Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Filozofia | Psikologja | Sociologjia

Filozofia | Psikologja | Sociologjia Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-11-2017, 12:33   #41
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 2,884
Thanks: 94
Thanked 196 Times in 123 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ekperienca te cuditshme.

Dikur refuzova ti jepja lemoshe nje plake qe lypte ne qytetin ku jetoja , mbas disa oresh bera nje aksident te frikshem qe desh me mori jeten. Mbas 2 muajsh serish me del perpara e njejta plake duke kerkuar lemoshe , i jap 5 euro monedha, ne te njejten dite fitova skedine 1100 eur me 5 eur bast. Koicidence apo jo gjykojeni vete
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i AAO pėlqehet nga
i vjetėr 19-11-2017, 12:34   #42
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 30,671
Thanks: 7,323
Thanked 6,942 Times in 3,833 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ekperienca te cuditshme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Dikur refuzova ti jepja lemoshe nje plake qe lypte ne qytetin ku jetoja , mbas disa oresh bera nje aksident te frikshem qe desh me mori jeten. Mbas 2 muajsh serish me del perpara e njejta plake duke kerkuar lemoshe , i jap 5 euro monedha, ne te njejten dite fitova skedine 1100 eur me 5 eur bast. Koicidence apo jo gjykojeni vete
Thuaj plakės tė dali gjithmonė pėrpara.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-11-2017, 12:37   #43
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 2,884
Thanks: 94
Thanked 196 Times in 123 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ekperienca te cuditshme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Thuaj plakės tė dali gjithmonė pėrpara.
Qe ate dite se pashe me kurre , mos ndoshta ka qene zoti vete duke bere testet e rradhes me kto njerez egoist qe krijoi lol
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i AAO pėlqehet nga
i vjetėr 19-11-2017, 12:45   #44
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 2,884
Thanks: 94
Thanked 196 Times in 123 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ekperienca te cuditshme.

Ah dhe dicka tjeter , dikur kam takuar nje vajze me sy jeshil , punonim bashke, sa her e kisha afer gjate orarit te pushimit trupi im merrte nje ndjesi shume negative , ndihesha totalisht i pafuqishem dhe kisha nje ankth a thu se do vdisja nga momenti ne moment. Ndoshta ja fus kot por me dukej sikur ajo femer ishte e pushtuar nga djajte lol
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i AAO pėlqehet nga
i vjetėr 19-11-2017, 12:51   #45
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 3,347
Thanks: 353
Thanked 441 Times in 292 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 111
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ekperienca te cuditshme.

Kjo teme po behet e preferuara ime.
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-11-2017, 13:03   #46
AnGeLiC
V.I.P
 
Avatari i AnGeLiC
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 4,220
Thanks: 998
Thanked 1,358 Times in 852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
AnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ekperienca te cuditshme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
mia, merr shrebele te thate ( sage) dhe ndize . me tymin e saj fillo nga lindja e shtepise deri ne perendim duke krijuar nje rreth . beje ne cdo kat te shtepise . nese do me shume detaje mund te kerkosh ne temen meposhte
...
http://www.forum-al.com/showpost.php...4&postcount=36
Edhe prifti te njejten gje ben si praktike...

Prandaj s'vuajme nga keto fenomene ne,se na kendon prifti njehere ne vit
AnGeLiC nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-11-2017, 13:55   #47
edlin
V.I.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 747
Thanks: 73
Thanked 186 Times in 106 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
edlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyeredlin ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ekperienca te cuditshme.

Dikur ne shkolle te mesme kam zgjidh nje problem te veshtire ne enderr... dhashe e mora deri ne ora 1 te nates po s'nuk... u dorzova e ja futa gjumit, aty nga ora 4 ngrihem si lugat dhe shkruaj menjehere zgjidhjen qe kisha pa ne enderr...
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i edlin pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur