Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-03-2018, 21:18   #161
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 313
Thanks: 37
Thanked 58 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
B.E.V ka njė atmosferė spektakolareB.E.V ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BlueRose Shiko postimin
Cfare dhuratash na sugjeroni per 8 Mars, sidomos mamit tim, c'dhurate t'i bej?

Cdo mendim ka vlere : )
Qerase me ndonje omelsine e dedikoji kohe nga jotja. Nuk ka dhurate me te mire se vemendja jote. Mendim imi.
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i B.E.V pėlqehet nga
i vjetėr 06-03-2018, 21:19   #162
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,617
Thanks: 9,864
Thanked 5,432 Times in 3,647 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BlueRose Shiko postimin
Cfare dhuratash na sugjeroni per 8 Mars, sidomos mamit tim, c'dhurate t'i bej?

Cdo mendim ka vlere : )
Puthe ne GUSHE...dhe KRYET.
Persene ta thote AJO.
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 06-03-2018, 21:33   #163
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 2,876
Thanks: 717
Thanked 683 Times in 479 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
dicka qe do e lehtesonte ne kuzhine ose ndonje bon per masazh, soin de visage, parfum, krem te mire fytyre, dhe nje buqete te bukur me lule.. plus nje carte me 5 rreshta fjale te dala nga zemra.. ka plot idera per gruan
Faleminderit Si Bora, masazhin ja kam bere shpesh dhurate. Kremera ka plot. Sa i perket kartes me 5 rreshta, s'jam mire per te shprehur gjera te brendshme : )

Buqeten me lule dhe parfumin do ja blej.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Qerase me ndonje omelsine e dedikoji kohe nga jotja. Nuk ka dhurate me te mire se vemendja jote. Mendim imi.
Faleminderit B.E.V, ne fakt kam rezervuar nje tavoline per ate mbremje. Por eshte per gjithe familjen, nuk eshte tamam specifikisht per mamin, megjithese qellimi ishte ajo.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Puthe ne GUSHE...dhe KRYET.
Persene ta thote AJO.
Faleminderit SystemA, mė per mbare me vjen te puth babin se mamin, por do e bej : )
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-03-2018, 21:36   #164
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,617
Thanks: 9,864
Thanked 5,432 Times in 3,647 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BlueRose Shiko postimin
Faleminderit Si Bora, masazhin ja kam bere shpesh dhurate. Kremera ka plot. Sa i perket kartes me 5 rreshta, s'jam mire per te shprehur gjera te brendshme : )

Buqeten me lule dhe parfumin do ja blej.Faleminderit B.E.V, ne fakt kam rezervuar nje tavoline per ate mbremje. Por eshte per gjithe familjen, nuk eshte tamam specifikisht per mamin, megjithese qellimi ishte ajo.

Faleminderit SystemA, mė per mbare me vjen te puth babin se mamin, por do e bej : )
Babi nuk e perkthen dot....SKA shonce.
Noten.
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur