Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-04-2016, 12:31   #101
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Leningrad
Posts: 36,356
Thanks: 7,950
Thanked 4,407 Times in 2,903 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 258
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Arrow Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga broken_smile Shiko postimin
nuk te kuptova Systema
Skom me kohe,biles jame shume me vonese por per TY bej perjashtime.
Quhet meditim fantazios,qe e pake e zoterojne.
KLB
__________________
Une jam pergjegjes vetem para popullit tim,dhe nuk i detyrohem ASKUJT tjeter(Vladimir Putin).
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-04-2016, 12:47   #102
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 11,199
Thanks: 342
Thanked 2,186 Times in 1,260 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Skom me kohe,biles jame shume me vonese por per TY bej perjashtime.
https://www.youtube.com/watch?v=Xb-4qDbPOPo
Quhet meditim fantazios,qe e pake e zoterojne.
KLB
pune te mbare Systema une kam kohe sepse jam pushim sot, por nuk po te bezdis me me pyetje. gjithsesi kete do ta them, prape nuk kuptova
Persona nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-04-2016, 21:51   #103
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,398
Thanks: 237
Thanked 569 Times in 203 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga broken_smile Shiko postimin
hello beibi. come mai?
Perché ero in crisi esistenziale..

In realtą sto benissimo, avevo solo una gran voglia di rileggerlo.
Mi piace tanto.
Tu l'hai letto?
Robbery nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-04-2016, 21:56   #104
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 11,199
Thanks: 342
Thanked 2,186 Times in 1,260 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

non ancora andrņ a prenderlo un giorno in biblioteca.

mi fa piacere leggere che stai bene.
Persona nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-04-2016, 21:57   #105
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,398
Thanks: 237
Thanked 569 Times in 203 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Qeka bo keq per 7 euro
Il punto é che ce l'avevo, ma si vede che l'ho perso nell'ultimo trasloco.
E mi scocciava ricomprarlo..
Ti te ishe kaq i mire ma kishe derguar me poste.
Neser kam ditlindjen Systema, do me dergosh nje buqete me lule?
Me ka mar malli per pak poezi e romanticizem..
Robbery nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-04-2016, 23:09   #106
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Leningrad
Posts: 36,356
Thanks: 7,950
Thanked 4,407 Times in 2,903 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 258
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Il punto é che ce l'avevo, ma si vede che l'ho perso nell'ultimo trasloco.
E mi scocciava ricomprarlo..
Ti te ishe kaq i mire ma kishe derguar me poste.
Neser kam ditlindjen Systema, do me dergosh nje buqete me lule?
Me ka mar malli per pak poezi e romanticizem..
Sa kom pase une dhe i kam humbur(ne fakt ja u jepja te tjereve).
Do ta dergoj m.q-se paske datelindjen....do perpiqem te gje nje tufe te bukur dhe + po kapa lotton ta kom thone qe i ke 100.000 euro.
__________________
Une jam pergjegjes vetem para popullit tim,dhe nuk i detyrohem ASKUJT tjeter(Vladimir Putin).
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-04-2016, 23:16   #107
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,398
Thanks: 237
Thanked 569 Times in 203 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Mire...tani eshte gią fditlindja ime..potresti mandarmi la poesia intanto, se lulet sa te besh buqeten ti e sa ti nisesh..shume rremuje..
Robbery nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-04-2016, 23:20   #108
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,398
Thanks: 237
Thanked 569 Times in 203 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Shpejt me poezine systema se po me presin shoqeia per brindisi....
Robbery nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-04-2016, 23:21   #109
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 20,524
Thanks: 1,547
Thanked 1,462 Times in 1,061 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Robby
Na ke thare syrin
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-04-2016, 23:23   #110
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,398
Thanks: 237
Thanked 569 Times in 203 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

E di...kjo me ben te ndjehem shume mire....
Si je thirst? Dhurate per mua ke apo jo?
Robbery nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-04-2016, 23:24   #111
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 30,745
Thanks: 7,350
Thanked 6,960 Times in 3,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 409
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Mire...tani eshte gią fditlindja ime..potresti mandarmi la poesia intanto, se lulet sa te besh buqeten ti e sa ti nisesh..shume rremuje..
Edhe 100 tė tjera Robbery.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-04-2016, 23:24   #112
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Leningrad
Posts: 36,356
Thanks: 7,950
Thanked 4,407 Times in 2,903 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 258
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Shpejt me poezine systema se po me presin shoqeia per brindisi....
Kur te arrish hidhi i sy forumit.....
__________________
Une jam pergjegjes vetem para popullit tim,dhe nuk i detyrohem ASKUJT tjeter(Vladimir Putin).
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-04-2016, 02:14   #113
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,038
Thanks: 1,811
Thanked 2,042 Times in 1,127 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Instalova app e pultit te smarttv samsung. Nuk ma njeh wifi. Une tani kam nderruar cel skam shume nuk e di e ka problemin cel apo ky app nuk funksionon? E ka provuar njeri?
Konkretisht kur mundohem te shtyp butonin ku cohet te interneti me jep kete mesazh si ne foto.


P.S Do me ndihmonte ta komandoja nga cel se shyqyr tel me vete e kemi gjithmone , pultin e degdisim femijet sa andej -kendej.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg image.jpg (21.4 KiloByte, 80 shikimet)
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-04-2016, 02:28   #114
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 20,524
Thanks: 1,547
Thanked 1,462 Times in 1,061 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Cilen app dhe cfare celulari?

Smart tv samsung app?
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-04-2016, 02:37   #115
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,038
Thanks: 1,811
Thanked 2,042 Times in 1,127 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
Cilen app dhe cfare celulari?

Smart tv samsung app?
Po ai app eshte. E kam iphone. Gjersa e ofron app-in iphone besoj funksionon. Une iphone e kam te lidhur me tv.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-04-2016, 02:46   #116
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Leningrad
Posts: 36,356
Thanks: 7,950
Thanked 4,407 Times in 2,903 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 258
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Kur te arrish hidhi i sy forumit.....
U cave tu pa onra t`merrshme mer....lol
PS: mir e ke tash do vrej noi dhurat per Robbery....kismet.
Gjum prap njoni.
Shnet
__________________
Une jam pergjegjes vetem para popullit tim,dhe nuk i detyrohem ASKUJT tjeter(Vladimir Putin).
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-04-2016, 02:53   #117
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 20,524
Thanks: 1,547
Thanked 1,462 Times in 1,061 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
Po ai app eshte. E kam iphone. Gjersa e ofron app-in iphone besoj funksionon. Une iphone e kam te lidhur me tv.
Samsung galaxy eshte me mire per te kontrolluar televizoret. Biles edhe te shoqeve pa wifi
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-04-2016, 16:13   #118
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 20,524
Thanks: 1,547
Thanked 1,462 Times in 1,061 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
E di...kjo me ben te ndjehem shume mire....
Si je thirst? Dhurate per mua ke apo jo?
Mire faleminderit, po ti si je? Kam, si nuk kam


Gezohem qe je mire
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 24-05-2016, 01:12   #119
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Leningrad
Posts: 36,356
Thanks: 7,950
Thanked 4,407 Times in 2,903 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 258
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Question Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Kerkoj ndihme per shqiperimin....
http://www.breitbart.com/jerusalem/2...war-on-terror/
Ju falenderoj kush do marri mundimin, dhe gjumin e embel!
__________________
Une jam pergjegjes vetem para popullit tim,dhe nuk i detyrohem ASKUJT tjeter(Vladimir Putin).
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-05-2016, 03:58   #120
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Leningrad
Posts: 36,356
Thanks: 7,950
Thanked 4,407 Times in 2,903 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 258
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Arrow Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Kerkoj ndihme per shqiperimin....
http://www.breitbart.com/jerusalem/2...war-on-terror/
Ju falenderoj kush do marri mundimin, dhe gjumin e embel!
Edhe juve fundjave te kendshme, se po iken koha dhe jeta po behet me e shkurter.....trap i lales.

Beni.
__________________
Une jam pergjegjes vetem para popullit tim,dhe nuk i detyrohem ASKUJT tjeter(Vladimir Putin).
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur