Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Letėrsia shqiptare

Letėrsia shqiptare Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-01-2018, 07:27   #801
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 8,049
Thanks: 331
Thanked 1,255 Times in 832 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Pallati i pushtetit, zakonisht ndėrtohet mbi mėkatet dhe krimet!
- Autoriteti dhe afirmimi i shpejtė, i ngjajnė barakės montazhe me jetėgjatėsi tė shkurtėr!
- Ēdo detyrim, nė masė ėshtė edhe shpėtim!
-Ēdo shkollė ilegale, sado qė ka arsyetimin, mund tė jet shumė e rrezikshme!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-01-2018, 17:34   #802
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 8,049
Thanks: 331
Thanked 1,255 Times in 832 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Nėse je i lumtur, qesh, nėse je me brenga, prap qesh, edhe nėse qesh, prap qesh...kėshtu mundet mėrzia!
- Pėr nder i kemi politikanėt tė zot – ishin pa brek, pa dhėmbė, me qere tėrheqėse a me traktor, pa shtėpi e pa shkollė...tash tė gjithė tė veshur shik, ngasin xhipat mė tė shtrenjt, me fakultete e doktorate, me fabrika, vila e shtėpi shumė kate...
- Shmangu shoqėrimit nga shoku me “lot tė krokodilit”, ai mbrenda kohės mund tė bėhet shumė i rrezikshėm!
- Ēdo herė shtiret burracaku, mirėpo ai dallohet shumė lehtė nga fjalėt e shqiptuar dhe nga tonaliteti dhe forca e zėrit!
- Mė thanė tė flas, u thash do heshti me kėtė rast, mbase do mė hidhėrohen me e pa shkas!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-01-2018, 07:21   #803
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 8,049
Thanks: 331
Thanked 1,255 Times in 832 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Preferenca ime – ik larg paralelizmave!
- Goditja tinės – thika shpinės!
- Ka miliona mėnyrat qė femra tė bėjė paratė, me nder, vetėm njė!
- Ēdo punė, kurohet shumė lehtė, ama paraprakisht duhet tė gjendet diagnoza e saktė!
- Mjeku e ka vėshtirė tė caktoj diagnozėn, kurimi ėshtė i lehtė!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-01-2018, 07:09   #804
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 8,049
Thanks: 331
Thanked 1,255 Times in 832 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Grua buzėqeshė mė kėndshėm dhe mė sinqerisht, vetėm kur triumfon!
- Pėr t’i fituar paratė dhe femrat, nuk zgjedhen mėnyrat e as metodat!
- Loti dhe buzėqeshja e femrės, kėrkojnė analizat e hollėsishme!
- Kujdes, buzėqeshja e femrės ėshtė si ylberi, lėre se ka shumė ngjyra tė ndryshme, por edhe nuansa tė panumėrta!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur