Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Pėr cilėn parti do tė votoni mė 25 qershor nė Republikėn e Shqipėrisė
Lėvizja Socialiste pėr Integrim (LSI) 0 0%
Partia Socialiste e Shqipėrisė (PS) 11 39.29%
Partia Kristian Demokrate (PKD) 0 0%
Sfida pėr Shqipėrinė (SFIDA) 0 0%
Partia Republikane Shqiptare (PR) 1 3.57%
Partia Demokratike (PD) 8 28.57%
Partia Bashkimi Demokristian Shqiptar (PBDKSH) 0 0%
Partia Aleanca Demokristiane (ADK) 0 0%
Partia Socialdemokrate (PSD) 0 0%
Aleanca Demokratike (AD) 0 0%
Fryma e Re Demokratike (FRD) 0 0%
Partia Demokracia Sociale (PDS) 0 0%
Partia Drejtėsi, Integrim dhe Unitet (PDIU) 0 0%
Aleanca Arbnore Kombėtare (AAK) 0 0%
Minoriteti Etnik Grek pėr tė Ardhmen (MEGA) 0 0%
Partia Komuniste e Shqipėrisė (PKSH) 0 0%
Aleanca Popullore pėr Drejtėsi (APD) 0 0%
Lista e Barabartė (LIBRA) 3 10.71%
Do tė shkoj tė votoj por do ta bėj fletėn tė pavlefshme 2 7.14%
Nuk do tė shkoj tė votoj 1 3.57%
Nuk mund tė votoj se jam jashtė R.SH. dhe nuk na mundėsojnė votimin jashtė shtetit 2 7.14%
Votues: 28. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-06-2017, 15:08   #121
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 15,726
Thanks: 0
Thanked 1,172 Times in 777 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Piji lengun?
Qfare?
Piji lengun THACE....
Pyet Kepin
Nga fitorja ne fitore me leng geshtenje..
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2017, 15:16   #122
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 37,301
Thanks: 8,776
Thanked 4,808 Times in 3,222 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Nga fitorja ne fitore me leng geshtenje..
Me nxjerr forumi fishek jashte sa here lajmerohem.
Si pastrohen cookies....se jom me nerva.
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2017, 15:56   #123
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 15,726
Thanks: 0
Thanked 1,172 Times in 777 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Varet nga browseri qe perdor.
Internet explorer https://kb.wisc.edu/helpdesk/page.php?id=12314

Firefox
https://support.mozilla.org/en-US/kb...ebsites-stored

Chrome
https://support.google.com/accounts/answer/32050?hl=en

Safari
https://www.laptopmag.com/articles/s...delete-cookies
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2017, 16:22   #124
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 37,301
Thanks: 8,776
Thanked 4,808 Times in 3,222 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Faleminderit shahist.
Do votoja Edi Ramen....SNOBisht.
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2017, 21:43   #125
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 3,670
Thanks: 169
Thanked 194 Times in 142 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Femrat bojkot anembanė vendit. Pra shokė e shoqe, partitė tok nuk janė as 40% e votuesve. 40%kėllira na mbajnė peng...
Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2017, 21:53   #126
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 10,545
Thanks: 108
Thanked 1,036 Times in 774 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Llogarit qe nje pjese e madhe nuk jane fare ne shqiperi.
Ajo eshte nje perqindje e bazuar mbi numrin total te shqipetareve me te drejte vote. Por do te ishte nje tjeter shifer nese do te bazohej mbi numrin real te shqiptareve me te drejte vote qe ndodhen aktualisht ne shqiperi.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2017, 22:13   #127
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 3,670
Thanks: 169
Thanked 194 Times in 142 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Prapė, ata qė do tė qeverisin nuk janė as 20-30%e votuesve. Bojkoti ėshtė real, jo imagjinar.
Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2017, 22:53   #128
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 10,545
Thanks: 108
Thanked 1,036 Times in 774 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Ca te bejme nuk ua cojme dot kutit emigranteve neper lagje kudo ne bote.
Llogarit qe gjate kater viteve jane larguar rreth 300 mije shqipetare. Kjo sjell ulje ne nr e votuesve prezent ne vend.
Ai 40 perqindesh po te llogaritet mbi nr e votueseve qe ndodhen brenda shqiperise sot do mund te dale dyfish. Dhe ne ate rast nuk me.duket se behet fjale per nje bojkot.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2017, 23:03   #129
CERMENIKASI
V.I.P
 
Avatari i CERMENIKASI
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: Nė dhe tė huej
Posts: 1,542
Thanks: 278
Thanked 351 Times in 190 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
CERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe


Qenėka zanė me gruen se e paska dhe kėmishėn tė pa hekurosun lol.
__________________
Jam gegė por mos ma shajė kush Toskėrinė
CERMENIKASI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-06-2017, 08:34   #130
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 3,670
Thanks: 169
Thanked 194 Times in 142 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
Ca te bejme nuk ua cojme dot kutit emigranteve neper lagje kudo ne bote.
Llogarit qe gjate kater viteve jane larguar rreth 300 mije shqipetare. Kjo sjell ulje ne nr e votuesve prezent ne vend.
Ai 40 perqindesh po te llogaritet mbi nr e votueseve qe ndodhen brenda shqiperise sot do mund te dale dyfish. Dhe ne ate rast nuk me.duket se behet fjale per nje bojkot.
Dhe janė rikthyer me forcė pjesa mė e madhe e tyre. Avionėt janė plot me tė dėbuar sa herė udhėtoj. E zemė se nga ata 3,4 milionė votues, 1 milionė ishin jashtė. I bie 29%. Pra ngelen 71%. 44% pjesėmarrje i bie 61% tė atyre qė ishin brenda. Dmth ata qė do tė qeverisin do tė jenė thjesht 32% e atyre votuesve qė ishin brenda. Tirania e pakicės. Partia e bojkotit fitoi!
Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-06-2017, 12:00   #131
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 4,397
Thanks: 99
Thanked 433 Times in 345 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edvin83 Shiko postimin
Dhe janė rikthyer me forcė pjesa mė e madhe e tyre. Avionėt janė plot me tė dėbuar sa herė udhėtoj. E zemė se nga ata 3,4 milionė votues, 1 milionė ishin jashtė. I bie 29%. Pra ngelen 71%. 44% pjesėmarrje i bie 61% tė atyre qė ishin brenda. Dmth ata qė do tė qeverisin do tė jenė thjesht 32% e atyre votuesve qė ishin brenda. Tirania e pakicės. Partia e bojkotit fitoi!
Po ku jeni ju o shumica pse sdolet me votu gjergj bojaxhiun ose ben blushin me ēant ne shpin?

3.2 milion votus te rregjistrum ne shqipri kur shqipria si ka as 2.5 milion banor qe jetojn aty
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-07-2017, 12:22   #132
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 2,626
Thanks: 678
Thanked 937 Times in 562 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
par i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

http://www.citynews.al/2017/06/video...e-blere-vota/1
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur