Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-02-2018, 03:39   #641
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 17,249
Thanks: 3,994
Thanked 4,610 Times in 2,871 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 218
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
ku e di ti qe i pelqejne?
ajo vdes per sherbet. me rafte pika
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2018, 03:53   #642
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 13,790
Thanks: 3
Thanked 2,481 Times in 1,638 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 138
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
ku e di ti qe i pelqejne?
Ate e di i gjithe sistemi yne diellor.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i YOKO pėlqehet nga
i vjetėr 17-02-2018, 03:58   #643
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 17,249
Thanks: 3,994
Thanked 4,610 Times in 2,871 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 218
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Ate e di i gjithe sistemi yne diellor.
e natarron ajo me gjalp kikiriku
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2018, 04:02   #644
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 13,790
Thanks: 3
Thanked 2,481 Times in 1,638 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 138
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Bera nje dite ‘alfajores’. Shume te shijshme, por jo aq te bukura sa per forum.

Provojini edhe ju, po qe se keni nge.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2018, 04:08   #645
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 17,249
Thanks: 3,994
Thanked 4,610 Times in 2,871 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 218
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Bera nje dite ‘alfajores’. Shume te shijshme, por jo aq te bukura sa per forum.

Provojini edhe ju, po qe se keni nge.
na shave?
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2018, 04:14   #646
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 13,790
Thanks: 3
Thanked 2,481 Times in 1,638 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 138
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Nuk shaj une, se s’jam ti!

Alfajores jane ca embelsira qe perbehen nga dy gjysmehena te ngjitura bashke me qumesht te kondensuar e ca gjera tjera edhe te sperkatura me sheqer pluhur.
Se m’bere me i postu. Lol...Edhe pse s’i kam bere te bukura jane super te shijshme.

__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i YOKO pėlqehet nga
i vjetėr 17-02-2018, 04:25   #647
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 13,790
Thanks: 3
Thanked 2,481 Times in 1,638 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 138
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2018, 12:42   #648
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 3,166
Thanks: 4,012
Thanked 2,349 Times in 936 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Naq kane vitin e ri e kane ulur qmimet po hajde tu befsha ikim te chinatown per pilaf e pule.
Lena mas pyt naq jena fry na ka qeras Jolena
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hope pėlqehet nga
i vjetėr 17-02-2018, 13:03   #649
zirconium
V.I.P
 
Avatari i zirconium
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,965
Thanks: 211
Thanked 1,592 Times in 1,029 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 112
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hope Shiko postimin
Lena mas pyt naq jena fry na ka qeras Jolena
te befte mire naq, heren tjeter me thirr se qyli eshte i amel
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2018, 13:25   #650
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 3,161
Thanks: 2,237
Thanked 1,685 Times in 830 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Byrek, pilaf me gjel deti, sallate, kos me fruta dhe kadaif, uf
Kush lan pjatat
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg DSC_2530.jpg (22.3 KiloByte, 41 shikimet)
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 17-02-2018, 18:07   #651
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,052
Thanks: 9,485
Thanked 5,155 Times in 3,449 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Guzhine nga Tailanda...do bambu,dhe kryet.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2018, 18:10   #652
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 32,865
Thanks: 8,163
Thanked 7,732 Times in 4,374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 432
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
Byrek, pilaf me gjel deti, sallate, kos me fruta dhe kadaif, uf
Kush lan pjatat
U kėnaqėn miqtė me gatimet?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 17-02-2018, 18:21   #653
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 1,375
Thanks: 0
Thanked 411 Times in 318 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
lonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
Byrek, pilaf me gjel deti, sallate, kos me fruta dhe kadaif, uf
Kush lan pjatat
Marya... sa me dhimbsesh moj. Qaj hallin se u lodhe vete. Pjatat do i laje lavastoviglia.Ose verja prej kartoni e dashur,me luge e pirun plastik.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2018, 18:42   #654
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 9,204
Thanks: 5,585
Thanked 2,716 Times in 1,633 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 184
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
U kėnaqėn miqtė me gatimet?
Skane faj qe nuk ikin

Ps. Maria muajin tjeter jam ne France, do Kisha deshire te takoja. Vetem me gatuaj kshu ti dhe aty per nje muaj nuk leviz
Telefonin e kam te ri, kepucet I kam te reja, kshu qe jam
Pa shpenzime lol
Btw I don't eat meat, kshu qe akoma me te lehte do e kesh

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Angelisa : 17-02-2018 nė 18:44
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 17-02-2018, 18:44   #655
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 32,865
Thanks: 8,163
Thanked 7,732 Times in 4,374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 432
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Skane faj qe nuk ikin

Ps. Maria muajin tjeter jam ne France, do Kisha deshire te takoja. Vetem me gatuaj kshu ti dhe aty per nje muaj nuk leviz
Telefonin e kam te ri, kepucet I kam te reja, kshu qe jam
Pa shpenzime lol
Do vi dhe unė
Tė reja i kam edhe unė rrobat dhe telefonin, portofolin do ta lė nė shtėpi.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 17-02-2018, 18:45   #656
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,310
Thanks: 1,977
Thanked 2,184 Times in 1,209 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Do iknim te Pepe’s per pice dhe au njeri au tjetri. ..Ja futa tave me patellxhane.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2018, 18:46   #657
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 9,204
Thanks: 5,585
Thanked 2,716 Times in 1,633 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 184
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Do vi dhe unė
Tė reja i kam edhe unė rrobat dhe telefonin, portofolin do ta lė nė shtėpi.

Pastaj vitin tjeter do na beje ftes vet Maria
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2018, 18:47   #658
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 32,865
Thanks: 8,163
Thanked 7,732 Times in 4,374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 432
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin

Pastaj vitin tjeter do na beje ftes vet Maria
Natyrisht, mė mirė ne se kushurira me tė dashurin se ata s'kanė cipė fare.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 18-02-2018, 01:25   #659
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 13,790
Thanks: 3
Thanked 2,481 Times in 1,638 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 138
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Kete krem karamelin pergatita sot ne mengjes, dhe tani qe u ktheva po e ha ne qejfin tim keshtu te flohte nga frigoriferi.. duke pare tv.
Yummy!!

__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i YOKO pėlqehet nga
i vjetėr 18-02-2018, 04:52   #660
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 3,161
Thanks: 2,237
Thanked 1,685 Times in 830 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
Marya... sa me dhimbsesh moj. Qaj hallin se u lodhe vete. Pjatat do i laje lavastoviglia.Ose verja prej kartoni e dashur,me luge e pirun plastik.
Jo Lonely_lion , nuk Jam aq e pasur sa te blej lavapjatese, mbase nuk do blej ndnj here per aq persona sa jemi ne shtepi
Per gatim nuk pertoj, por vertet kur behen 40 pjata gota, tigane tenxhere me pas, e kam i cik zét per momentin se edhe nuk kam shume hapesire ku Jam dhe boll u talle se sta kemi dhe borxh
Sa pčre Temen dje ne darke bera comlek me lekur, mire qe n'a e hengri dhendri sepse sdonte ne fillim se qenka bektashi dhe per ata qenka e ndaluar lepuri, mesova dicka

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Marya : 18-02-2018 nė 05:21
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur