Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-09-2018, 18:54   #1
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 1,332
Thanks: 121
Thanked 138 Times in 108 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Kastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyer
Ja ka idene njeri si funksionin forumi '' Reddit''?

Eshte forum nderkombetar ne anglisht kush e di.

Kam krijuar nje profil atje, por edhe pse e kam aktivizuar me adrese emaili ,arrij te shkruaj por nuk me shfaqen komentet ne shume tema.

Ja ka idene njeri ku eshte problemi?

Tek profili im shfaqen si pjese e historise te postimeve te mia, por nuk shfaqen komentet neper tema.
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Kastrioti1443 pėlqehet nga
i vjetėr 11-09-2018, 18:58   #2
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,641
Thanks: 1,644
Thanked 1,911 Times in 1,204 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ja ka idene njeri si funksionin forumi '' Reddit''?

Problemi mund te jet qe duhet te dish anglisht? Thjesht nje ide.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2018, 19:07   #3
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,101
Thanks: 1,226
Thanked 1,355 Times in 766 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ja ka idene njeri si funksionin forumi '' Reddit''?

Arrin te komentosh dhe nuk te shfaqen postimet e tua?

Apo tenton te komentosh dhe smundesh.

Me aq info sa kam une ka dhe nenforume apo tema te caktuara atje ku nuk mundesh te komentosh apo postosh dicka nese nuk ke mjaftueshem reputacion si user.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2018, 19:09   #4
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 5,802
Thanks: 2,218
Thanked 2,077 Times in 1,085 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ja ka idene njeri si funksionin forumi '' Reddit''?

Edhe une kam account por nuk kam tentu te postoj diqka.

Ndoshta edhe ke restrikcione ne disa pjese.

Reddit eshte shume i famshem. Ja vlen te lexojsh atje. Ke profesionaliste nga gjitha fushat.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2018, 19:10   #5
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,013
Thanks: 2,500
Thanked 2,859 Times in 1,569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 336
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ja ka idene njeri si funksionin forumi '' Reddit''?

Nuk kam ide per kete forum, por ka forume ku postimet e anetareve te ri nuk shfaqen ne disa tema derisa ta arrihet nje numer i caktuar i postimeve nga ai anetar. Psh pas 100 postimeve, fillojne e shfaqen edhe ne ato temat qe jane me kufizime.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 11-09-2018, 19:12   #6
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,379
Thanks: 5,325
Thanked 6,281 Times in 3,995 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 288
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ja ka idene njeri si funksionin forumi '' Reddit''?

kujt po i rruhet
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 12-09-2018, 07:39   #7
﴾®﴿
Super Anėtar
 
Avatari i ﴾®﴿
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 193
Thanks: 65
Thanked 52 Times in 36 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
﴾®﴿ do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Re: Ja ka idene njeri si funksionin forumi '' Reddit''?

@Kastrioti1443

ne ke kategori po mundohesh te postosh?


i ke lexuar keto reddithelp.com
__________________
ore, ēa dreqin bėhet
tė gjitha forumet shqiptare vetėm politikė & fe
diēka nuk shkon mirė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga ﴾®﴿ : 12-09-2018 nė 07:42
﴾®﴿ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur