Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane > Mjedisi

Mjedisi Diskutime mbi Mjedisin.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-07-2017, 12:29   #281
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 10,241
Thanks: 321
Thanked 1,767 Times in 993 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Clive Owen Shiko postimin
A nuk eshte kunder kesaj gjeje, shoqata e mbrojtjeve te shtazeve ?
nuk e di, pse me pyet mua?
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2017, 12:31   #282
Clive Owen
Undisputed
 
Avatari i Clive Owen
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Postime: 12,441
Thanks: 1
Thanked 1,290 Times in 651 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Clive Owen ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
nuk e di, pse me pyet mua?
Te pyes, se ti mban mace, plus je edhe mjeke, gje qe kjo qje per mendimin tim eshte shume e quditshme. Ta sterilizosh nje gjalles qe eshte ardhe ne ket jete qe te shtohet me duket diqka shume e shpifur.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Clive Owen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2017, 12:31   #283
Anita
V.I.P
 
Avatari i Anita
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Postime: 1,082
Thanks: 176
Thanked 357 Times in 201 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Anita ėshtė njė i shkėlqyerAnita ėshtė njė i shkėlqyerAnita ėshtė njė i shkėlqyerAnita ėshtė njė i shkėlqyerAnita ėshtė njė i shkėlqyerAnita ėshtė njė i shkėlqyerAnita ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Kjo eshte e pa drejte per qente,edhe ata si macet e meritojne nje teme
Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2017, 12:32   #284
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 10,241
Thanks: 321
Thanked 1,767 Times in 993 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Clive Owen Shiko postimin
Te pyes, se ti mban mace, plus je edhe mjeke, gje qe kjo qje per mendimin tim eshte shume e quditshme. Ta sterilizosh nje gjalles qe eshte ardhe ne ket jete qe te shtohet me duket diqka shume e shpifur.
mendimi yt, kot qe pyet atehere.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2017, 12:35   #285
Clive Owen
Undisputed
 
Avatari i Clive Owen
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Postime: 12,441
Thanks: 1
Thanked 1,290 Times in 651 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Clive Owen ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Po si mendimi im Broken, pse ta perkrahesh nje gje qe nuk eshte aspak humane.
Ta sterilizosh macen, vetem qe ta kesh me leht ta mbash per knaqesin tuaj apo te kush do tjeter eshte shume gabim.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Clive Owen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2017, 12:37   #286
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 10,241
Thanks: 321
Thanked 1,767 Times in 993 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Clive Owen Shiko postimin
Po si mendimi im Broken, pse ta perkrahesh nje gje qe nuk eshte aspak humane.
Ta sterilizosh macen, vetem qe ta kesh me leht ta mbash per knaqesin tuaj apo te kush do tjeter eshte shume gabim.
nuk eshte humane t'i lesh te shtohen e te vdesin rrugeve per mua, sepse natyra eshte shkaterruar nga njeriu. bejme cfare te mundemi per me te miren.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2017, 06:43   #287
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Postime: 34,085
Thanks: 6,275
Thanked 3,515 Times in 2,276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Koshky+Sobaki=zhivotnye.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg koshki-sobaki-zhivotnye-27656.jpg (22.9 KiloByte, 59 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2017, 09:38   #288
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 10,241
Thanks: 321
Thanked 1,767 Times in 993 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

i bleva nje si keto per te mbajtur ujin te paster dhe te fresket, nuk ia vari shume.te kutia shkoi menjehere

__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Persona pėlqehet nga
i vjetėr 12-07-2017, 10:01   #289
Endless
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Postime: 1,318
Thanks: 350
Thanked 100 Times in 82 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Endless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
i bleva nje si keto per te mbajtur ujin te paster dhe te fresket, nuk ia vari shume.te kutia shkoi menjehere

adorable......
__________________
“Even after all this time, the sun never says to the earth ‘you owe me.’”
Endless nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2017, 17:30   #290
Clive Owen
Undisputed
 
Avatari i Clive Owen
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Postime: 12,441
Thanks: 1
Thanked 1,290 Times in 651 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Clive Owen ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Persona,a eshte e vertete qe macet ciftohen me lepuj ?

Ja edhe ky shkrim me habiti ne lidhje me kete qe po pyes !

http://www.macroevolution.net/cat-rabbit-hybrids.html
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Clive Owen : 13-07-2017 nė 17:33
Clive Owen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2017, 17:45   #291
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Postime: 7,907
Thanks: 0
Thanked 1,552 Times in 828 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Kjo eshte tema e maceve por une po sjell nje kelysh te vogel qeni. Thone qe eshte race.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_9704.jpg (23.5 KiloByte, 36 shikimet)
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2017, 18:07   #292
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 10,241
Thanks: 321
Thanked 1,767 Times in 993 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Clive Owen Shiko postimin
Persona,a eshte e vertete qe macet ciftohen me lepuj ?

Ja edhe ky shkrim me habiti ne lidhje me kete qe po pyes !

http://www.macroevolution.net/cat-rabbit-hybrids.html
Jo, eshte gjenetikisht e pamundur. Keto qe thua ti jane mace me malformacione.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2017, 13:04   #293
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 10,241
Thanks: 321
Thanked 1,767 Times in 993 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-07-2017, 10:12   #294
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 10,241
Thanks: 321
Thanked 1,767 Times in 993 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Shenjat nga 'lufta' e djeshme me mian

__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Tags
bushmen, cat, cheetah, felidae, lion, luan, mace

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur