Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-02-2017, 14:00   #341
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Postime: 3,989
Thanks: 2,042
Thanked 1,546 Times in 587 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
Qenka nje produkt me perberje 100% natyrale, pra eshte i vecante ne llojin e vet. Alternativa tjeter per te kuruar psoriazin (semundje kronike e lekures) jane ilacet dhe fototerapia.
Cfare ilaci pershembull mund te jete i rekomandueshem per kte lloj semundje? Natyrisht me aq informacione qe din sepse pa nje vizite mjeksore tek specialisti zor se mund te jepet edhe terapia e duhur.
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-02-2017, 14:04   #342
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 9,315
Thanks: 303
Thanked 1,160 Times in 652 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 97
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Cfare ilaci pershembull mund te jete i rekomandueshem per kte lloj semundje? Natyrisht me aq informacione qe din sepse pa nje vizite mjeksore tek specialisti zor se mund te jepet edhe terapia e duhur.
E the vete ti Baba, pa viziten zor se mund te jepet terapia e duhur. Prandaj nuk mund te keshilloj asgje ne kete rast.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Persona pėlqehet nga
i vjetėr 08-02-2017, 15:03   #343
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Postime: 22,822
Thanks: 5,703
Thanked 5,961 Times in 2,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 221
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Re: Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Me kane kerkuar para disa ditesh nga Shqiperia nje ilac qe quhet PSORIDEX.
Thone qe nuk ka ne Shqiperi, dhe duhet porositur ose me ane te internetit ose ta bleje dikush jashte Shqiperise.
Desha te di cfare eshte, pse perdoret, dhe nqs ka ndonje alternative tjeter te ketij ilaci. Une pyeta neper Apotheke por nuk e kane!
flm per sugjerime.
ne zakonisht japim pacientet me psoriasis "triamcinolone cream" qe vjen me perqindje te ndryshme
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Xhina pėlqehet nga
i vjetėr 08-02-2017, 15:42   #344
SystemA
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 31,958
Thanks: 4,668
Thanked 2,497 Times in 1,566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 213
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Me kane kerkuar para disa ditesh nga Shqiperia nje ilac qe quhet PSORIDEX.
Thone qe nuk ka ne Shqiperi, dhe duhet porositur ose me ane te internetit ose ta bleje dikush jashte Shqiperise.
Desha te di cfare eshte, pse perdoret, dhe nqs ka ndonje alternative tjeter te ketij ilaci. Une pyeta neper Apotheke por nuk e kane!
flm per sugjerime.
Ai ose ajo qe ta ka kerkuar ilacin,duhet ta provoje me nje trajtim ne burimet e Kangali(Türkie).Ujerat jane te pasura me Kalcium,Magnesium,Sulfat dhe Hydrokarbonat.Aty notojne dhe peshq qe ushqehen me lekuren e semure.Varet dhe nga stadi i perparimit te semundjes(qeka shume e lehte te behesh mjek).
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg psoriasis-schuppenflechte.jpg (11.5 KiloByte, 93 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 08-02-2017, 15:51   #345
SystemA
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 31,958
Thanks: 4,668
Thanked 2,497 Times in 1,566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 213
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Cfare ilaci pershembull mund te jete i rekomandueshem per kte lloj semundje? Natyrisht me aq informacione qe din sepse pa nje vizite mjeksore tek specialisti zor se mund te jepet edhe terapia e duhur.
Pyet ketu(atje ku BANON) dhe te sqarojne.....

fangocur GmbH
Brunn 105b
8350 Fehring
Österreich

Telefon (kostenfrei)
00800 3264 6287 (00800 fangocur) oder 0800 1010 970 (nur Deutschland)
(Mo bis Do 8:00-17:00, Fr 8:00-14:00)

Kalofsh mire Babe.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 10-02-2017, 07:40   #346
SystemA
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 31,958
Thanks: 4,668
Thanked 2,497 Times in 1,566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 213
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Ndihme Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Cfare do te thote kjo ne forumin skiptar?????
http://www.forum-al.com/newreply.php...te=1&p=1156340

Kush merr mundimin te ma sqaroje????
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2017, 07:51   #347
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Postime: 5,290
Thanks: 965
Thanked 698 Times in 307 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Cfare do te thote kjo ne forumin skiptar?????
http://www.forum-al.com/newreply.php...te=1&p=1156340

Kush merr mundimin te ma sqaroje????
Thnx per raportimin, problemi u rregullua.
__________________
Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2017, 09:42   #348
SystemA
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 31,958
Thanks: 4,668
Thanked 2,497 Times in 1,566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 213
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Arrow Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Cfare ilaci pershembull mund te jete i rekomandueshem per kte lloj semundje? Natyrisht me aq informacione qe din sepse pa nje vizite mjeksore tek specialisti zor se mund te jepet edhe terapia e duhur.
Se kisha harru.....kete e kam ne shtepi......pyet mjekun ose ne farmaci.....jepet me recete.
Kalofsh mire Babe.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 11605953.jpg (6.3 KiloByte, 77 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-02-2017, 00:41   #349
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 8,476
Thanks: 4,294
Thanked 1,357 Times in 739 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Me kane kerkuar para disa ditesh nga Shqiperia nje ilac qe quhet PSORIDEX.
Thone qe nuk ka ne Shqiperi, dhe duhet porositur ose me ane te internetit ose ta bleje dikush jashte Shqiperise.
Desha te di cfare eshte, pse perdoret, dhe nqs ka ndonje alternative tjeter te ketij ilaci. Une pyeta neper Apotheke por nuk e kane!
flm per sugjerime.
Baba, ky ilac patjeter perdoret per psoriasis (shkalle me e avancuar se ekzema).

Nje ilac i perkryer per sherimin e psoriasis eshte NEEM. Nuk ka nga kjo peme ne Shqiperi ose Europe, kshu qe shancet per ta gjetur si powder ose vaj, eshte ne dyqane ku shiten ilace popullore.
Metode tjeter eshte te perdoresh Tea Tree Oil ose Turmeric.


Citim:
NEEM

The neem oil extracted from the seed contains fatty acids like oleic acid or omega 9, palmitic acid and stearioc acid in good amounts & trace levels of omega 3, omega 6 and palmitoleic acid, which help to heal dry and damaged skin.
Boil neem leaves in water and pour the water in your bath tub or use it for bathing. It would get rid of all skin disorders gradually. It helps in getting rid of bacteria at private parts and even the repelling body odor.
Margosa (Neem): An Amazing Herb for Your Skin Neem is helpful to cure acne; which is the most common problem of young generation. Make a paste from equal amount of neem leaf, myrobalan and peel of pomegranate by grinding with milk. Application of this paste on pimple will effectively cure pimples.
In case of any nicks and cuts, injuries and skin burns, you can apply neem oil, neem water or neem leaves paste over it. It gives great relief.
Neem powder or oil is very effective in relieving us of skin ailments such as eczema, skin allergy, rashes, itch, ringworms, etc.
Face pack made of neem is very useful to remove the marks and dark spots from face. Apply paste made from 4 to 5 crushed fresh neem leave, one spoon Fuller's earth and rosewater on your face daily. Wash the face with warm water after drying of it.
Neem oil is the best medicine for treating psoriasis and chicken pox as per the ayurveda. Daily bath or drinking of water previously boiled with neem leaves is helpful to treat chicken pox and psoriasis. The neem leaves are also placed under the bed sheet of person suffering from chicken pox. Neem is as effective as cortisone for psoriasis.
Neem oil can also be used to treat wrinkles. There is some scientific evidence supporting the belief that neem extracts protect against wrinkles. In a clinical study conducted by Esther Boelsma and colleagues and published in the May 2001 issue of "American Journal of Clinical Nutrition," researchers found that fatty acids, which are found in neem, provided some protection against ultraviolet light, the cause of photoging. BSCAH recommends applying a cream containing 5 percent neem oil twice a day.
Taking neem internally is said to effectively improve the quality of blood and purifies and thickens it. It helps getting rid of toxins that may be present in the blood and keeps the body disease-free.
Due to its antiseptic and antibacterial properties, it helps to alleviate fungus and skin irritation. Salannin, which is a compound found in Neem oil, leaves and seeds, is a safer and more effective insect repellent than the widely used chemical ingredient called DEET.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-02-2017, 12:12   #350
SystemA
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 31,958
Thanks: 4,668
Thanked 2,497 Times in 1,566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 213
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

E kqyra deri tek minuta e gjashte!
A ja vlen aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?????
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2017, 11:48   #351
SystemA
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 31,958
Thanks: 4,668
Thanked 2,497 Times in 1,566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 213
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Ku mund ta kqyrim kte filmin ......me titra shqip po pati munsie.
Flm.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2017, 19:04   #352
SystemA
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 31,958
Thanks: 4,668
Thanked 2,497 Times in 1,566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 213
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

E gjeta....domaci film.
@drague
nga 16.02.2017 ne Berlin.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-03-2017, 13:08   #353
SystemA
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 31,958
Thanks: 4,668
Thanked 2,497 Times in 1,566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 213
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Arrow Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ku mund ta kqyrim kte filmin ......me titra shqip po pati munsie.
https://www.youtube.com/watch?v=Ac-2S1IsHNw
Flm.
Pyetjet NJONI nuk i ben kot,se behet fjale per shfaqjen e filmit ne Gjermani dhe ne kinema te posacme,si dhe kritika gjermane e vlereson.....prandaj e desha me titra ne Shqip.

Tashti kalofshi mire dhe relax....


GREATE TRACK = MEDITIM.

LG.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-03-2017, 17:27   #354
SystemA
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 31,958
Thanks: 4,668
Thanked 2,497 Times in 1,566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 213
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

@REGINA

Showtime: Serbischer Film ENKLAVE ab dem 16. Februar in den deutschen Kinos!

Am 9. Februar startet der serbische Film „Enklave“ von Regisseur Goran Radovanovic bundesweit in die deutschen Kinos. ENKLAVE erzählt die Geschichte des 10-jährigen Serben Nenad (Filip Subarić), der 2004, fünf Jahre nach Ende des Krieges, in einer kleinen serbischen Enklave zusammen mit seinem Vater und seinem kranken Großvater lebt. Jeden Tag wird Nenad von einem Militärfahrzeug der internationalen Friedenstruppe KFOR in die Schule gebracht, in der er der einzige serbische Schüler ist. Sein großer Wunsch, mit anderen Kindern zu spielen, scheint unerreichbar. Immer wieder sieht er durch die Schlitze des gepanzerten Fahrzeugs zwei gleichaltrige albanische Jungen und den 13-jährigen Hirtenjungen Bashkim – der seinen Vater im Krieg verlor und der die Serben hasst.
Der Film gewann 2015 gleich mehrere Preise, darunter die Publikumspreise der Internationalen Filmfestivals in Moskau und Monterrey, den Jury-Preis und zugleich den FIPRESCI-Preis beim Internationalen Kinderfilmfestival „Schlingel“ und zuletzt den „Goldenen Biber“ als ‚Bester Spielfilm‘ bei den Biberacher Filmfestspielen 2016. Serbien nominierte ENKLAVE 2016 als Oscar®-Beitrag für den Besten fremdsprachigen Film. Die Filmbewertungsstelle prämierte ENKLAVE mit dem Prädikat „Besonders wertvoll“.

Der Film wird in folgenden Kinos gezeigt:
Frankfurt: ab Donnerstag, den 16.02.2017 im Orfeo“s Erben
Leipzig: ab Donnerstag, den 16.02.2017 in der Cinemathčque Leipzig e.V.
Dresden: ab Donnertag, den am 16.02.2017 im KIF – Kino in der Fabrik
Seefeld am Ammersee: ab Donnerstag, den 16.02.2017 im Kino Breitwand im Schloß Seefeld
Münster: ab Donnerstag, den 16.02. 2017 im Cinema Filmtheater GmbH
Magdeburg: ab Donnerstag, den 16.02. 2017 im Moritzhof Magdeburg
Lübeck: ab Donnerstag, den 16.02.2017 im Kino Koki Kommunales Kino
Berlin: ab Donnerstag, den 16.02.2017 im Kino Krokodil
Hamburg: ab Donnerstag, den 16.02.2017 im Passage-Kinocenter.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur