Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore > Musliman

Musliman Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-05-2018, 10:27   #1
Ajana87
V.I.P
 
Avatari i Ajana87
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Vendndodhja: Tetove
Posts: 2,776
Thanks: 991
Thanked 2,348 Times in 499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
Ajana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėm
Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit..

Falemnderit Zot qe na.mundesove te jetojm edhe kete Ramazan..
Me thjeshtesin time i urroj te gjithe Muslimanet.
U deshiroj qe te ken agjerim te lehte dhe Zoti te u'a pranoj agjerimin sidhe lutjetet...

Per hajer na qofte..
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg Screenshot_2018-05-15-02-04-29-1.jpg (22.5 KiloByte, 109 shikimet)
__________________
Zemra eshte armiku kryesor,jeton brenda nesh por rreh per dike tjeter.!
Ajana87 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2018, 13:04   #2
rolex
V.I.P
 
Avatari i rolex
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Vendndodhja: Tirane
Posts: 542
Thanks: 157
Thanked 215 Times in 102 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
rolex ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit..

Agjerim te lehte te gjithe besimtareve muslimane.
__________________
A goal without a plan is just a wish
rolex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i rolex pėlqehet nga
i vjetėr 15-05-2018, 15:32   #3
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,875
Thanks: 4,406
Thanked 8,927 Times in 3,032 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit..

Urimet e mia te sinqerta te gjitha anetareve dhe anetareve te ketij forumi te cilet filluan agjerimin sot. Zoti ua pranofte e sa me lehte e kalofshi!
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 15-05-2018, 15:38   #4
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 6,205
Thanks: 2,900
Thanked 3,173 Times in 1,219 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit..

Agjerim sa me te lehte per te gjithe besimtaret ne forum e me gjere......
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i e panjohura pėlqehet nga
i vjetėr 15-05-2018, 16:35   #5
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 12,897
Thanks: 3,870
Thanked 4,993 Times in 2,329 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 600
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit..

A nuk fillon neser ose pasneser?
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2018, 19:21   #6
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 11,919
Thanks: 2,415
Thanked 2,765 Times in 1,519 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 326
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
A nuk fillon neser ose pasneser?
Une e di se fillon neser.

Me fat dhe agjerim te lehte atyre qe e mbajne!
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 15-05-2018, 19:22   #7
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,854
Thanks: 5
Thanked 3,813 Times in 2,546 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit..

Edhe Bajramin kishim mangut tani!
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2018, 19:34   #8
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 8,108
Thanks: 2,402
Thanked 2,588 Times in 736 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 157
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit..

Mbare e Mire
__________________
Tragjedia e jetės ėshtė se plakemi shpejt dhe bėhemi tė urtė shumė vonė !
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i MiM@ pėlqehet nga
i vjetėr 15-05-2018, 19:56   #9
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 3,158
Thanks: 3,608
Thanked 1,037 Times in 580 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit..

Kam nji pytje tani: a quhet me hile nese une dua te agjeroj por shkoj me fjet sa del drita supozojm dhe dal nga krevati aty sa fillon darka p.sh?!
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2018, 19:57   #10
Socio
Arusha ☘
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 7,772
Thanks: 6,724
Thanked 5,311 Times in 2,182 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit..

@Kurt

Nuk quhet hile. Flej sa te duash e zgjohu kur te duash, para iftarit vetem.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 15-05-2018 nė 20:26
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Socio pėlqehet nga
i vjetėr 15-05-2018, 20:07   #11
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 6,317
Thanks: 4,134
Thanked 1,976 Times in 840 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit..

Ju uroj agjerim te lehte te gjithe besimtareve mysliman.

__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mandi pėlqehet nga
i vjetėr 15-05-2018, 20:10   #12
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 5,735
Thanks: 2,188
Thanked 2,026 Times in 1,066 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit..

Me fat Ramazanin.

Edhe pse nuk agjeroj me, kam kujtime shume te bukura nga ky muaj, si femij veqanerisht.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hawk pėlqehet nga
i vjetėr 15-05-2018, 21:17   #13
Ēaushi
V.I.P
 
Avatari i Ēaushi
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 2,789
Thanks: 4,994
Thanked 2,003 Times in 1,002 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Ēaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit..

.....

Agjerim te lehte dhe te mbare, te gjithve qe agjerojne, ketu ne forum...

__________________
Dhuro shumė...e prit pak!
Ēaushi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ēaushi pėlqehet nga
i vjetėr 15-05-2018, 21:39   #14
Ajana87
V.I.P
 
Avatari i Ajana87
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Vendndodhja: Tetove
Posts: 2,776
Thanks: 991
Thanked 2,348 Times in 499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
Ajana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit..

.............
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg Screenshot_2018-05-15-02-01-20-1.jpg (26.4 KiloByte, 71 shikimet)
__________________
Zemra eshte armiku kryesor,jeton brenda nesh por rreh per dike tjeter.!
Ajana87 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ajana87 pėlqehet nga
i vjetėr 15-05-2018, 23:15   #15
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,854
Thanks: 5
Thanked 3,813 Times in 2,546 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit..


30 dit't e Ramazonit
As kom honger, as kom pi-e
Kur t'vi dita e Beromit
Bashk me lalen do bojm dashni-e!
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i YOKO pėlqehet nga
i vjetėr 16-05-2018, 01:34   #16
isha Ag, Dem
V.I.P
 
Avatari i isha Ag, Dem
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 9,486
Thanks: 7,941
Thanked 4,042 Times in 1,815 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
isha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėmisha Ag, Dem i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit..

Unė po e sjell urimin e njė fqinjit tim, i cili mė pėlqeu...

Blerim Gashani
4 orė ·
Njerėz t'mirė,

Tė dashur familjarė, miq e dashamirė, ju qė do tė agjėroni dhe ju qė nuk do tė agjėroni, ju qė e respektoni shumė muajin e madhėrishėm dhe ju qė e respektoni mė pak kėtė muaj, ju qė do t'i shtoni adhurimet dhe ju qė do tė shtoni tolerancėn dhe dashamirėsinė me njėri-tjetrin, ju qė do tė pėrjetoni sakrificėn pėr t'u afruar me Zotin dhe ju qė e trajtoni agjėrimin si afrim dhe bashkėndjenjė me ata qė nuk kanė, dėshiroj t'ju dėrgoj gjithė dėshirat mė tė mira pėr Muajin e Bekuar e tė Madhėrishėm tė Ramazanit!

Dinjitet, njerzillėk, modesti, takt, harmoni, solidaritet, tolerancė, respekt e dashuri me njėri-tjetrin!

Mbi tė gjitha, PAQE!

I juaji, Blerimi
__________________
27.06.2017 – 27.06.2018 Njėvjetori i komplotit dhe askush s’u turpėrua!
isha Ag, Dem nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i isha Ag, Dem pėlqehet nga
i vjetėr 16-05-2018, 13:03   #17
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 1,322
Thanks: 201
Thanked 616 Times in 293 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Buzeqeshje ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBuzeqeshje ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBuzeqeshje ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBuzeqeshje ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBuzeqeshje ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBuzeqeshje ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBuzeqeshje ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBuzeqeshje ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBuzeqeshje ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBuzeqeshje ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBuzeqeshje ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit..

Qofte i mbare e i begate. Allahu (xh.sh) na e pranofte argjerimin
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Buzeqeshje pėlqehet nga
i vjetėr 16-05-2018, 13:08   #18
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 2,894
Thanks: 1,095
Thanked 1,202 Times in 695 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit..

Argjerim te lehte e sa me te mbare per te te gjith ata qe argjerojne.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 16-05-2018, 14:17   #19
Eden
☆ø.•♥ Soulmate ♥•.ø☆
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,412
Thanks: 2,202
Thanked 3,672 Times in 2,404 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 121
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit..

Urime muajin e shenjte te Ramazanit,te gjithe besimtareve musliman! Zoti ua lehtesofte agjerimin dhe ua pranofte lutjet!
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 16-05-2018, 19:30   #20
Linda
I'm like a star
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,619
Thanks: 2,025
Thanked 931 Times in 545 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit..

Urime muajin e Ramazanit,agjerim sa me te lehte per ju antar/e qe agjeroni .
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Linda pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur