Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Analiza / Shkrime / Opinione

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-04-2018, 17:53   #341
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,441
Thanks: 0
Thanked 2,511 Times in 1,454 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 191
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Divorcet nė rritje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Qė bėn apo s'bėn?
Qe eshte burre me mend.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-04-2018, 17:56   #342
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 37,176
Thanks: 9,951
Thanked 9,007 Times in 5,342 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 492
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Divorcet nė rritje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Qe eshte burre me mend.
Qė kur bėri plazh nė Ksamil ju rrit kapaciteti i tė menduarit.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-04-2018, 18:00   #343
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,870
Thanks: 2,456
Thanked 2,438 Times in 1,632 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Divorcet nė rritje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Qė kur bėri plazh nė Ksamil ju rrit kapaciteti i tė menduarit.
Ca je ti kapiteni o ndihmeskapiteni gomones aty ? qe ta reflektoj edhe icik dy kilometer nga plazhi
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 04-04-2018, 18:07   #344
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 10,885
Thanks: 7,650
Thanked 3,831 Times in 2,382 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 234
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Divorcet nė rritje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Kėtu e paska dh*erė pak gjyshja po hajt se i falet se edhe mosha bėn tė vetėn.
E kishte personale me Mua ne fakt
Po ti me kete qe thua do te tregosh qe je kacurels?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-04-2018, 18:08   #345
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 37,176
Thanks: 9,951
Thanked 9,007 Times in 5,342 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 492
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Divorcet nė rritje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
E kishte personale me Mua ne fakt
Po ti me kete qe thua do te tregosh qe je kacurels?
Kaēurrels jo por inventarin e qimeve e kam pa firo.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 04-04-2018, 18:43   #346
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 570
Thanks: 99
Thanked 124 Times in 91 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
B.E.V ėshtė njė gur i ēmuarB.E.V ėshtė njė gur i ēmuarB.E.V ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Divorcet nė rritje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Divorcet jane ne rritje sepse dy kapiten fundosin anijen.
Jo. Nuk besoj te jete kjo me sakte ne me lejon ta plotesoj me dy kapitene qe nuk mirekuptohen e qe sjellin timonin secili ne drejtim qe i pelqen.
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-04-2018, 20:57   #347
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 4,837
Thanks: 122
Thanked 518 Times in 414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 119
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Divorcet nė rritje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Hė, me ta lumsha! I ke ra pikes!
Po un perher i bi pikes lol po hec e mushu menjen ktyne
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-04-2018, 00:44   #348
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,674
Thanks: 2,177
Thanked 2,328 Times in 1,304 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Divorcet nė rritje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Ne shtepi fjalen e fundit duhet ta thote burri, se po u rrit femija dhe burri s’ka hije burri, aty behet nje rrumpalle qe ty s’ta merr mendja.

Keshtu e mendoj une.
Une mendoj qe asnje nga prinderit nuk duhet te bej superiorin. Burri nuk i ka lezet te flasi shumr. Mjafton nje po grua, dhe gruaja e le me aq.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur