Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Prezantimi juaj

Prezantimi juaj Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-06-2017, 11:58   #21
Miranda
Nų'Love
 
Avatari i Miranda
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 1,542
Thanks: 108
Thanked 571 Times in 220 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
Miranda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mireseerdha :)

Mirserdhe dhe qendrim te kendshem mes nesh
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-08-2017, 13:26   #22
Frank
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Aug 2017
Posts: 16
Thanks: 7
Thanked 5 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Frank ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Mireseerdha :)

Hė mer pizeveng, tė pėrgatitur thua, mė shumė seē duhet madje
Frank nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur