Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 27-10-2017, 15:13   #781
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,076
Thanks: 128
Thanked 564 Times in 452 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Gjithmone do te kete nje faktor te tille perderisa disa njerez vene famen dhe suksesin perpara vlerave njerezore e morale duke e bere fare te lehte per te tlle monstra te shfrytezojne postin dhe fuqine.
Nje perfaqsim sa me i larte i shkalles se denimit ndaj atij dhe atyre do ta minimizoje sado pak kete fenomen e do ta bente shembull.
E si do ta bonte shembull kur kampionin e ktyne ngacmimeve e kemi president?

Nga na dole kaq i indinjum per ket kur para ni viti votove qe te bosh president mister “pussy grabber”.
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-10-2017, 15:21   #782
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 18,196
Thanks: 7,633
Thanked 6,659 Times in 4,282 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 359
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
E si do ta bonte shembull kur kampionin e ktyne ngacmimeve e kemi president?

Nga na dole kaq i indinjum per ket kur para ni viti votove qe te bosh president mister “pussy grabber”.
Nuk me paske lexuar mire para nje viti e kjo me ben te ndihem keq sepse e kam tonizo me germa te medhaja "un nuk votoj asnje parti pasi te dyja nuk perfaqsojne bindjet e mia:....
e para un nuk e kam votuar ate por kam shprehur simpatine per menyren se si zbuloi hipokrizine e te ashtuquajturve demokrate....me ne fund nje ekzemplar i kapitalit me te ashper per te cilin "demokratet" kishin punuar e derdhur djerse poetike e demaskonjese u corri masken dhe i degjeneroi....NE ESHTE NJE NJERI I TILLE ATY KU ESHTE, ESHTE SEPSE ISHIN DEMOKRATET ATE TE CILET E CUAN DHE E VUNE ATY....besoj se te ndricova sado pak....e kam besim se po e perdrodhi shum sistemi legjislativ ka mundesine ta kapi per cullufesh e ta rrasi brenda....ketu ka prokurore e jo prokulesha.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-10-2017, 15:31   #783
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,076
Thanks: 128
Thanked 564 Times in 452 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Tash na dole i pamvarun lol

Nejse se un ste njof personalisht e skam ka me e dit se per ka ke votu ti. Por di qe ti, mano dhe pink ishit mbeshtetsit kryesor te trump ktu ne forum e e pate mbrojt me mish e me shpirt kur dolen ato vidjot ne autobus. Kurse per ket ēifutin kerko qe ta bojn shembull
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-10-2017, 15:37   #784
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 18,196
Thanks: 7,633
Thanked 6,659 Times in 4,282 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 359
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Tash na dole i pamvarun lol

Nejse se un ste njof personalisht e skam ka me e dit se per ka ke votu ti. Por di qe ti, mano dhe pink ishit mbeshtetsit kryesor te trump ktu ne forum e e pate mbrojt me mish e me shpirt kur dolen ato vidjot ne autobus. Kurse per ket ēifutin kerko qe ta bojn shembull
Po s'me besove e ke te ruajtur ne forum dhe eshte e dukumentuar edhe pergjate fushates dhe votimit por edhe se ckam then un e repliken me shum syresh (midis te tjerash edhe me ty)....

Un e kam mbeshtetur per arsyet e lartpermendura pergjate fushates dhe zgjedhjes se tij .....jo per sjelljen e tij personale por per disa te verteta te medhaja qe ai shpalosi pergjate fushates dhe ishin per mendimin tim te drejta e te verteta.

Nuk jam i varur, por kam bindjet e mia e i respektoj ato.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-10-2017, 14:29   #785
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,659
Thanks: 11,464
Thanked 6,501 Times in 4,355 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 305
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Ne USA emigruesit albaneze jane shperngules.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-11-2017, 15:48   #786
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,740
Thanks: 1,715
Thanked 1,956 Times in 1,230 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 92
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

I Love you America.
Degjoheni deri ne fund nese e degjoni.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Edamame pėlqehet nga
i vjetėr 02-11-2017, 19:07   #787
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,659
Thanks: 11,464
Thanked 6,501 Times in 4,355 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 305
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Biden: Trump ėshtė njė sharlatan.

Presidenti i SHBA Donald Trump ėshtė njė sharlatan, tha ish-nėnpresidenti Joe Biden, duke akuzuar kreun e shtetit se ka pėrfituar nga votuesit e pakėnaqur tė klasės sė mesme.
Kėta njerėz nuk janė tė paragjykuar. Janė realistė. Ata janė realistė dhe bėhen objektiva pėr sharlatanėt, tha Biden nė njė fjalim nė Kėshillin e Ēikagos mbi Ēėshtjet Globale, duke ju referuar votuesve tė klasės sė mesme qė mbėshtesin Trump. Dhe shikoni se ēfarė ndodh, Trump vepron si shumica e sharlatanėve, tė cilėt kėrkojnė tė lartėsojnė veten dhe tė konsolidojnė fuqinė e tyre, duke fajėsuar gjithnjė tė tjerėt, shtoi ai. Joe Biden gjithashtu kritikoi zakonin fėmijėror tė Trumpit dhe e kėshilloi atė tė ndalonte komunikimin e mesazheve tė politikės sė tij tė jashtme nėpėrmjet platformės sociale. Biden vazhdoi sulmet e tij kundėr Trump duke paralajmėruar se vendi ishte tashmė nė njė rrugė tė errėt nėn Trump dhe se heshtja ndaj kėsaj situate ėshtė "pjesėmarrje nė krim". Sot, merakosem qė po ecim nėpėr njė rrugė shumė tė errėt qė izolon Shtetet e Bashkuara nė skenėn botėrore dhe rrezikon popullin amerikan, tha ai.

PS: thaqic a e kqyre.....shkjaun????
Tung ne noten....anej ka trojet bokse.
Agreeeeeeeeeeeeeeeeee.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg C196DDA8-0E44-496E-9565-EF9802827C40_w1023_r1_s (1).jpg (21.5 KiloByte, 125 shikimet)
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-12-2017, 18:26   #788
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 2,079
Thanks: 620
Thanked 469 Times in 330 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 40
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Who are the brothers Bajraktari, one "found" Dacic?


Washington - The head of Serbian diplomacy, Ivica Dačić, recently reported that he was "caught up" at a meeting with US National Security Adviser HR Mekmaster.As he said, then the man sitting next to an American official approached him, introduced himself and said that he was from Kosovo.

It is about Ylli Bajraktari, who is currently the right hand of Mekmaster and his trusted man.

The media, however, reveal that there is another Bajraktari, Ylber, in no less important position in the Washington administration - the director of the National Security Council for Defense Policy.

The Bajraktari brothers, Albanians, originating in Pristina, also worked in the administration of former US President Barack Obama, and now they have significant roles in Washington.

They emigrated to the United States as a 20-year-old, and in the beginning their friends and acquaintances helped find jobs and apply for American universities, writes Medium.com.

Over time, they have become American citizens and have the opportunity to engage more seriously.

Both Ylli and Ylber Bajraktari today daily inform their bosses about foreign policy issues and actions of linking the White House, the intelligence community and other institutions.

"They decided to help shape the role of America in the world through defensive and foreign policy, I never heard of a story about two brothers who play such an important role behind the Pentagon scene," said Karl Vug, former adviser to the defense minister, in charge of strategic communications, and now employed by the National Security Council.

Ylli Bajktarija, White House officials, are described as "gatekeepers" for the National Security Advisor, because she has insight and approves all the requests and information MacMaster has arrived.

On the other hand, Ylber is a highly-appointed director of the National Security Council for Defense Policy.

Brothers Bajraktari are also mentioned in the domestic public.

The Republic of Macedonia wrote about them. rs, who flatterly calls them "the main tailors of the international and security policy of the United States", since national security adviser Herbert Raymond Macmaster has brought them to the forefront of the US Department of Defense.

This portal says that the brothers "starred in the stars" at the time of former President Obama's administration, and now, thanks to the national security adviser, determine allegedly the most important issues of Donald Trump's policies, including those related to the Balkans and Serbia.

It is said that their strong influence can be reflected in events in Serbia, and certainly "reflected" on the head of Serbian diplomacy, who had the opportunity to meet with them during a visit to Washington, or during a meeting with the Macmaster.

"With all due respect, but when I saw that he was sitting next to him, his head of the cabinet, Bajraktari, who approached me and said he was from Kosovo, everything was clear to me," Dacic recently said.

During a recent visit by US Vice President Mike Pens to the Balkan countries, he was accompanied by the Bajraktari brothers, whom Pens especially represented, in particular, Kosovo President Hashim Thaci, stressing that he was happy to have the opportunity to inform Kosovo leaders that two people were originally from the White House of that area.

Medium.com writes that Ylber's younger brother graduated from Princeton University, worked in Iraq with former CIA director David Patreus, and in Iran with the White House and the Ministry of Defense, while the older Ylli ended Harvard and dealt with Afghanistan and India.

They became US citizens in 2004, and in 2007 they became public officials.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Damastion : 05-12-2017 nė 18:33
Damastion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-12-2017, 19:18   #789
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 3,841
Thanks: 484
Thanked 823 Times in 514 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 93
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Sa i vertete eshte ky lajmi i vellezerve Bajraktari?? Apo propagande serbe?
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-12-2017, 19:52   #790
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 2,079
Thanks: 620
Thanked 469 Times in 330 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 40
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Sa i vertete eshte ky lajmi i vellezerve Bajraktari?? Apo propagande serbe?
Kjo eshte e vertet,te dy vllezerit jan keshilltar te lart te administrates amerikane.
Ironija e jetes ,ministri Serb i puneve te jashtme gjat vizites ne shtepine bardhe ishte nxen pisk kur para ttij del zyrtari i lart amerikan,ish rrefugjati nga Kosova!
Damastion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-12-2017, 19:58   #791
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 3,841
Thanks: 484
Thanked 823 Times in 514 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 93
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Damastion Shiko postimin
Kjo eshte e vertet,te dy vllezerit jan keshilltar te lart te administrates amerikane.
Ironija e jetes ,ministri Serb i puneve te jashtme gjat vizites ne shtepine bardhe ishte nxen pisk kur para ttij del zyrtari i lart amerikan,ish rrefugjati nga Kosova!
E lexova , me pak fjale Dacicit i kishin sugjeruar qe mos fliste fare per kosoven , ku nenkuptohej qe do binte ne vesh te shurdher.

Me behet qefi per 2 vellezerit , lajm shume i mire per Shqiptaret sepse historikisht lobin tone e kemi pas shume te dobet ne krahasim me serbet apo greket.
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i AAO pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2017, 18:10   #792
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,589
Thanks: 225
Thanked 396 Times in 297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
"They decided to help shape the role of America in the world through defensive and foreign policy, I never heard of a story about two brothers who play such an important role behind the Pentagon scene," said Karl Vug, former adviser to the defense minister, in charge of strategic communications, and now employed by the National Security Council.
Former Adviser to the defense minister??! Ne administraten amerikan nuk ka ministra, por ka sekretare, nuk ka ministri, por departamente.

Ai artikulli i mesiperm me duket se eshte i trilluar.
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 13:35   #793
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,046
Thanks: 1,160
Thanked 1,120 Times in 739 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Lobizmi Shqiptar nė Amerikė pėr tė mirėn e vendit ka egzistuar gjatė kohės sė Nolit dhe jo me pak sukses. Wilson u influencua dhe pati gishte nė njohjen e territoreve shqiptare etnike.

Kurse gjat komunizmit nuk pati Lobizmin pėr tė mirėn e vendit ashtu siē bėnin dhe vazhdojnė tė bėjnė fqinjėt edhe sot. Kėta haletė tanė, mbeturinat e bollshevizmit, vazhduan nė hapat e tė parėve. Vetėm vjedhin dhe e shtypin atė popull e jo mė tė lobojnė pėr tė mirėn e tyre. Nė fakt e mbushėn Amerikėn me fuksa qė spiunonin emigrantėt antikomunist. Kurse sot klyshėt e tyre bėjnė marrėveshje vetėm pėr tė ruajtur vendin e tyre nė qeveri kundėr interesave tė vendit.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beu_Shpata : 07-12-2017 nė 13:38
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beu_Shpata pėlqehet nga
i vjetėr 08-12-2017, 22:04   #794
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,740
Thanks: 1,715
Thanked 1,956 Times in 1,230 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 92
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Well done
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg FB_IMG_1512774114993.jpg (24.2 KiloByte, 76 shikimet)
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Edamame pėlqehet nga
i vjetėr 08-12-2017, 22:15   #795
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,206
Thanks: 1,111
Thanked 779 Times in 404 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
Ne kete sofer mund te bshkebisedojne te gjithe shqiptaret qe ndodhen ne Amerike !!!
Kur ke hapur kte teme per here te pare me siguri ke qene duke lundruar me varke diku ne Venecia lol
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i {A_N_G_E_L_69} pėlqehet nga
i vjetėr 09-12-2017, 16:56   #796
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 5,782
Thanks: 5,832
Thanked 2,744 Times in 1,372 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė


“Shqiptarėt nėpėr botė” shkon nė New York tek aktori Granit Lahu

Kėtė javė nė rubrikėn “Shqiptarėt nėpėr botė” tė emisionit Express tė KTV-sė, u ndalėm nė New York.
Granit Lahu me prejardhje nga Prishtina i lindur dhe rritur nė New York ka pėrfunduar studimet e shkencave kompjuterike, mirėpo gjithmonė pasion e ka pasur aktrimin.
Ai pėr KTV-nė ka treguar se babai i tij gjatė pushimeve nė Kosovė kishte blerė njė ēifteli pėr ta mbajtur tė varur nė shtėpi nė Amerikė.
Aktori i ri, nga kureshtja, kishte marrė ēiftelinė dhe mėsoi t'i binte.
Gjithashtu, ai ka ekzekutuar edhe njė melodi pėr KTV-nė.
__________________________________________________ ____
http://www.koha.net/showbiz/62412/sh...i-granit-lahu/

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Fshatari : 09-12-2017 nė 17:15
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2017, 12:26   #797
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 5,812
Thanks: 2,221
Thanked 2,092 Times in 1,089 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Ka Shqiptar ne San Francisco?
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2017, 20:33   #798
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,740
Thanks: 1,715
Thanked 1,956 Times in 1,230 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 92
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Qysh nuk ka. Ne cdo cep te botes gjen shqiptar. Dhe ne bangladesh qe bje fjala. No really. Dhe atje ke plot.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2017, 23:47   #799
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,733
Thanks: 2,224
Thanked 2,357 Times in 1,317 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hawk Shiko postimin
Ka Shqiptar ne San Francisco?
Ka plot shqiptar dhe ne California. Ka burri im te njohur andej.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-12-2017, 14:51   #800
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 2,079
Thanks: 620
Thanked 469 Times in 330 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 40
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hawk Shiko postimin
Ka Shqiptar ne San Francisco?
Ka si jo,njoh personalisht ing. Bashkim P. Specialist per ndertimin e urave ne zonat gjeologjike jostabile.
Damastion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur