Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-11-2018, 20:53   #61
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,433
Thanks: 12,078
Thanked 6,971 Times in 4,666 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 313
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cili shtet ju pelqen?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Te TANE skiptaret qe marrin pasosha greqiris...jane SPIUNE te ASFALISE greqiris.

Bie morali i QIRE.
Nota DHJETE.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 17:09   #62
Beast
Super Anėtar
 
Avatari i Beast
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 115
Thanks: 133
Thanked 62 Times in 30 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
Beast do tė bėhet i njohur mjaft shpejtBeast do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Cili shtet ju pelqen?

Aty ku ka me se shumti pare $$$$$
Beast nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 19:25   #63
lenci
::
 
Avatari i lenci
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 2,478
Thanks: 108
Thanked 760 Times in 396 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
lenci ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cili shtet ju pelqen?

Shteti ku pėrdoret fjala vetėm nė raste emergjence.
lenci nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2018, 09:37   #64
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,378
Thanks: 363
Thanked 1,836 Times in 1,231 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cilin shtet ju pelqen.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Duaje Siveten Shiko postimin
Po Diogjeni ē'hall e kish zene qe dilte ne mes te dites me llampe ne dore?
Se Naimi i kishte vjedh naten qiriun
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 01:39   #65
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,352
Thanks: 3,413
Thanked 363 Times in 280 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
Adea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Cili shtet ju pelqen?

Pyetja me e mire do te ishte: Cilet shtete keni vizituar deri me sot? Atje ku keni qene atje keni lene edhe gjurme. Ne cilat aeroporte keni qene?

Per sa i perket shteteve qe do te doja te vizitoja, ketu do te perfshi te gjitha shtetet e botes pa perjashtim.Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 01:46   #66
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 10,001
Thanks: 8,657
Thanked 4,457 Times in 2,007 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cili shtet ju pelqen?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Duke marre parasysh qe Turqia dhe USA e duan me shume Shqiperine,Ato shtete qe mua me pelqejne.
1-Albania(e dikurshme)

Peng e kam qė s'ma bėri Zoti kėsmet ta vizitoja kėtė Shqipėri.
Kur e vizitova nė 1992-tėn ishte njė ēikė vonė!
__________________
Mirėkuptim, tolerancė dhe shumė, shumė dashuri!
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 09:47   #67
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 1,664
Thanks: 298
Thanked 993 Times in 425 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cili shtet ju pelqen?

Me pelqen Gjermania(vetem per vizita) e kam vizituqr disa here dia qytete te ndryshme por... mezi pres te vizitoj Pragen me magjeps ai qytet.
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Buzeqeshje pėlqehet nga
i vjetėr 11-11-2018, 12:43   #68
ron
.
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Posts: 3,363
Thanks: 183
Thanked 359 Times in 236 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 101
ron ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cili shtet ju pelqen?

Pa diskutim shteti ku jetoj tani. U.S.A
ron nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur