Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-01-2018, 13:14   #461
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 2,448
Thanks: 1,769
Thanked 3,596 Times in 1,156 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Formoni fjale me germen e fundit te fjales para-ardhese.

Luanesh......
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 13:15   #462
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 31,965
Thanks: 7,746
Thanked 7,333 Times in 4,105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 420
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Formoni fjale me germen e fundit te fjales para-ardhese.

Sheshbesh......
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 13:16   #463
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 2,448
Thanks: 1,769
Thanked 3,596 Times in 1,156 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Formoni fjale me germen e fundit te fjales para-ardhese.

Shushic.......
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 13:32   #464
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 4,696
Thanks: 4,923
Thanked 3,287 Times in 1,691 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 44
Performer ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Formoni fjale me germen e fundit te fjales para-ardhese.

Cice ......
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 13:37   #465
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 31,965
Thanks: 7,746
Thanked 7,333 Times in 4,105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 420
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Formoni fjale me germen e fundit te fjales para-ardhese.

Ėmbėl.............(cica)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 18:56   #466
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 2,448
Thanks: 1,769
Thanked 3,596 Times in 1,156 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Formoni fjale me germen e fundit te fjales para-ardhese.

Lavazh........
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 18:58   #467
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 31,965
Thanks: 7,746
Thanked 7,333 Times in 4,105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 420
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Formoni fjale me germen e fundit te fjales para-ardhese.

Zhabjak.............
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 19:00   #468
Linda
I'm like a star
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,414
Thanks: 1,480
Thanked 776 Times in 445 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Formoni fjale me germen e fundit te fjales para-ardhese.

Kaqurrels.....
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 19:01   #469
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 31,965
Thanks: 7,746
Thanked 7,333 Times in 4,105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 420
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Formoni fjale me germen e fundit te fjales para-ardhese.

syfet........
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur