Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-07-2017, 21:38   #261
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Postime: 7,907
Thanks: 0
Thanked 1,551 Times in 827 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-07-2017, 11:06   #262
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Postime: 34,085
Thanks: 6,275
Thanked 3,515 Times in 2,276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-07-2017, 15:53   #263
Anita
V.I.P
 
Avatari i Anita
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Postime: 1,082
Thanks: 176
Thanked 357 Times in 201 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Anita ėshtė njė i shkėlqyerAnita ėshtė njė i shkėlqyerAnita ėshtė njė i shkėlqyerAnita ėshtė njė i shkėlqyerAnita ėshtė njė i shkėlqyerAnita ėshtė njė i shkėlqyerAnita ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**


Nje copez jete.
Nje realitet per shume prej nesh...
E serish kjo eshte nje kenge e pakrahasueshme!
Nderkaq, ana tjeter e medaljes: Po sikur, nje dite te kuptosh se e shkuara e venitur, e mbushur plot drite dhe ngjyra, thjesht nuk vlen me; po sikur te zbulosh se, e shkuara e fashitur, te gjurmoje ngjyra te asisojta, te cilat vete ajo nuk i kish kur qč prezent - a vlejne keto, per te thene se e shkuara duhet te sherbeje si nje pikembeshtetese per te ndertuar nje te neserme me te forte dhe me te ngjyrte?!
Pa pendese dhe keqardhje per te djeshmen e jetuar. Thjesht, nje force per te ecur tej...
Kjo eshte jeta...
E prape, kjo mbetet nje superkenge!
Ah! Jo. I have no longer the blues for you!

Pershkrim mbi kengen
Anita ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-07-2017, 17:19   #264
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Postime: 7,907
Thanks: 0
Thanked 1,551 Times in 827 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-07-2017, 19:13   #265
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Postime: 12,412
Thanks: 0
Thanked 2,052 Times in 1,355 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2017, 21:50   #266
Anita
V.I.P
 
Avatari i Anita
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Postime: 1,082
Thanks: 176
Thanked 357 Times in 201 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Anita ėshtė njė i shkėlqyerAnita ėshtė njė i shkėlqyerAnita ėshtė njė i shkėlqyerAnita ėshtė njė i shkėlqyerAnita ėshtė njė i shkėlqyerAnita ėshtė njė i shkėlqyerAnita ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

Anita ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2017, 22:13   #267
Anita
V.I.P
 
Avatari i Anita
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Postime: 1,082
Thanks: 176
Thanked 357 Times in 201 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Anita ėshtė njė i shkėlqyerAnita ėshtė njė i shkėlqyerAnita ėshtė njė i shkėlqyerAnita ėshtė njė i shkėlqyerAnita ėshtė njė i shkėlqyerAnita ėshtė njė i shkėlqyerAnita ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

Anita ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2017, 22:40   #268
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Postime: 12,412
Thanks: 0
Thanked 2,052 Times in 1,355 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2017, 19:11   #269
Meri
...Sans v``.
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Postime: 8,065
Thanks: 658
Thanked 837 Times in 550 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 198
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

__________________
Ne rrugen ku mendimi shtyn
peshen e mases se pafund
cdo ngjyre...cdo emer...del e hyn
vetem arsye...s'gjej...kerkund.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2017, 19:25   #270
Meri
...Sans v``.
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Postime: 8,065
Thanks: 658
Thanked 837 Times in 550 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 198
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

__________________
Ne rrugen ku mendimi shtyn
peshen e mases se pafund
cdo ngjyre...cdo emer...del e hyn
vetem arsye...s'gjej...kerkund.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2017, 19:38   #271
Meri
...Sans v``.
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Postime: 8,065
Thanks: 658
Thanked 837 Times in 550 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 198
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

__________________
Ne rrugen ku mendimi shtyn
peshen e mases se pafund
cdo ngjyre...cdo emer...del e hyn
vetem arsye...s'gjej...kerkund.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-07-2017, 07:24   #272
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Postime: 2,615
Thanks: 1,676
Thanked 1,352 Times in 647 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-07-2017, 07:46   #273
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Postime: 2,615
Thanks: 1,676
Thanked 1,352 Times in 647 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

mami a flet andre rieu albanais ??
jo te keqen mami nuk flet albanais
o ma , po do ikim prap ne koncertin e tij , do ti mesoj albanais
po shpirt do shkojme sa here do vi tek ne...
pershendes vajzen qe eshte nje nga admiratoret e andres rieu


Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur