Kthehu pas   Forum-Al.com > Kombi Shqiptar > Trojet shqiptare

Trojet shqiptare do gj mbi trojet shqiptare: Shqipria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, amria. far i bn trojet nga vini ju m t veanta?

Prshndetje Vizitor!
Nse ju shfaqet ky mesazh do t thot se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini t shihni pjesn me t madhe t seksioneve dhe diskutimeve t forumit, por akoma nuk gzoni t drejten pr t marr pjes n to dhe n avantazhet e t qnurit antar i ktij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI q t drgoni postime dhe mesazhe n Forum-Al.
Regjistrohu
Prgjigje
 
Mundsit n tem
i vjetr 28-02-2017, 21:38   #241
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Postime: 2,341
Thanks: 2,735
Thanked 1,349 Times in 636 Posts
Shuma e pikve q jep: 28
Hope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyer
Gjendja baz Prgjigje e: Sofra Shkodrane

Citim:
Postimi origjinal sht br nga Fleur Blanche Shiko postimin
'a me ardh ma mar...po ti fillove me na vu kangt e Agim Molls, kang sarahoshash lol
Apapapa 'a m'i paske qendis kto vargje

Pershnetje Shpreso shkodran
q sofrn gjall po e mban
miqt po i pret e i sajdis
nji nga nji po i begenis

Falemners pr kto vargje
t'kena ma t'mirin n'lagje
me humor dhe muzik
miqve prej teje s'ju bahet me ik


Mirsejugjeta n kt' sofr
ju dashamirsit e Shkodrs
kena vend ne pr te tan'
pr shqiptart anemban
Fleur Blanche shpejt je turbullu
vec i got pra ke pi
e i gja du me t'kalxu
t'kam cit uj, e jo raki lol

e cingaren mori dush
ule nja 2 gisht ma posht'
se e shkreta...s'ka si t'thot
s'pihem me hund, e as me gush
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet n linj   Prgjigju prmes citimit
i vjetr 06-03-2017, 21:53   #242
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Postime: 2,341
Thanks: 2,735
Thanked 1,349 Times in 636 Posts
Shuma e pikve q jep: 28
Hope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyer
Gjendja baz Prgjigje e: Sofra Shkodrane
Bujrum mir se vini
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet n linj   Prgjigju prmes citimit
Postimi i Hope plqehet nga
i vjetr 10-03-2017, 21:15   #243
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Postime: 2,341
Thanks: 2,735
Thanked 1,349 Times in 636 Posts
Shuma e pikve q jep: 28
Hope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyer
Gjendja baz Prgjigje e: Sofra Shkodrane

__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet n linj   Prgjigju prmes citimit
Postimi i Hope plqehet nga
i vjetr 15-03-2017, 22:23   #244
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Postime: 2,341
Thanks: 2,735
Thanked 1,349 Times in 636 Posts
Shuma e pikve q jep: 28
Hope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyer
Gjendja baz Prgjigje e: Sofra Shkodrane

__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet n linj   Prgjigju prmes citimit
Postimi i Hope plqehet nga
i vjetr 24-03-2017, 00:29   #245
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Postime: 2,341
Thanks: 2,735
Thanked 1,349 Times in 636 Posts
Shuma e pikve q jep: 28
Hope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyerHope ka nj t ardhme t shklqyer
Gjendja baz Prgjigje e: Sofra Shkodrane

mramja e mire burra e gra
hallall u kjofte ju te dy palve
namin ne bejte paskeni ba
njani-tjetrit tuj ja shti mes shalve


a e sheh mor dusho trimi
sa moderne i kena qikat
kur kane frike struken si mini
q1 perngjit i kalojne micat

porse tash e kan marre vedin
s'pysin per mice e as per dac
e sa rrine tuj fol me tjetrin
i han djathin mren n'kulaq

njikjo Bluja t'paska shalu
mgjths ti nuk ke pike fajit
prej punve t'mdha s'te kena kallxu
me i shtrengu rrypat samarit

se s'jane ikat si kan kene dikur
q1 nuk dishin me i lidh dy fjale
kto te kcejne prej gurit n'gur
edhe t'thone djale "a don djale"

si me tha Buba njaty ma nej
medemek se po m'kjan hall
prej serit po rri e po e vrej
a thu e din me ke asht tall

mgjths me ta thane te drejten
kur ju dalin bejtet si kush
me taman q1 ma shtojne jeten
nks te rrej mos m'thanshin tush

nejse tash po bi me fjet
ju ma bani te tane hallall
qe edhe ora shkoi dymbedhete
nihna prape ne kjoshim gjalle
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet n linj   Prgjigju prmes citimit
Postimi i Hope plqehet nga
Prgjigje

Mundsit n tem

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML sht fikur