Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika > Muzika Botėrore

Muzika Botėrore Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-11-2017, 17:41   #441
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 2,462
Thanks: 617
Thanked 826 Times in 495 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
par i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i par pėlqehet nga
i vjetėr 15-11-2017, 18:28   #442
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Posts: 36,021
Thanks: 7,703
Thanked 4,289 Times in 2,818 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 254
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

Pershendes GENTI apo SOPOTI...
ATY duhet te keshe......ARSCH.
GRANDE.
__________________
Ka dy lloj arti ne muzike....METAL dhe bullSHIT(BRUCE DICKINSON)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 15-11-2017, 18:32   #443
Mistrece
.
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 8,515
Thanks: 0
Thanked 1,722 Times in 953 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

Pershendes gurax.

Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mistrece pėlqehet nga
i vjetėr 15-11-2017, 18:50   #444
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 2,483
Thanks: 0
Thanked 313 Times in 269 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
uj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
Pershendetje edhe nga une

__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 19:19   #445
Sopoti
V.I.P
 
Avatari i Sopoti
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 7,503
Thanks: 2,743
Thanked 3,254 Times in 1,452 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 138
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret


Tė kesh mbrėmje tė mirė Beni.
Faleminderit.
E unė ju pėrshėndes.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Sopoti pėlqehet nga
i vjetėr 15-11-2017, 19:44   #446
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 11,103
Thanks: 340
Thanked 2,140 Times in 1,228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 119
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
oh wow faleminderit
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 20:25   #447
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 2,779
Thanks: 55
Thanked 145 Times in 92 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-11-2017, 17:30   #448
Darkblonde
Darkblonde
 
Avatari i Darkblonde
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Vendndodhja: Prishtina
Posts: 205
Thanks: 386
Thanked 161 Times in 88 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Darkblonde ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

Darkblonde nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Darkblonde pėlqehet nga
i vjetėr 16-11-2017, 17:43   #449
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Posts: 36,021
Thanks: 7,703
Thanked 4,289 Times in 2,818 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 254
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sopoti Shiko postimin
https://m.youtube.com/watch?v=13z_9WBpE4A

Tė kesh mbrėmje tė mirė Beni.
Faleminderit.
E unė ju pėrshėndes.
Faleminderit GENTO..
No guts....NO GLORY.
__________________
Ka dy lloj arti ne muzike....METAL dhe bullSHIT(BRUCE DICKINSON)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 16-11-2017, 17:46   #450
Darkblonde
Darkblonde
 
Avatari i Darkblonde
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Vendndodhja: Prishtina
Posts: 205
Thanks: 386
Thanked 161 Times in 88 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Darkblonde ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret


Pa e pershendetur askend

Enjoy
Darkblonde nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur