stil…po pa femer te bukur ta bej me stil qe ajo mos ta di qe ai e pa, se me ofendon mua…sdua ajo te mendoj sikur eshte me e mire )
Cila ta kalon ty
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2015, 23:00   #47
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,047
Thanks: 341
Thanked 2,488 Times in 1,451 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

ne fakt do ishte me bukur te mos lindte nevoja per t'i kerkuar asgje
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-07-2015, 19:08   #48
Fleur Blanche
Hiram Abiff
 
Avatari i Fleur Blanche
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Posts: 876
Thanks: 0
Thanked 353 Times in 144 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Fleur Blanche ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga broken_smile Shiko postimin
ne fakt do ishte me bukur te mos lindte nevoja per t'i kerkuar asgje
Yeap! Mes dy njerėzve tė arsyeshėm qė duhen e mirėkuptohen dhe qė kanė zgjedhur tė jetojnė bashkė, nuk ka nevojė pėr parashtrim kėrkesash sepse secili e njeh mirė tjetrin dhe gjėrat ecin natyrshėm

Po e lexoja edhe njėherė artikullin dhe sinqerisht, s'po vė re ndonjė "hata tė madhe" kėtu.

Citim:
Tė zgjedhė mes jush dhe nėnės sė tij.
Nuk shoh ndonjė arsye. Secila ka vendin e saj... dhe lidhja qė ka me tė dyja, ėshtė ndryshe nga njėra-tjetra. Ėshtė ndryshe rasti, nėse nėna e tij fut hundėt nė lidhje dhe ti i kėrkon me mirėsjellje qė mos tė ndikohet dhe tė jetė i qartė nė qėndrimin e tij. Nė tė kundėrt, nuk shoh arsye t'i vėsh nė barazpeshė pėr tė bėrė zgjedhje ekstreme.
Citim:
Tė ju dėgjojė sikur mikeshat e juaja.
As qė dua. Bashkėshorti ėshtė miku mė i mirė dhe nga pėrvoja, mė mirė ndihem kur flas me seksin e kundėrt sesa me femrat. Aq mė tepėr qė bashkėshorti ėshtė njeriu mė i afėrt dhe ai me tė cilin hap zemrėn pothuajse pėr ēdo gjė. Kėshtuqė, askush nuk do mė dėgjonte si ai nė kėtė rast
Citim:
Tė mos vėrejė asnjė femėr tjetėr.
E bukura ėshtė e bukur dhe ėshtė hipokrizi tė pretendosh qė ai s'do e shohė. Madje, mė ka qėllur qė edhe nė sy tė partnerit kam thėnė: "sa e bukur ajo femra" Kjo s'do thotė se po flirton, se kjo ėshtė ēėshtje tjetėr pastaj

Citim:
Tė heq dorė nga pasionet e tij, qofshin profesionale apo personale
Pėrkundrazi, mė pėlqen qė ai ka pasione nė jetė dhe i ndjek... pasionet i japin ngjyrė jetės sė njeriut dhe askush s'ka tė drejtė t'ia mohojė tjetrit apo pėrbuzė, dhe as t'i i imponojė pasionet e veta. Kjo i jep larmitet edhe jetės nė ēift.

Citim:
Tė bėhet njė njeri tjetėr.
As qė bėhet fjalė. Nuk i kėrkoj askujt diēka qė nuk dua tė ma kėrkojnė mua. Nėse shkoj deri nė pikėn ku unė dua tė mos jetė mė ai me tė cilin jam dashuruar nė fillim, mė mirė i jap fund lidhjes sepse ėshtė mė e ndershme.

Citim:
Tė ndalojė takimet me shokėt e tij.
Nope. Njė bashkėshort qė nuk del me shokėt e tij, ka diēka qė nuk shkon me tė...
Citim:
Tė ndajė tė gjitha interesat e juaja.
As qė dua... unė kam individualitetin tim dhe kam nevojė pėr hapėsirėn time, edhe sa i pėrket interesave tė mia... nuk kam nevojė qė partneri im t'i ndjekė ato, sepse s'jam njeri gjysmak dhe posesiv.
Citim:
Tė bėhet personi i rritur kur ju bėni si fėmijė.
Jo, s'ėshtė e drejtė. Kur nuk je e drejtė me njeriun qė ke zgjedhur pėr bashkėudhėtar nė jetėn tėnde, me kė do jesh atėherė?!

Ndėrsa pėr kėtė:
Citim:
Tė mbajė mend ēdo moment tė lidhjes suaj qė ėshtė i rėndėsishėm pėr ju.
Eh... kėtė tani, sinqerisht do e kisha ēik tė vėshtirė, sepse si femėr jam shumė e dhėnė pas detajeve
Fleur Blanche nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2015, 16:24   #49
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 8,606
Thanks: 909
Thanked 1,502 Times in 803 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 110
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

*Femra(mesatare) nuk ben disa nga keto kerkesat me lart burrit se nuk e beson burrin. Ne te vertet ajo nuk beson femrat e tjera qe per te jane te gjitha 'grabitqare'. Femra e njeh femren shume mire prandaj i ruhet asaj.
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2015, 16:31   #50
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,673
Thanks: 10,622
Thanked 5,891 Times in 3,989 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 283
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mano Shiko postimin
*Femra(mesatare) nuk ben disa nga keto kerkesat me lart burrit se nuk e beson burrin. Ne te vertet ajo nuk beson femrat e tjera qe per te jane te gjitha 'grabitqare'. Femra e njeh femren shume mire prandaj i ruhet asaj.
LIKE MANO
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2015, 16:55   #51
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Posts: 3,667
Thanks: 1,267
Thanked 1,173 Times in 565 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mano Shiko postimin
*Femra(mesatare) nuk ben disa nga keto kerkesat me lart burrit se nuk e beson burrin. Ne te vertet ajo nuk beson femrat e tjera qe per te jane te gjitha 'grabitqare'. Femra e njeh femren shume mire prandaj i ruhet asaj.
Do te thuash qe mashkulli eshte viktima ne kete mes?
. Bie deshmore duke mos dashur.
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2015, 17:26   #52
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 8,606
Thanks: 909
Thanked 1,502 Times in 803 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 110
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Puhiza Shiko postimin
Do te thuash qe mashkulli eshte viktima ne kete mes?
. Bie deshmore duke mos dashur.
hahahahaha...

Perfytyro nje sken ku keshtjella, ujedhenesi, parcelat me perime, fruta, grur e miser te gjitha produktet e nevojshme per te mbijetuar jane gjithmone te kercenuara nga dikush qe nuk disponon te njejten pasuri ose qe e lakmon thjesht se do me shume. Prandaj keto burime jetike ruhen me kujdes sepse mund te grabiten dhe ngel ne mes te rruges.
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2015, 17:30   #53
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Posts: 3,667
Thanks: 1,267
Thanked 1,173 Times in 565 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

do bejme kujdes . Do ju vejme sistem alarmi per cdo rast hahaahha
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2015, 17:41   #54
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 8,606
Thanks: 909
Thanked 1,502 Times in 803 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 110
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Puhiza Shiko postimin
do bejme kujdes . Do ju vejme sistem alarmi per cdo rast hahaahha
hahahaha...

P.s Tani qe ti kthehemi temes, per vete nuk mund te jetoja as edhe 1 jave me nje grua qe do te me vinte keto kushte. Burri pa liri, pa nje lloj pasioni, dhe pa shoqeri eshte i mbarum. Eshte kthyer ne dash te tredhur. E cfar femre do te deshironte te kthente burrin e saj ne nje qenie te tille? Ne raste te tilla, ne lidhje te tilla nuk ka asnje pike dashurie apo rrespekti, ka vetem pasiguri dhe si synim nenshtrimin e plot.
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2015, 17:50   #55
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,365
Thanks: 230
Thanked 452 Times in 206 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Puhiza Shiko postimin
do bejme kujdes . Do ju vejme sistem alarmi per cdo rast hahaahha

Do ta fusim virusat ne sistemin operative...
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur