Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-12-2017, 13:46   #261
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 11,429
Thanks: 8,385
Thanked 4,242 Times in 2,642 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 257
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Horoskopi i dashurisė: Me kė shkoni mė shumė? Kujt duhet t'i druheni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Shko te Virgjėresha me tė kuqe dhe lexo me rradhė nėn tė tė gjitha shenjat me tė zeza nė lidhje me Virgjėreshėn.
Ore me te gjitha shkokam per bukuri
Flm tani ma bere me te veshtire zgjedhjen
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-12-2017, 14:00   #262
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 38,866
Thanks: 10,892
Thanked 9,805 Times in 5,901 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 526
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Horoskopi i dashurisė: Me kė shkoni mė shumė? Kujt duhet t'i druheni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Ore me te gjitha shkokam per bukuri
Flm tani ma bere me te veshtire zgjedhjen
Po ēa thua? Direkt me tė parėn nuk shkon, me dashin.

Citim:
Dashi: Ky mund tė jetė njė bashkim i vėshtirė, sepse tė dy kanė natyra krejt tė kundėrta mes tyre. E nėse ndodh diēka, tė jeni tė sigurt qė nuk do tė zgjasė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-12-2017, 14:01   #263
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,737 Times in 2,441 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Horoskopi i dashurisė: Me kė shkoni mė shumė? Kujt duhet t'i druheni

Citim:
Binjakėt: Kėto dy shenja tė ajrit mund tė ecin lehtėsisht pėrgjatė rrugės sė jetės. Njė lidhje e cila pa frikė quhet dashuri magjike dhe qė do ta dėshironin tė gjithė.
Nahh,si dua binjaket..E ka shoqja ime te dashurin me shenjen e binjakut,ma jep ne tru ..bam

Citim:
Ujori: Tė dy e duan jetėn, por qė tė dy duan tė kontrollojnė jetėn e gjithsecilit, duke u bėrė komandues dhe posesivė.
So truee
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 04-12-2017, 14:45   #264
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,731
Thanks: 5,493
Thanked 6,462 Times in 4,119 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 291
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Horoskopi i dashurisė: Me kė shkoni mė shumė? Kujt duhet t'i druheni

si eshte bere dhe ky si arixhofkat qe te shohin doren
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-12-2017, 14:58   #265
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 6,772
Thanks: 2,809
Thanked 2,894 Times in 1,922 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Horoskopi i dashurisė: Me kė shkoni mė shumė? Kujt duhet t'i druheni

Na mbyten ledio malok‘t vijne me kopeja demash, delesh, gjirafash, cjapbrinave e turli kandare shigjete me treguar dhove fatin

What a fak-t is dhis?
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-12-2017, 15:48   #266
Socio
........
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 7,857
Thanks: 6,846
Thanked 5,432 Times in 2,229 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Horoskopi i dashurisė: Me kė shkoni mė shumė? Kujt duhet t'i druheni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Dhe une se kuptoj ket lloj horoskopi, kush o per mua ?
Peshorja eshte per ty Teacher
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Socio pėlqehet nga
i vjetėr 04-12-2017, 15:58   #267
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 4,140
Thanks: 4,156
Thanked 1,655 Times in 739 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Horoskopi i dashurisė: Me kė shkoni mė shumė? Kujt duhet t'i druheni

Citim:
Luani
Peshorja: Ky duet dinamik di tė shkėlqejė gjithmonė. Ata kujdesen pėr njėri-tjetrin dhe mund tė kalojnė njė kohė tė gjatė bashkė.
Citim:
Peshorja
Luani: Njė ēift i cili mund tė shkėlqejė jo vėtem nė aspektin intim, por edhe nė jetė. Ata kujdesen pėr njėri-tjetrin dhe krijojnė lidhje tė forta.
Ngado qe ta kthej une me burrin shkelqenkemi
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i *ARiel* pėlqehet nga
i vjetėr 04-12-2017, 16:00   #268
Socio
........
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 7,857
Thanks: 6,846
Thanked 5,432 Times in 2,229 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Horoskopi i dashurisė: Me kė shkoni mė shumė? Kujt duhet t'i druheni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Si perfundim cila shenje eshte idealja per Virgjereshen?
U bera confused se qenkan shum
Demi, Bricjapi por edhe Luani !
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Socio pėlqehet nga
i vjetėr 04-12-2017, 16:03   #269
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 5,782
Thanks: 5,832
Thanked 2,744 Times in 1,372 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Horoskopi i dashurisė: Me kė shkoni mė shumė? Kujt duhet t'i druheni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Demi, Bricjapi por edhe Luani !
E per peshoren ēfare nusje me kishe sugjerue Socio ?!
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-12-2017, 16:05   #270
Socio
........
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 7,857
Thanks: 6,846
Thanked 5,432 Times in 2,229 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Horoskopi i dashurisė: Me kė shkoni mė shumė? Kujt duhet t'i druheni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
E per peshoren ēfare nusje me kishe sugjerue Socio ?!

Nje te lehte per ty qe te mos prishet peshorja tu e mbajt ... hahahahaShaka, pak fshatari. Ideal do te ishte ujor
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Socio pėlqehet nga
i vjetėr 04-12-2017, 16:18   #271
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,077
Thanks: 7,203
Thanked 5,550 Times in 2,887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Horoskopi i dashurisė: Me kė shkoni mė shumė? Kujt duhet t'i druheni

une me akrepin bej namin
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-12-2017, 16:20   #272
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,077
Thanks: 7,203
Thanked 5,550 Times in 2,887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Horoskopi i dashurisė: Me kė shkoni mė shumė? Kujt duhet t'i druheni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Dhe une se kuptoj ket lloj horoskopi, kush o per mua ?
ty ta boni njoni deklaraten indirekt
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
i vjetėr 04-12-2017, 16:38   #273
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 31,904
Thanks: 12,932
Thanked 16,053 Times in 6,337 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Horoskopi i dashurisė: Me kė shkoni mė shumė? Kujt duhet t'i druheni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Ore me te gjitha shkokam per bukuri
Flm tani ma bere me te veshtire zgjedhjen
ne fund te fundit, gjithemone mund te zgjedhesh me lojen “Eeny, meeny, miny, moe”
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-12-2017, 16:40   #274
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 10,555
Thanks: 107
Thanked 1,048 Times in 779 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Horoskopi i dashurisė: Me kė shkoni mė shumė? Kujt duhet t'i druheni

Ky te thote si jane pastaj se kush ben per ty zgjidhe vete.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-12-2017, 16:42   #275
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 31,904
Thanks: 12,932
Thanked 16,053 Times in 6,337 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Horoskopi i dashurisė: Me kė shkoni mė shumė? Kujt duhet t'i druheni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Ngado qe ta kthej une me burrin shkelqenkemi
ariel po na ben te mendojm po
sikur te martohesha me shenjen peshore
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-12-2017, 16:48   #276
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 31,904
Thanks: 12,932
Thanked 16,053 Times in 6,337 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Horoskopi i dashurisė: Me kė shkoni mė shumė? Kujt duhet t'i druheni

Citim:
Akrepi
Luani: Shpesh mėkatojnė pasi kanė siguri nė vetvete, pak modesti dhe kujdes u duhet qė tė jetojnė krah njė shenje optimiste si Akrepi, ndryshe pritet dėshtimi.
Citim:
Luani
Akrepi: Shenja tė forta dhe plot pasion; ato garantojnė nė njė lidhje njė eksperiencė tė fuqishme dhe tė paharruar. Sh
njehere thon se akrepat jan pesimist, ketu thon optimist, ske ke te besosh
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-12-2017, 16:52   #277
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 4,140
Thanks: 4,156
Thanked 1,655 Times in 739 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Horoskopi i dashurisė: Me kė shkoni mė shumė? Kujt duhet t'i druheni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhina Shiko postimin
ariel po na ben te mendojm po
sikur te martohesha me shenjen peshore
Shif ca gjeta dicka tjeterSipas horoskopit ne qenkemi ne rrugen e duhur, e paskemi kapur thelbin e jetes

ps: mos ja ver re horoskopit po mbaje burrin mire aty se nuk e gjen me
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i *ARiel* pėlqehet nga
i vjetėr 04-12-2017, 17:06   #278
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,740
Thanks: 1,715
Thanked 1,956 Times in 1,230 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 92
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Horoskopi i dashurisė: Me kė shkoni mė shumė? Kujt duhet t'i druheni

Mesa shikoj per gaforren qenka gaforrja ideale kush do ta mendonte!
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Edamame pėlqehet nga
i vjetėr 04-12-2017, 17:19   #279
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 31,904
Thanks: 12,932
Thanked 16,053 Times in 6,337 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Horoskopi i dashurisė: Me kė shkoni mė shumė? Kujt duhet t'i druheni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Shif ca gjeta dicka tjeterSipas horoskopit ne qenkemi ne rrugen e duhur, e paskemi kapur thelbin e jetes

ps: mos ja ver re horoskopit po mbaje burrin mire aty se nuk e gjen me
hahah zakonisht kam ven re per luanet thone "entertainers" por ja na doli nje qe na pershtatet
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 21:22   #280
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 6,772
Thanks: 2,809
Thanked 2,894 Times in 1,922 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tre shėnjat e horoskopit qė dorėzohen para vėshtirėsive dhe bėhen menjėh

pesimisti me i shari nder te sharet edhe ata te paret

meqe dhafi po bie, peshkat e kane moton: nga njeri det ne tjatrin det oqeane e modhe ka te shkosh e te sillesh dhe nuk do thoja qe jane pesimist, ndoshta jane nga ato shenjat qe optimizem kane ene per te tjerat zodiaka symbola te ofrojne dhe dhurojne
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur