Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Kinematografia

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-01-2018, 20:19   #81
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 10,773
Thanks: 1,642
Thanked 1,874 Times in 1,002 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Aki Shiko postimin
Ti ik shko shikoje Final Fantasy The Spirits Within, ne mos me shume do njohtohesh me Aki Ross, ose eja me mua neser te shohim Molly's Game, ma blen e bileten e popcornin me nje rast
E guglova dhe e pash Aki Ross. Aman vendose ate ne avatar dhe largoje kete shemtiren Gollum qe e ke tani.

Neser s’muj por shpejt ja bejm bam ne cineplexx. Nuk te mbes borxh jo
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 15-01-2018, 21:27   #82
Aki
misfit
 
Avatari i Aki
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 163
Thanks: 25
Thanked 54 Times in 42 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Aki ka mbyllur reputacionin
Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
E guglova dhe e pash Aki Ross. Aman vendose ate ne avatar dhe largoje kete shemtiren Gollum qe e ke tani.

Neser s’muj por shpejt ja bejm bam ne cineplexx. Nuk te mbes borxh jo

My preciousssssssss
Aki nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Aki pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur