Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-06-2018, 22:13   #341
Eden
☆ø.•♥ Soulmate ♥•.ø☆
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,021
Thanks: 2,033
Thanked 3,476 Times in 2,278 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Ishin kacavirur ndjenjat per ty rreth zemres sime si mijera bime neper mure.
Kishin zene rrenje.
Ende jane aty sepse ti vazhdon i ujit me dashurine tende.
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 17-06-2018, 10:57   #342
Lea
segziston me!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: segziston
Posts: 6,097
Thanks: 1,863
Thanked 1,541 Times in 988 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

.....goodbye.............. I'm tired!
__________________
Segziston, u shuaaaa
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2018, 22:02   #343
Lea
segziston me!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: segziston
Posts: 6,097
Thanks: 1,863
Thanked 1,541 Times in 988 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Dedikuar ty......

Njė ecje pa zhurmė e qė le pas gjurmė. Lodrimi i mallit nėpėr damarė trupi, i ngjanė zjarrmisė sė mushkėrive. Sado e mbanė nė heshtje, vjen kollitja qė e nxjerrė nė sipėrfaqe. Ky “durim” me zjarrin, ka tė bėjė edhe me poetin e heshtur, modest, i cili pėrplaset me vargun pa ndarė brenda vetės , e nuk fletė… Ai pastaj pėlcet, pėlcet bukur, deri nė krenari pėrtej vetės…

Pesha e mallit, dashuria pėr vendlindjen, pėr dushkun e malit,… si barrė e shpirtit tė poetit

Fantastike!
__________________
Segziston, u shuaaaa
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Lea pėlqehet nga
i vjetėr 22-06-2018, 09:53   #344
Lea
segziston me!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: segziston
Posts: 6,097
Thanks: 1,863
Thanked 1,541 Times in 988 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Asgje me rendesi, né fakt asgje.
Thjesht doja te thoja mirmengjes, mir se u zgjove, te te puth e syt te ti shoh.
Jojo , mos u shqeteso, se zemra vec per ty Po rreh, zgjohu avash avash, ed eja te flasim bashk.
Eja ulu, e fillo me trego, cdo gje qe né shpirt te qendron.
Fol, e buzeqesh, se te kam jet.
Fol e me shih né sy, se jan te tut.
Fol e me perkedhel, ashtu sic do e beja une.
Fol e me trego sa shum me do!
__________________
Segziston, u shuaaaa
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Lea pėlqehet nga
i vjetėr 22-06-2018, 10:07   #345
endrraime
Super Anėtar
 
Avatari i endrraime
 
Data e antarėsimit: Aug 2017
Vendndodhja: Mk
Posts: 197
Thanks: 130
Thanked 237 Times in 110 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
endrraime ėshtė njė gur i ēmuarendrraime ėshtė njė gur i ēmuarendrraime ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Koha jote eshte e kufizuar, prandaj mos e humb ate duke jetuar jeten e dikujt tjeter.
Mos jeto e kurthuar nga dogma – qe do te thote: mos jeto ne baze te rezultateve te mendimit te te tjereve.
Mos lejo qe zhurma e mendimeve te njerezve tjere te shurdhoje zerin tend te brendshem.
Dhe me e rendesishmja: ki ku
endrraime nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i endrraime pėlqehet nga
i vjetėr 22-06-2018, 10:08   #346
endrraime
Super Anėtar
 
Avatari i endrraime
 
Data e antarėsimit: Aug 2017
Vendndodhja: Mk
Posts: 197
Thanks: 130
Thanked 237 Times in 110 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
endrraime ėshtė njė gur i ēmuarendrraime ėshtė njė gur i ēmuarendrraime ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Nėse dhomat e shpirtit tim do vizitoje
Ēfarė pretendon se do shikoje?
Cilin pėrbindėsh mendon se fsheh?
Po tė zhgėnjej, por nuk mė njeh.

Nuk ka nevojė pėr tė trokitur
Hyr, shih, kėrko, mbet' i habitur.
Mure tė zbrazėt lyer pa ngjyra
Fotografi, por pa fytyra.

Diku e hedhur afėr shtratit
Ėshtė nje kuti e tersit, e fatit.
E mbushur plot ėshtė me kujtime.
Brenda gjithė historia ime.

Janė fjalėt qė kam thėnė aty,
gjithkush qė njoha, pėrfshi ty.
Gjithēka qė bėra, e qė vetėm i ėndėrrova
Vendet ku shkela, ku jetova.
endrraime nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i endrraime pėlqehet nga
i vjetėr 26-06-2018, 15:45   #347
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 4,271
Thanks: 489
Thanked 803 Times in 556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Mundesha ty tė tė ndėshkoja
Por zgjodha..., tė tė fal.
Fjalė me mij’ra mund tė t’thoja
Por nuk fola...., asnjė fjalė...

E atėherė kur dhimbja rritej
Unė buzėqesha...,gjithsesi.
Sepse thjeshtė “KUR DI TĖ DUASH”
Sa tė duan....,s’ka rėndėsi!!!
__________________

Koha eshte aq e shtrenjte sa nuk mund ta kalosh me njerez pa vlere.😊
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 26-06-2018, 15:53   #348
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 16,593
Thanks: 6,362
Thanked 5,896 Times in 3,776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 339
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 26-06-2018, 16:45   #349
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 16,593
Thanks: 6,362
Thanked 5,896 Times in 3,776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 339
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 26-06-2018, 17:56   #350
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 16,593
Thanks: 6,362
Thanked 5,896 Times in 3,776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 339
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 04-07-2018, 10:57   #351
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,189
Thanks: 2,758
Thanked 7,284 Times in 2,332 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

I shtrenjti im...gėzuar ditėlindjen! Tė tė them qė je babi mė e mire nė botė, nuk do tė bėnte aspak ēudi sepse cdo baba i tillė ėshtė pėr femijet e tij . Tė tė them sa shumė tė dua, edhe kjo ėshtė njė gjė shumė normale, ēdo grua e do burrin e tij.

Ajo qė unė nuk do tė pushoj kurrė tė bėje ėshtė tė tė falenderoj pėr ēdo sekondė tė jetės tėnde qė mė je dedikuar mua dhe do tė lutem qė kėto sekonda tė zgjasin sa mė shumė, sepse unė pa ty nuk do tė isha kjo qė jam dhe jam e sigurt qė pėr sa mė shumė kohė tė tė kem pranė, aq mė me vlerė do jenė ditėt, muajt, jeta ime.❤❤❤
Ti je bekim pėr kėdo qė tė ka pranė vetes.

Ti je shembulli mė i duhur pėr kedo si mashkull,si baba, si bashkėshort.
Je njeriu me mė shumė vlera pėr sytė e mije.

Bonne Anniversaire mon cœur
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 9C32BFFD-B922-4EC4-BA54-822D94F87ED9.jpg (22.3 KiloByte, 48 shikimet)
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 04-07-2018, 12:59   #352
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,417
Thanks: 6,686
Thanked 5,098 Times in 2,650 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 218
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Ma beauté e embel,
Sa do hyja te te uroja por ti e paske bere.


Te uroj nga zemra te plakeni bashke dhe te dashuruar si kurre me pare. Cdo dite, cdo muaj, cdo vite qe kalon, te jete akoma me i forte se ai qe leni pas.

Ai qe te dhuron ty kaq dashuri e perkushtim Zoti e bekofte dhe i dhente me shume sec jep.

Kjo ma beauté eshte dashuria e vertete. Ju uroj te katerve lumturi pa fund.. te qeshni dhe te gezoni cdo dite te jetes tuaj.

Bonne anniversaire de ma part ma belle d’amour. Je t’aime ❤️ ��
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
i vjetėr 07-07-2018, 16:34   #353
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 5,783
Thanks: 238
Thanked 1,103 Times in 750 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Jam dashuruar me dashurine, por dashuria nuk me dashuron.
-Cit. Photoshopi
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2018, 16:41   #354
Socio
Arushani ☘
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 7,560
Thanks: 6,498
Thanked 5,046 Times in 2,076 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Socio pėlqehet nga
i vjetėr 07-07-2018, 19:33   #355
Eden
☆ø.•♥ Soulmate ♥•.ø☆
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,021
Thanks: 2,033
Thanked 3,476 Times in 2,278 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Kudo qe te jesh...une di te te dua deri atje...

Ps; Beaute tani e pash urimin,shume urime e qofshi kshu te dashuruar e te lumtur gjithe jeten tuaj! Pak me vonese por me mire vone se kurr,dhe dicka qe kam vene re po s'ta kam thene...paske talent ne shkrim,bravo

Ps2;Socio ,sec me kujtoi nje arushan kjo foto ahaha,fantastike mendoj
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 13-07-2018, 09:00   #356
Eden
☆ø.•♥ Soulmate ♥•.ø☆
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,021
Thanks: 2,033
Thanked 3,476 Times in 2,278 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dedikuar ty......

Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur