Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-12-2017, 16:05   #1
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 4,728
Thanks: 3,564
Thanked 1,892 Times in 877 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Edhe gjermanet e zi flasin shqip

Si na shohin gjermanet ne :

https://www.facebook.com/shqipe.me/v...4287939659755/
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Fshatari pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2017, 17:27   #2
Aleandro
V.I.P
 
Avatari i Aleandro
 
Data e antarėsimit: Mar 2017
Posts: 366
Thanks: 40
Thanked 189 Times in 122 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Aleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Edhe gjermanet e zi flasin shqip

[QUOTE=Fshatari;1304355]Si na shohin gjermanet ne :

Si na shohin zezaket thuaj..

__________________
Nuk eshte i forte ai qe nuk bije kurr, por ai qe ngrihet pasi te kete rene.
Aleandro nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Aleandro pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2017, 17:28   #3
Aleandro
V.I.P
 
Avatari i Aleandro
 
Data e antarėsimit: Mar 2017
Posts: 366
Thanks: 40
Thanked 189 Times in 122 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Aleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Edhe gjermanet e zi flasin shqip

__________________
Nuk eshte i forte ai qe nuk bije kurr, por ai qe ngrihet pasi te kete rene.
Aleandro nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Aleandro pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2017, 17:36   #4
Aleandro
V.I.P
 
Avatari i Aleandro
 
Data e antarėsimit: Mar 2017
Posts: 366
Thanks: 40
Thanked 189 Times in 122 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Aleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Edhe gjermanet e zi flasin shqip

__________________
Nuk eshte i forte ai qe nuk bije kurr, por ai qe ngrihet pasi te kete rene.
Aleandro nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Aleandro pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2017, 17:39   #5
Aleandro
V.I.P
 
Avatari i Aleandro
 
Data e antarėsimit: Mar 2017
Posts: 366
Thanks: 40
Thanked 189 Times in 122 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Aleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Edhe gjermanet e zi flasin shqip

__________________
Nuk eshte i forte ai qe nuk bije kurr, por ai qe ngrihet pasi te kete rene.
Aleandro nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Aleandro pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2017, 17:41   #6
Aleandro
V.I.P
 
Avatari i Aleandro
 
Data e antarėsimit: Mar 2017
Posts: 366
Thanks: 40
Thanked 189 Times in 122 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Aleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Edhe gjermanet e zi flasin shqip

Afrikanet nga Tropoja..

__________________
Nuk eshte i forte ai qe nuk bije kurr, por ai qe ngrihet pasi te kete rene.
Aleandro nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 17:43   #7
Aleandro
V.I.P
 
Avatari i Aleandro
 
Data e antarėsimit: Mar 2017
Posts: 366
Thanks: 40
Thanked 189 Times in 122 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Aleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėmAleandro i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Edhe gjermanet e zi flasin shqip

"Xhamadani Vija Vija"

__________________
Nuk eshte i forte ai qe nuk bije kurr, por ai qe ngrihet pasi te kete rene.
Aleandro nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 20:00   #8
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 3,434
Thanks: 845
Thanked 1,355 Times in 867 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Edhe gjermanet e zi flasin shqip

[quote=Aleandro;1304368]
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Si na shohin gjermanet ne :

Si na shohin zezaket thuaj..

https://www.youtube.com/watch?v=wclDS8YS-XM
Ky ngjan me ate noisy dhe nga fytyra dhe nga stili. Sa na i kopjojn meshkujt tan kta zezaket

Ka shume te huaj qe flasin shqip. As gje per tu cuditur.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 20:22   #9
Demo Labi
Hajdut Zemrash!
 
Avatari i Demo Labi
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Vendndodhja: Ne Kerkim... Kerkohet per vjedhje zemrash.
Posts: 1,077
Thanks: 84
Thanked 210 Times in 146 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Demo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Edhe gjermanet e zi flasin shqip

Te na rrojne kecet tona trimeresha, qe me guxim e trimeri po u mesojne shqipen te zinjve. E kam thene une... o na e shtojne rracen keto shejtane.
__________________
Bij cobanesh kemi qene, kemi ruajtur edhe dhene!
Here me duar, here me dhembe dhe mish ujku kemi ngrene!
Demo Labi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 20:34   #10
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 3,434
Thanks: 845
Thanked 1,355 Times in 867 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Edhe gjermanet e zi flasin shqip

Demo ke degjuar ti qe ka dhe te huaj qe e mesoj shqipen pa ndihmen e ndo nje partneri romantik? Ndodh derman ndodh.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 20:59   #11
Demo Labi
Hajdut Zemrash!
 
Avatari i Demo Labi
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Vendndodhja: Ne Kerkim... Kerkohet per vjedhje zemrash.
Posts: 1,077
Thanks: 84
Thanked 210 Times in 146 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Demo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Edhe gjermanet e zi flasin shqip

Jo nuk kam degjuar!
Se mos i kam degjuar te tera une...

Une vetem historin e Mamices se Dules kam degjuar. Na e ka treguar nipcja kur erdhi per pushime. E keshte kapur qe thua tine nje i zi kete shejtanen Mamice ne nje cep dhe i tregonte yjet. Ia keshte treguar te tera yjet ai. Ne fund fare masandaj, kjo ne shenje falenderimi i tregoj vrimen e zeze rufiania. Se duhen falenderuar njerzit qe te tregojne yjet. Keshtu e keshte edukuar Dulja i shkrete te bijen.
__________________
Bij cobanesh kemi qene, kemi ruajtur edhe dhene!
Here me duar, here me dhembe dhe mish ujku kemi ngrene!
Demo Labi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Demo Labi pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2017, 21:17   #12
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 3,434
Thanks: 845
Thanked 1,355 Times in 867 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Edhe gjermanet e zi flasin shqip

Nuk e di un ca ndodh ne familjen tende, Demo dhe me ke shoqerohet nipcja jot. Por shume I futka hundet ne punet e te tjerve.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 22:48   #13
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Leningrad
Posts: 36,361
Thanks: 7,952
Thanked 4,407 Times in 2,903 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 258
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Edhe gjermanet e zi flasin shqip

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Bojne humor gjermonet me katnaret dhe ja PERSEJA: cdo te huaj ne gjermani dhe vete vendasit dine kete fjale ne ....ta cifsha nanen bre.

200% e sigurte.Po ju ra rasti.
__________________
Une jam pergjegjes vetem para popullit tim,dhe nuk i detyrohem ASKUJT tjeter(Vladimir Putin).
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 22:51   #14
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 4,384
Thanks: 1,733
Thanked 1,644 Times in 1,062 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Edhe gjermanet e zi flasin shqip

Fshatundar e ke pasuar nga korneri si lajm, ku ka be xhirmon te zi si futa e katranit keta jane zuzake edhe te shofin me zuze keshtu siē edhe mendojne
__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 23:10   #15
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Leningrad
Posts: 36,361
Thanks: 7,952
Thanked 4,407 Times in 2,903 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 258
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Edhe gjermanet e zi flasin shqip

ASOCIAL...
PISSER typ
__________________
Une jam pergjegjes vetem para popullit tim,dhe nuk i detyrohem ASKUJT tjeter(Vladimir Putin).
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur