Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-06-2018, 18:25   #141
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 31,326
Thanks: 12,410
Thanked 15,409 Times in 6,058 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 360
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

burri e kishte qare
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg AD2E72B7-2A15-43A7-8E9C-7F9E0B19E3CB.jpg (23.6 KiloByte, 132 shikimet)
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 31-07-2018, 18:12   #142
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 3,823
Thanks: 2,816
Thanked 2,230 Times in 1,083 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

......teta
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 20180731_200817.jpg (22.3 KiloByte, 90 shikimet)
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 31-07-2018, 18:14   #143
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 3,823
Thanks: 2,816
Thanked 2,230 Times in 1,083 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

..........
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 20180729_150254.jpg (22.7 KiloByte, 88 shikimet)
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 31-07-2018, 18:36   #144
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 3,823
Thanks: 2,816
Thanked 2,230 Times in 1,083 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Keto ishin te preferuarat e mia..kumbulla te thata te mbushura me ara dhe krepe me djathe dhe ciokollate
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 20180729_152448.jpg (22.9 KiloByte, 88 shikimet)
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 02-08-2018, 18:55   #145
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 3,823
Thanks: 2,816
Thanked 2,230 Times in 1,083 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Fajitas ,ushqim meksikan dhe amerikan
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 20180802_125435.jpg (21.3 KiloByte, 78 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg 20180802_125426.jpg (22.4 KiloByte, 78 shikimet)
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 02-08-2018, 18:58   #146
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 37,874
Thanks: 10,314
Thanked 9,294 Times in 5,544 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 511
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Marya ti gatuan ndonjėher vet?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 02-08-2018, 19:05   #147
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,681
Thanks: 6,883
Thanked 5,247 Times in 2,728 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 228
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Marya ti gatuan ndonjėher vet?
stresin qe ka Marya mos ta kete njeri

se ke parasysh jeten e doktorit ketu ti kepi.

rrofte restoranti per Maryan
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-08-2018, 19:06   #148
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 37,874
Thanks: 10,314
Thanked 9,294 Times in 5,544 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 511
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
stresin qe ka Marya mos ta kete njeri

se ke parasysh jeten e doktorit ketu ti kepi.

rrofte restoranti per Maryan
Marya je ti?
Po ka stres le tė punojė pastruese pa stres fare.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-08-2018, 19:11   #149
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,681
Thanks: 6,883
Thanked 5,247 Times in 2,728 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 228
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Marya je ti?
Po ka stres le tė punojė pastruese pa stres fare.
po ate pune di te bej Marya me mire rrezik pastruese sdi fare edhe punet e veta i ben shkel e shko
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2018, 00:51   #150
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,872
Thanks: 5
Thanked 3,834 Times in 2,556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Tek shoqja ime e ngushte.. duke ngrene, duke bere muhabet e duke pare TV.

(Karavidhe dhe kocė)

__________________
Freud says there are no accidents.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga YOKO : 13-08-2018 nė 01:21
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i YOKO pėlqehet nga
i vjetėr 13-08-2018, 12:03   #151
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 6,703
Thanks: 296
Thanked 1,406 Times in 920 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

speca te skuqura me pure


p.s. ndalohet kategorikisht edhe dy dite mishi e peshku
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elian70 pėlqehet nga
i vjetėr 13-08-2018, 12:38   #152
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,546
Thanks: 1,570
Thanked 1,854 Times in 1,173 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 88
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Nje gazpacho te ber nga nje shoqe vegetariane. Ne te vertet sado qe nuk i duroj dot vegetarians, menyra qe gatuajn eshte shume creative. Kishte bere dhe nje sallat me kajsi te ngrota dhe roasted almons etc. Akullore homemade me hallve brenda. Supa me watermelon domate dhe gjera te tjerea.

I am impressed!!! Kisha turp te beja foto u solla sikur un te tilla ha gjithmon lol
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2018, 13:43   #153
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 3,329
Thanks: 2,230
Thanked 4,157 Times in 1,397 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Motra ime per mua "imam ballajdi" ndryshe nga imam i zakonshem i kishte hedhur nje dore oriz dhe kungull gjelles qe mbush parellxhanet. Ēa te hanje
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2018, 00:40   #154
Socio
Arusha ☘
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 7,801
Thanks: 6,755
Thanked 5,347 Times in 2,200 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

..............

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 14-08-2018 nė 01:03
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Socio pėlqehet nga
i vjetėr 14-08-2018, 01:32   #155
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 5,700
Thanks: 5,663
Thanked 2,683 Times in 1,330 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
..............

As thermoja s'paske lane per te uriturit !lol!
Fshatari ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2018, 01:55   #156
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 10,372
Thanks: 1,035
Thanked 6,035 Times in 2,683 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Si per starters, appetizer. Beef tartare, it was good,
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 14-08-2018, 03:16   #157
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Posts: 1,020
Thanks: 750
Thanked 420 Times in 274 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
murik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Byrek me lepjeta. Kete behar ka rene shume shi dhe lepjetat vazhdojne te jene jeshile e te fresketa. Edhe nje lepur me domate stil cacciatore.
murik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2018, 03:21   #158
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Posts: 1,020
Thanks: 750
Thanked 420 Times in 274 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
murik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Si per starters, appetizer. Beef tartare, it was good,
The colour of that beef tartare does not llok quite right. Maybe it's the picture,maybe it's me that was used to french steak tartare that looked a lot better. The meat has to be top quality. Otherwise you can get sick. I studied in a french school for hotelery nuk po flas qesim
murik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2018, 03:59   #159
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 31,326
Thanks: 12,410
Thanked 15,409 Times in 6,058 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 360
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

yes isnt that meant to be cooked bad ?
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2018, 04:10   #160
fritz-
larguar
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 596
Thanks: 68
Thanked 176 Times in 119 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
fritz- ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfar kan gatuar te tjeret per ne sot

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
burri e kishte qare
ca ka qar lol, kofsh pule me pilaf
fritz- nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur