Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-12-2017, 11:52   #61
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 2,971
Thanks: 2,018
Thanked 1,552 Times in 746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga par Shiko postimin
Jam bllokuar nga gripi dhe me shume sforco erdha ne pune.
Sot do zhbalancoj tregun, pastaj tre dite pushim.
te shkuara
edhe une me ethe e temperature , po rri ne zyre dhe ndjek punen nga larg me maske vetem qe te mos mungoja
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2017, 13:46   #62
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 27,095
Thanks: 9,307
Thanked 10,602 Times in 4,288 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 296
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit!

ne kemi pasur shume njerez me influenza A&B...ptu ptu knock on wood spo semurrem, por bera vaksinen ketu dhe 3 muaj me perpara...duhet ti sjell vajzat dhe burrin ne pune te bejn Flu shot as well
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 14:21   #63
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 2,521
Thanks: 637
Thanked 859 Times in 517 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
par i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit!

Lolita.
E dashur Rita Petro!
Mund tė tė japin ēmime e lėvdata, por asgjė nuk tė shpėton nga banaliteti seksual ku ke rėnė duke i shitur ca vargėzime pėr poezi. Kur menduam se Vrima ishte niveli mė ekstrem ku mund tė shkoje, na tregon se mund ta tejkalosh veten. Lexova edhe unė kėtė “poezinė” tėnde inēestuale ‘Mallkimi i Parė’. Mu duk sikur po lexoja titrat e njė filmi porno tė keqregjizuar, por nuk ėshtė ky problemi.
Tė gjithė kanė tė drejtė tė jenė tė paaftė dhe mediokėr nė shkrimin e njė poezie. Problemi ėshtė se ty tė japin ēmime dhe hapsira televizive pėr kėto paēavure, duke i ngritur nė qiell si krijime tė jashtėzakonshme.
Realisht ato qė shkruan, tė paktėn sa kam lexuar unė, nuk i afrohen as nivelit tė Arjol Llukės apo ndonjė “poeti” tjetėr tė nivelit tė tij.
Ti shprehet Rita se: “Kjo ėshtė njė poezi qė Denisi (Dyrnjaja) dhe shumė tė tjerė i kanė lexuar vetėm pjesėn e dukshme. Kur tė lexojnė nėntekstin, se poezia ka nėntekst, mbase do jetė vonė po mė mirė vonė se kurrė”.
Unė tė sfidoj publikisht tė na e shpjegosh kėtė nėnkontekst aman se askush nuk e ka kapur deri mė tani.
Nė fakt pėrgjigjen se sa tė qartė e ke ti nėnkontekstin na e ke dhėnė vetė mė poshtė kur tė pyesin nga newsbomb.al se cili ėshtė nėnteksti i kėsaj poezie, ndėrkohė qė ti thua se e ke shumė tė vėshtirė ta interperpretojsh atė qė ndjen.
E vėrteta ėshtė se vargėzimi yt e dashur Rita ėshtė thjeshtė njė turli emocionesh e dėshirash qė duhet t’i filtrosh me veten para se t’i hedhėsh nė letėr.
P.S. Nuk ka gjė mė tė keqe se adoleshėnca e vonuar.
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i par pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2017, 23:00   #64
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 3,417
Thanks: 942
Thanked 1,157 Times in 445 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AnGeLiC Shiko postimin
E di c'ke ti?

Mi jep mua ftesat e shkoj une per ty,ta shoh dhe Tiranen me rastin pa le sa vite kam pa shku ne nje dasem alla shqiptare dhe ky fare fisi im mbeti pa martu,nje dasme s'na e bene qe s'na e bene
M’u desh te lexoja nje pjese te mire te temave qe kishe hapur per te gjet nje postim ku ishe cituar qe te kuptoja se ēfare nofke kishe perpara kesaj qe ke tani. Me ne fund e gjeta!

Ne dasma ne Shqiperi njerez nga jashte duan qe te grumbullohen sa me shume lek...ndaj beje mend mire kur te shkosh.

Pastaj, ti e ke te lehte fare me dasmat...martohu vete njehere e terhiqe kemben zvarre per te tjeret. Po xhanem tani jane emancipuar andej. Nje nuse daje imja me tha pak perpara dasme “moj ti vajze, ne nuk e kemi zakon te takohet nusja me dhendrrin perpara dasme” nderkohe qe para ca ditesh mora vesh qe djali i saj po “bashkejetonte” me nje vajze... qe te njihenin me mire
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 23:19   #65
iDeA
DiNaMiKe
 
Avatari i iDeA
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Posts: 2,973
Thanks: 162
Thanked 323 Times in 182 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit!

S“kam frymezim te organizoj kete prezantimin per neser, ngela duke ngrene dhe duke pir caj.
__________________
E fortė e pasfidueshme,
Fisnike e paperulshme,
Vetvetja e paharrueshme!
iDeA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 23:58   #66
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Leningrad
Posts: 36,286
Thanks: 7,890
Thanked 4,387 Times in 2,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 258
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit!

Naten...........
__________________
Une jam pergjegjes vetem para popullit tim,dhe nuk i detyrohem ASKUJT tjeter(Vladimir Putin).
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2017, 16:57   #67
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,700
Thanks: 87
Thanked 880 Times in 655 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit!

__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-12-2017, 16:17   #68
iDeA
DiNaMiKe
 
Avatari i iDeA
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Posts: 2,973
Thanks: 162
Thanked 323 Times in 182 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit!

Mendoj te mbaroj perpunimin e disa emaileve.
Sot ka vitin gjyshja ime.
Mendoj te bej nje revani/hasude ne furre dhe te mblidhem me njerezit e mi.
Keshtu do bej, se gezohen dhe pleqt
__________________
E fortė e pasfidueshme,
Fisnike e paperulshme,
Vetvetja e paharrueshme!
iDeA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-12-2017, 16:38   #69
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Posts: 4,922
Thanks: 143
Thanked 282 Times in 181 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit!

Na bej dhe nje byrek te mire IdEa si ai qe hengri Ismail Qemali ne Ndroq te Durresit para se ter ngrinte flamurin.
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-12-2017, 17:29   #70
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 3,339
Thanks: 351
Thanked 440 Times in 291 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 111
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit!

Me eshte perdredhur damari i qafes mbarova.
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-12-2017, 17:35   #71
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 11,179
Thanks: 341
Thanked 2,177 Times in 1,253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 121
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dulcis in Fundo Shiko postimin
Me eshte perdredhur damari i qafes mbarova.
muscoril dhe dicloreum me stomakun plot dhe kalon
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-12-2017, 22:51   #72
iDeA
DiNaMiKe
 
Avatari i iDeA
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Posts: 2,973
Thanks: 162
Thanked 323 Times in 182 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga peshkaqeni33 Shiko postimin
Na bej dhe nje byrek te mire IdEa si ai qe hengri Ismail Qemali ne Ndroq te Durresit para se ter ngrinte flamurin.
Urdhero

__________________
E fortė e pasfidueshme,
Fisnike e paperulshme,
Vetvetja e paharrueshme!
iDeA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i iDeA pėlqehet nga
i vjetėr 09-12-2017, 22:56   #73
Sopoti
V.I.P
 
Avatari i Sopoti
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 7,732
Thanks: 2,865
Thanked 3,344 Times in 1,511 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 143
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dulcis in Fundo Shiko postimin
Me eshte perdredhur damari i qafes mbarova.

Unė s'di nga ilaēet e jam kundra tyre por them mė mirė njė e tillė(por jo natėn se tė besdis).
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-12-2017, 23:32   #74
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 1,505
Thanks: 292
Thanked 306 Times in 210 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit!

Mė ne fund fiton 'Kengen Magjike' dikush qe dua une... Kur kam ndonje preference zakonisht renditet e dyta.
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-12-2017, 00:21   #75
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,700
Thanks: 87
Thanked 880 Times in 655 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit!

Dogja gishtin...
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-12-2017, 00:22   #76
AnGeLiC
V.I.P
 
Avatari i AnGeLiC
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 4,220
Thanks: 997
Thanked 1,358 Times in 852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
AnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit!


Oh me lot
__________________
Pa marr parasysh se sa i arsimuar,i edukuar,i talentuar apo i famshem beson se je,menyra se si i trajton te tjeret,tregon perfundimisht se kush je!
AnGeLiC nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-12-2017, 12:31   #77
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 5,252
Thanks: 1,566
Thanked 2,401 Times in 837 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit!

Truri ne pushim,si e diel qe eshte.....
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj s'e: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
-"Mjerė ai qė ka dashur vetėm formėn, trupin dhe pamjen, vdekja i'a rrėmben tė gjitha. Dashuroni shpirtin.. se do ta rigjeni..''
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-12-2017, 13:36   #78
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,700
Thanks: 87
Thanked 880 Times in 655 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit!

E urrej dimrin...
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-12-2017, 14:48   #79
AnGeLiC
V.I.P
 
Avatari i AnGeLiC
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 4,220
Thanks: 997
Thanked 1,358 Times in 852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
AnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit!

"...Trishtimi fluturon larg mbi krahet e kohes...", ka shkruar dikur La Fonten.

Pra, supozohet se eshte nje gjendje e perkohshme. Duhet te jete, ne fakt!
__________________
Pa marr parasysh se sa i arsimuar,i edukuar,i talentuar apo i famshem beson se je,menyra se si i trajton te tjeret,tregon perfundimisht se kush je!
AnGeLiC nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-12-2017, 15:06   #80
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 30,643
Thanks: 7,320
Thanked 6,934 Times in 3,830 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AnGeLiC Shiko postimin
Oh me lot
Draguen ke pėrshėndetur me kėtė "Shkėndijen" bullgare a rumune ē'ėshtė?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur