Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Trojet shqiptare

Trojet shqiptare Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-01-2018, 22:34   #281
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 3,231
Thanks: 4,072
Thanked 2,375 Times in 947 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 36
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sofra Shkodrane

Rrapatushe per bes kujtova se tash pa ngel n'der tan jeten
U dashka me Ardh me t'pi kafen
Ku ka shkodrane n'londer veq shaljane
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-01-2018, 20:22   #282
Fleur Blanche
Hiram Abiff
 
Avatari i Fleur Blanche
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Posts: 883
Thanks: 0
Thanked 358 Times in 147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Fleur Blanche ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Sofra Shkodrane

N'derė mbesim te tan' na mar naq. I ikum derės ton' e I mbesim ne derė tjetrit
Ty duhet me ta gjetė nje derė me dryn te madh, se prz je I rrezikshem...

Vet' ke dashte me ikė prej Shkodret, kush ta ka fajin tash... U plake neper diskot e Frances dhe Anglise e dashke shkodrane tamanshe zotnia jote. Shko e gjej naj shaljane, bani terapi intensive dhe shkodranizoje. Diēa ka me dalė n'fun
Fleur Blanche nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Fleur Blanche pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2018, 13:27   #283
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 3,231
Thanks: 4,072
Thanked 2,375 Times in 947 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 36
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sofra Shkodrane

Sesthu duhet me gjet qels me ta mbyll dikush naqe
Un prz ika per mir doli ma keq ngelme tan jeten beqar
U pa puna tamarrsha mu lidh me shaljane po m'qon dugagjin po t'la shkodren ty
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2018, 21:50   #284
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,130
Thanks: 9,538
Thanked 5,187 Times in 3,472 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 270
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sofra Shkodrane

Te tana i bajn....
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2018, 23:40   #285
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,218
Thanks: 175
Thanked 283 Times in 217 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sofra Shkodrane

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hope Shiko postimin
Sesthu duhet me gjet qels me ta mbyll dikush naqe
Un prz ika per mir doli ma keq ngelme tan jeten beqar
U pa puna tamarrsha mu lidh me shaljane po m'qon dugagjin po t'la shkodren ty
Lulebardhes asht me ia mbyll at goj me ēilsin e moderatorit, se shum asht kah t'gerget, por ti mas e hup shpresen, sa ajo asht e fundit.

Nuk ka gja t'krahsueme me Shkodren - ajo asht Troja e vertete!
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Duaje Siveten pėlqehet nga
i vjetėr 07-02-2018, 13:48   #286
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 3,231
Thanks: 4,072
Thanked 2,375 Times in 947 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 36
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sofra Shkodrane


ne zdrale n'shkoder
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hope pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur