Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 20-06-2018, 12:12   #841
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 37,115
Thanks: 9,914
Thanked 8,982 Times in 5,324 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 492
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Nje program ne tv ‘Dite e Re’ nje cun-goce me kemishe lejla me viza, o zot. Hahahahaha

O zot mos i ngaterro gjonat! Cunat beji cuna e gocat goca, te lutem!

‘Nigjo shpirtin tat” i thote njeres ne studio ky.
Ajo ja kthen: o zogu.

Si quhet ky? Uaaaaaa
Quhet Hermes Nika, ėshtė kokrra e .......
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2018, 12:16   #842
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 2,297
Thanks: 820
Thanked 860 Times in 517 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

Nje djale therret te atin i dite e i thot degjo ba se dua te them se jam gay.Ca thu mor bir i thote i ati,nuk je gay ti.Gay quhen keta vipat Elton John,Riki Martin.Po une e pyet ky ca i bie te jem?Ti maksimumi i cop B.Q. je i thot baba.

Kshu dhe puna e zogut tirones.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2018, 12:19   #843
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,143
Thanks: 4
Thanked 3,625 Times in 2,413 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Quhet Hermes Nika, ėshtė kokrra e .......
Nga mbiemri s’duket si tironc ky, pse ja kane vene nickun Zogu i Tiranes?
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2018, 12:30   #844
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 12,416
Thanks: 3,608
Thanked 4,727 Times in 2,185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 585
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

Pashe kte tek JOQ, guxo te hash jashte!
Me mire buke djathe domate...
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 694B4D11-8C19-44CD-B4F4-02651D631020.jpg (19.8 KiloByte, 29 shikimet)
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2018, 12:30   #845
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 37,115
Thanks: 9,914
Thanked 8,982 Times in 5,324 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 492
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Nga mbiemri s’duket si tironc ky, pse ja kane vene nickun Zogu i Tiranes?
Mė duket se ėshtė nga Mirdita me origjinė dhe nga KorQa.

Kemi zogun e Tunės atje tej...zogu i Tiranės mė tė t'hu...me gjėra dmth.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2018, 12:31   #846
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,143
Thanks: 4
Thanked 3,625 Times in 2,413 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

Hajde, se do te te sjell edhe nje foto te shohesh ku e si behet buka e djathi.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2018, 12:32   #847
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 37,115
Thanks: 9,914
Thanked 8,982 Times in 5,324 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 492
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Pashe kte tek JOQ, guxo te hash jashte!
Me mire buke djathe domate...
Jan lėnė pėr t'u marinuar aty se bien pika gjithandej, s'ka ndonjė gjė tė keqe dmth. kripa ėshtė lezeti
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2018, 12:49   #848
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 12,416
Thanks: 3,608
Thanked 4,727 Times in 2,185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 585
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

Une shyqyr si fus ne goje patatet e skuqura, lere pastaj te mendosh kte qe thu ti
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2018, 18:27   #849
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 3,712
Thanks: 2,696
Thanked 2,107 Times in 1,028 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 76
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

Mesazhi i nje kinezi

Objet : Ze cherche l'amour

Zher ami,
Ze me zens trčz zeul en Franze, ze zuis ą la rezerche d’une amoureuze, ze ne zait pas qui choisir entre les deuz belles brunes du zervices : Mireille ou Michelle, mon petit cœur balance, z’ai bezoin de voz conseilz.
Merci
Jianian
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2018, 18:59   #850
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 4,162
Thanks: 1,237
Thanked 1,192 Times in 776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 91
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BlueRose pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur