Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti Shqiptar

Arti Shqiptar Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Cila eshte me e talentuara dhe me e dashura per publikun Shqiptar?
Dua Lipa 19 82.61%
Rita Ora 4 17.39%
Votues: 23. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-07-2018, 21:34   #21
invictus
larguar
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 1,991
Thanks: 121
Thanked 195 Times in 138 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
invictus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

shijet jan shije.

per mua, Era esht perendesh.

ka ze SIRENE.

enchanting voice.


Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga invictus : 05-07-2018 nė 21:38
invictus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2018, 21:36   #22
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,240
Thanks: 1,111
Thanked 788 Times in 411 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Flasim per shijet e mases
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2018, 21:38   #23
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,765
Thanks: 5,512
Thanked 6,475 Times in 4,128 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 291
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Nuk i afrohet Era sharmit qe ka Dua dhe Dhe Rita.
e mire eshte ajo qe ta jep dude
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 05-07-2018, 21:39   #24
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 9,483
Thanks: 7,925
Thanked 5,192 Times in 2,894 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

drague I bie dua ja lipa
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2018, 21:40   #25
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,240
Thanks: 1,111
Thanked 788 Times in 411 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Jo po bakllava te keqe ska. Ka te mire dhe shume te mire thua ti
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2018, 21:40   #26
invictus
larguar
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 1,991
Thanks: 121
Thanked 195 Times in 138 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
invictus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

invictus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i invictus pėlqehet nga
i vjetėr 05-07-2018, 21:42   #27
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,240
Thanks: 1,111
Thanked 788 Times in 411 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Qenke fiksu keq plako pas Eres
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2018, 21:45   #28
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,765
Thanks: 5,512
Thanked 6,475 Times in 4,128 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 291
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
drague I bie dua ja lipa
ishte vetėm njė fjal e urte e popullit
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 05-07-2018, 21:49   #29
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 5,812
Thanks: 2,221
Thanked 2,094 Times in 1,089 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Dua eshte shume sweet.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2018, 22:00   #30
invictus
larguar
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 1,991
Thanks: 121
Thanked 195 Times in 138 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
invictus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Qenke fiksu keq plako pas Eres
vetem pas zerit te saj plako, artistikisht.
invictus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2018, 22:03   #31
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,765
Thanks: 5,512
Thanked 6,475 Times in 4,128 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 291
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga pleurat Shiko postimin
vetem pas zerit te saj plako, artistikisht.
ti shquesh per artistikisht
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-08-2018, 18:31   #32
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,240
Thanks: 1,111
Thanked 788 Times in 411 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Ē’KANĖ KĖTA TĖ FAMILJES LIPA ME RITA ORĖN?!


Mė 10 Gusht nis edicionin e tij tė parė festivali mė i pėrfolur i momentit, “Sunnyhill Festival”. Festivali organizohet nga Dukagjin Lipa, babai i Dua Lipės, dhe pritet tė ketė njė pjesėmarrje tė gjerė si brenda por edhe jashtė trevave shqiptare.
Line up-i i artistėve ėshtė i jashtėzakonshėm, por njė emėr dukej se mungonte. Rita Ora ēuditėrisht nuk do tė jetė pjesė e festivalit, i cili ka pėr qėllim dhe promovimin nė tregun botėror tė vlerave tė artistėve shqiptar.
Pikėrisht pėr mungesėn e kėngėtares shqiptare nė festival, babai i Duas ėshtė pyetur nga gazetarėt nė konferencėn e djeshme.

Duam qė ky festival tė ketė jetė tė gjatė dhe tė mbahet ēdo vit, kėshtu qė nė ēdo edicion tė sjellim artistė tė ndryshėm. Vitin e ardhshėm do ta ftojmė edhe Rita Orėn e Bebe Rexhėn.” – sqaroi ai.
“Sunny Hill Festival” do tė mbahet nė Kosovė mė 10, 11 dhe 12 gusht. Nė skenė do tė ngjiten emra tė njohur tė muzikės botėrore, si Dua Lipa, Stanaj, reperi shqiptaro-amerikan Action Bronson, tekstshkruesi dhe DJ britanik S.G. Lewis, Grace Carter etj. Sigurisht qė do tė jenė tė pranishėm edhe emra tė njohur tė muzikės shqiptare: Dafina Zeqiri, Ledri Vula, Lumi B, “Asgjė Sikur Dielli”, Genc Salihu, Shpat Deda etj.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga {A_N_G_E_L_69} : 08-08-2018 nė 18:34
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 17:32   #33
Miranda
V.I.P
 
Avatari i Miranda
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 1,870
Thanks: 324
Thanked 709 Times in 282 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
Miranda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Bebe Rexha esht 100 her me e mir se kto te dyja.
Alamet femre,imagjino un qe jam femer.
Po meshkujve cfar u ben. .
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 22:08   #34
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,894
Thanks: 3,176
Thanked 8,252 Times in 2,687 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 217
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Votova Duen .
Pse se vini dhe eren ? Te trija jan te njohura.

Bom bom nuk ka radio dhe Te rinj qe nuk e degjojne.

Te jen te tria votoj eren .

__________________
J’ai des comptes ą rendre ą qui déją ?...Ah oui ą personne !

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beaute : 09-08-2018 nė 22:10
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 00:20   #35
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 3,361
Thanks: 3,970
Thanked 1,139 Times in 627 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Eshte turp te krenohemi me femra shqiptare qe dalin lakuriq dhe perdredhen per dhijen e perversave perendinore dhe kushedi me sa zezak rrepera kane fjetur kto femra deri tani. Une nuk do i lejoja te hyjn ne shqiperi.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 00:26   #36
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 9,483
Thanks: 7,925
Thanked 5,192 Times in 2,894 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

po I run nderin lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 00:45   #37
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 3,361
Thanks: 3,970
Thanked 1,139 Times in 627 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
po I run nderin lol
Rri urt ti. As mos shiko video te ktyne se te korruptojn.
Kto kengtare jane shembuj te shemtuar per femrat shqiptare kudo.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 00:47   #38
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 9,483
Thanks: 7,925
Thanked 5,192 Times in 2,894 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

po ca shembuj aman lol kto e bejne per qellim fame psh , te tjera e bejne privately per qellime te tjera e ku esht ndryshimi ktu
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 10:19   #39
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 6,805
Thanks: 2,831
Thanked 2,913 Times in 1,935 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

nurmall Rita Hora ever and ever
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 10:49   #40
﴾®﴿
Super Anėtar
 
Avatari i ﴾®﴿
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 202
Thanks: 72
Thanked 54 Times in 38 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
﴾®﴿ do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Re: Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Eshte turp te krenohemi me femra shqiptare qe dalin lakuriq dhe perdredhen per dhijen e perversave perendinore dhe kushedi me sa zezak rrepera kane fjetur kto femra deri tani. Une nuk do i lejoja te hyjn ne shqiperi.
lol

se mos tu "fėrkuan" ty e hajt fol pėrsėri ...

__________________
ore, ēa dreqin bėhet
tė gjitha forumet shqiptare vetėm politikė & fe
diēka nuk shkon mirė
﴾®﴿ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur