Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-01-2018, 20:58   #781
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,178
Thanks: 341
Thanked 2,509 Times in 1,469 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Me ēa do t'i bjeri bateria atij pa asnjė opsion qė ta shkarkojė?
ishte dicka e pritshme pikerisht
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Persona pėlqehet nga
i vjetėr 12-01-2018, 20:59   #782
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 9,366
Thanks: 7,859
Thanked 5,136 Times in 2,859 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 115
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
une kam vite qe e perdor dhe e adhuroj..

ta gezosh
Flm ..e gjeta on sale dhe e mora me pelqen sh aroma
Performer nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 12-01-2018, 21:00   #783
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 31,911
Thanks: 12,945
Thanked 16,062 Times in 6,342 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

cila te maces rex? ku fotua
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 12-01-2018, 21:01   #784
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 10,767
Thanks: 1,077
Thanked 6,214 Times in 2,792 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 202
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Me ēa do t'i bjeri bateria atij pa asnjė opsion qė ta shkarkojė?
Persona is going backwards ne kohe, shif kur ta zevendesoje ket cellin me ndonje beeper/ pager si njehere e nje kohe
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 12-01-2018, 21:07   #785
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,291
Thanks: 2,715
Thanked 3,075 Times in 1,687 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 340
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhina Shiko postimin
cila te maces rex? ku fotua
Bishtin pra. Bishtin e maces.

Ja dhe fotuaua...

P.s. paska dal e erret Rexh.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg A9D4533E-4751-4CD0-B5B3-8368B8D2D679.jpg (21.5 KiloByte, 74 shikimet)
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 12-01-2018, 21:13   #786
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,178
Thanks: 341
Thanked 2,509 Times in 1,469 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Persona is going backwards ne kohe, shif kur ta zevendesoje ket cellin me ndonje beeper/ pager si njehere e nje kohe
une prej kohesh mbaj 2 cell, nje me internet tjetrin pa. thjesht m'u prish ai pa internet qe kisha dhe e zevendesova. po te kisha mundesi te shkoja backwards tamam do rrija pa cell fare
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 12-01-2018, 21:14   #787
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,181
Thanks: 363
Thanked 1,788 Times in 1,199 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

doja te bleja revisten Living, por kur me tha pese mije leke i thashe mbaje vet se kujtova se kushtonte 2500(te vjetra)
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Elian70 : 12-01-2018 nė 21:18
Elian70 nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-01-2018, 01:18   #788
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,733
Thanks: 2,224
Thanked 2,357 Times in 1,317 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Bleva per vete. Donin dhe femijet te tille. Timen e kapa me gjysmen e cmimit te ketyre. Te nesermen ishin dyfishuar.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg C90C3002-4B53-4E74-9465-CEAC1379B652.jpg (22.8 KiloByte, 59 shikimet)
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-01-2018, 06:38   #789
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 31,911
Thanks: 12,945
Thanked 16,062 Times in 6,342 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Bishtin pra. Bishtin e maces.

Ja dhe fotuaua...

P.s. paska dal e erret Rexh.
shume bukur! unike
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 13-01-2018, 07:53   #790
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 2,430
Thanks: 0
Thanked 845 Times in 632 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
Kodi:
https://www.notebookcheck.net/Dell-Precision-M4600.62774.0.html
Dell Precision M4600A ja vlen ky laptop , qe t'a blej per 212 Euro me gjithe transport ?

Ka vetem nje ndryshim. 128 SSD, 24 GB ram dhe nderkohe robi,qe e shet thote ka karte Grafike HD Graphics 3000 dhe jo NVIDIA (e porosita te shikonte BIOS, po nuk me ktheu pergjigje)

Ja vle, ja vle
S'qe e thene. Robi qe e shet o ka gjet pazar me te mire(kjo me vajti tani ne mendje), ose ....Me thote: e ve ne prize dhe nuk ndizet.BUUUU.Nuk ben vaki te mos ndizet nje laptop pa asnje shkak,kur ka punuar ne rregull dhe eshte fikur po ashtu ne rregull.Me thote: Do te kthej parate qe pagove.Po une pa laptop nuk jam.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-01-2018, 11:08   #791
WALCHIRIA
Best Of Me
 
Avatari i WALCHIRIA
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,620
Thanks: 408
Thanked 2,347 Times in 404 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 83
WALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Kto jan blerja ime e re ....
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg BAE2E2D8-128B-40C0-B25D-DFF9B773F82E.jpg (21.9 KiloByte, 48 shikimet)
WALCHIRIA nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i WALCHIRIA pėlqehet nga
i vjetėr 13-01-2018, 11:12   #792
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 4,516
Thanks: 538
Thanked 934 Times in 614 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 103
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga WALCHIRIA Shiko postimin
Kto jan blerja ime e re ....
Orkideiste te kujtohet
__________________

I always have the shadow of smiling
Nobody can take away my smile.
What’s mine it will be...
To Eternity....😊
Viking nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-01-2018, 11:18   #793
WALCHIRIA
Best Of Me
 
Avatari i WALCHIRIA
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,620
Thanks: 408
Thanked 2,347 Times in 404 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 83
WALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Orkideiste te kujtohet
Jan te bukura dreqkat
WALCHIRIA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-01-2018, 16:45   #794
Noe
Mi vida
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 2,865
Thanks: 210
Thanked 501 Times in 261 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 42
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Me ēa do t'i bjeri bateria atij pa asnjė opsion qė ta shkarkojė?
hahaha

un i thashe qe ne start e ke te merdhifme

ja ku e ke, e la bateria
Noe nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-01-2018, 16:50   #795
Noe
Mi vida
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 2,865
Thanks: 210
Thanked 501 Times in 261 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 42
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
ishte dicka e pritshme pikerisht
kur eshte e pritshme pse e merr?
Noe nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-01-2018, 17:02   #796
Noe
Mi vida
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 2,865
Thanks: 210
Thanked 501 Times in 261 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 42
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
Bleva per vete. Donin dhe femijet te tille. Timen e kapa me gjysmen e cmimit te ketyre. Te nesermen ishin dyfishuar.
ueee mia me kte krevat ti mund te besh saltro
Noe nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-01-2018, 17:05   #797
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 8,322
Thanks: 2,710
Thanked 2,869 Times in 834 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

3 hyrje per ne pishine.....
__________________
Tragjedia e jetės ėshtė se plakemi shpejt dhe bėhemi tė urtė shumė vonė !
MiM@ nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-01-2018, 17:06   #798
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 4,896
Thanks: 0
Thanked 598 Times in 522 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
uj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Portokalla.
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-01-2018, 18:03   #799
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 3,453
Thanks: 2,309
Thanked 4,302 Times in 1,453 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Bleva 9 topa per pemen meqe ishin me -40 %

IMG_8399.jpg
IMG_8400.jpg
Prudence nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-01-2018, 20:17   #800
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 10,767
Thanks: 1,077
Thanked 6,214 Times in 2,792 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 202
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Ket librin per cunin,
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur