Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-03-2017, 00:57   #301
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Postime: 18,821
Thanks: 3,484
Thanked 4,220 Times in 1,991 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
Zana ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Angli

Let's not go there... u thinkin of G spot... i think. Im not relating to anth like that.
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-03-2017, 01:01   #302
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Postime: 20,636
Thanks: 1,553
Thanked 1,462 Times in 1,063 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Angli

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Let's not go there... u thinkin of G spot... i think. Im not relating to anth like that.
no i didnt think of that i was playing with words

wtf

u got a dirty mind
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-03-2017, 01:04   #303
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Postime: 18,821
Thanks: 3,484
Thanked 4,220 Times in 1,991 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
Zana ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Angli

Better a dirty mind, then dirty hands.... like u.
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-03-2017, 01:06   #304
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Postime: 20,636
Thanks: 1,553
Thanked 1,462 Times in 1,063 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Angli

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Better a dirty mind, then dirty hands.... like u.
u made themkush tha qe skam dirty mind? por kur po flisja me lart nuk po flisja per dirty mind i was playing with words
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-03-2017, 01:08   #305
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Postime: 18,821
Thanks: 3,484
Thanked 4,220 Times in 1,991 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
Zana ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Angli

U trying to clear out , ur name... is goin to take u years.
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-03-2017, 01:12   #306
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Postime: 20,636
Thanks: 1,553
Thanked 1,462 Times in 1,063 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Angli

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
U trying to clear out , ur name... is goin to take u years.
hey you gave that direction so i got nothing to clean
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur