Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 24-06-2017, 20:50   #221
Socio
VIP
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 6,281
Thanks: 5,339
Thanked 3,893 Times in 1,542 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mėrgimtarja ka ra nė hall: “E shkreta unė, 100 nanės, 100 babės, 100 kun

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elushe Shiko postimin
Ah po edhe dicka tjeter, s'duhet te permendi robi parate qe i jep prindit. Sa do te mundohemi kurre nuk ua shperblejme dot sakrificat e mundin e tyre per ne.
Faleminderit shume Elushe !
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2017, 22:17   #222
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 1,823
Thanks: 1,295
Thanked 492 Times in 221 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mėrgimtarja ka ra nė hall: “E shkreta unė, 100 nanės, 100 babės, 100 kun

Imagjinoj eshte rremuje e keqe ne sezon vere atje ne shqiperi.
Kurt ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-06-2017, 14:33   #223
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,597
Thanks: 644
Thanked 620 Times in 266 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 94
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mėrgimtarja ka ra nė hall: “E shkreta unė, 100 nanės, 100 babės, 100 kun

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Puhiza Shiko postimin
po te dasma qe bejne familja e dhendrrit. Ikin dhe keta te nuses. E hallakaten atje
Ama hallakaten se jo mahi.


Ja kanagjegji

Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-07-2017, 08:50   #224
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 3,439
Thanks: 960
Thanked 1,194 Times in 458 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 110
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mėrgimtarja ka ra nė hall: “E shkreta unė, 100 nanės, 100 babės, 100 kun

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Imagjinoj eshte rremuje e keqe ne sezon vere atje ne shqiperi.
Mos me thuaj qe u ktheve pa nuse nga Shqiperia?
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-07-2017, 09:15   #225
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 1,823
Thanks: 1,295
Thanked 492 Times in 221 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mėrgimtarja ka ra nė hall: “E shkreta unė, 100 nanės, 100 babės, 100 kun

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elushe Shiko postimin
Mos me thuaj qe u ktheve pa nuse nga Shqiperia?
Patjeter, nje jave kalova atje. Secili e ka nje fat, dhe fati i beqarise nuk eshte tragjedi them une
Kurt ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur