Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika > Muzika Botėrore

Muzika Botėrore Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 01-05-2018, 06:43   #881
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 1,114
Thanks: 178
Thanked 314 Times in 191 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
edlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Kėngė tė gadishullit Ballkanik

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Ngaqe, sepse tregu i ēameve eshte tregu i ēameve, pazari tjeter eshte pazari tjeter, qashtu mendoj une, qe te temat kengeve shqipe e kane vendin labēet dhe jo ne badhkan award music. E para

E dyta, kengen qe solle eshte grupi Riva nga Zara e Kroacise me kengetaren Emilija Kokic, fituese te eurovizionit dhe kam pasur fatin ta percillja ne koncert live ne shesh te Zares, menjehere pas kthimit nga Eurovizha, sakaq edhe ne kulme ndertesash kishin hipur njerezit qe ta ndiqnin.

https://www.youtube.com/watch?v=_4xx7Jl__O8
Mė pėlqente ky grup dhe nuk e dija qė ishin kroat...
Ps. edhe unė live nga radio ose tv i degjojsha
Po kėta "vajzat e mbara" nga janė?
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i edlin pėlqehet nga
i vjetėr 01-05-2018, 21:53   #882
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,666
Thanks: 2,392
Thanked 2,352 Times in 1,566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėngė tė gadishullit Ballkanik

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Mė pėlqente ky grup dhe nuk e dija qė ishin kroat...
Ps. edhe unė live nga radio ose tv i degjojsha
Po kėta "vajzat e mbara" nga janė?
https://www.youtube.com/watch?v=Q9uJQ4s6SSw
edhe keto jane nga Kroacia dhe mund te them qe kroatet ishin me shume te organizuar ne Bande se pjesa tjeter e ish jugos.

Po ashtu eshte edhe nje grup tjeter Magazin e Kroacise ne ish jugosllavi.

__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2018, 03:05   #883
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 16,054
Thanks: 4
Thanked 3,312 Times in 2,185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 174
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėngė tė gadishullit Ballkanik__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i YOKO pėlqehet nga
i vjetėr 19-05-2018, 17:29   #884
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,666
Thanks: 2,392
Thanked 2,352 Times in 1,566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėngė tė gadishullit Ballkanik

Jaooo, jaoooo

__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur