Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Mjekėsia

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-05-2018, 07:53   #41
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 4,318
Thanks: 507
Thanked 872 Times in 575 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Soditja e gjoksit tė femrave u shton jetėn meshkujve

Ehhhh cdo na vdesin para kohe disa
__________________

Besimi ėshtė si njė copė letre,qė nėse rrudhoset kurrė nuk mund tė kthehet siē ishte nė fillim.😊
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 14-05-2018, 09:36   #42
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 5,811
Thanks: 5,563
Thanked 4,009 Times in 1,700 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 99
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Soditja e gjoksit tė femrave u shton jetėn meshkujve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Ehhhh cdo na vdesin para kohe disa
Lene mos e pyt....une per vete i kom koronaret e dobta ene se baj dot gjith kte qamet, apo s'po afron edhe vera tani
Ja shpirt e dil i thone ksaj pune
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 14-05-2018, 09:41   #43
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 37,816
Thanks: 10,293
Thanked 9,267 Times in 5,524 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 510
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Soditja e gjoksit tė femrave u shton jetėn meshkujve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Mėnyrė e mirė pėr t'i bėr masazh gjoksit kjo.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 14-05-2018, 09:47   #44
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 2,112
Thanks: 978
Thanked 849 Times in 574 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 40
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Soditja e gjoksit tė femrave u shton jetėn meshkujve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Vdekja apo jetegjatesia varet nga gjoksi i femres.
Sidomos po qe masa 5 e sipėr mund tė shėrbejė si airbag nė rast aksidenti me makinė. Kėshtu qė, ke shumė tė drejtė.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-05-2018, 13:47   #45
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 2,655
Thanks: 984
Thanked 939 Times in 616 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Soditja e gjoksit tė femrave u shton jetėn meshkujve

Pėr burrin ēdo gjė lidhur me femrėn ėshtė stres. Por mė e keqja ėshtė se ato e kanė ēelėsin pėr ta reduktuar stresin dhe e pėrdorin pėr tė blerė sa mė shumė kėpucė
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beu_Shpata pėlqehet nga
i vjetėr 14-05-2018, 21:16   #46
Eden
☆ø.•♥ Soulmate ♥•.ø☆
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,428
Thanks: 2,209
Thanked 3,675 Times in 2,407 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 121
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Soditja e gjoksit tė femrave u shton jetėn meshkujveE meqe mu gjend mos ta postoja s'bente vaki, te na rrojne sa malet burrat
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 15-05-2018, 13:56   #47
Socio
Arusha ☘
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 7,795
Thanks: 6,737
Thanked 5,328 Times in 2,189 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Soditja e gjoksit tė femrave u shton jetėn meshkujve

Lol, keto me larte qenkan ...
Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 15-05-2018 nė 14:41
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Socio pėlqehet nga
i vjetėr 15-05-2018, 14:59   #48
skifteri
V.I.P
 
Avatari i skifteri
 
Data e antarėsimit: Sep 2016
Vendndodhja: Canada
Posts: 544
Thanks: 739
Thanked 247 Times in 113 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
skifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Pėrgjigje e: Soditja e gjoksit tė femrave u shton jetėn meshkujve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Ndikon e,si thua Marye??

Nje pyetje kisha une,mire per burrat po per ne femrat cila pjese e trupit te burrit ndikon po njejte ne shendetin tone?

S'eshte e drejte aspak kjo lol
Besoj edhe une e di kete se e mesova pas nje studime te gjate! Po s’po e them me mire. Kot, fjala eshte e thate e vulgare, vepra eshte e njome dhe e amel!
skifteri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2018, 21:18   #49
Eden
☆ø.•♥ Soulmate ♥•.ø☆
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,428
Thanks: 2,209
Thanked 3,675 Times in 2,407 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 121
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Soditja e gjoksit tė femrave u shton jetėn meshkujve

Me falni qe s'ju prezamtova me boobs-at e mia me siper lol kesaj i thone ,shihni me sy e plasni me zemer tash

Skifteri shprehuni ,mos u kurseni se badiava e keni
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2018, 21:44   #50
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 31,273
Thanks: 12,382
Thanked 15,361 Times in 6,043 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 360
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Soditja e gjoksit tė femrave u shton jetėn meshkujve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Pffff na e shpifet lol
po pea dhe diskeiminues
pse cte keq ka gjoksi i mashkullit
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2018, 21:48   #51
skifteri
V.I.P
 
Avatari i skifteri
 
Data e antarėsimit: Sep 2016
Vendndodhja: Canada
Posts: 544
Thanks: 739
Thanked 247 Times in 113 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
skifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Soditja e gjoksit tė femrave u shton jetėn meshkujve

Kesaj I thone me te nxjerre me t'ba bajat! Gjoksi i mashkullit ka vendin e vet para syve te femrave!


Eden, Cfare I ka dhane Adami Eves ne Eden?

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga skifteri : 15-05-2018 nė 21:53
skifteri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2018, 21:55   #52
skifteri
V.I.P
 
Avatari i skifteri
 
Data e antarėsimit: Sep 2016
Vendndodhja: Canada
Posts: 544
Thanks: 739
Thanked 247 Times in 113 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
skifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Pėrgjigje e: Soditja e gjoksit tė femrave u shton jetėn meshkujve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Nuk e di ... si thoni ju djema. Ka te verteta ky hulumtimi gjerman ?


Socio, shko pastroja se nuk e pa kur i pikoi...
skifteri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i skifteri pėlqehet nga
i vjetėr 16-05-2018, 20:45   #53
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 6,156
Thanks: 2,542
Thanked 2,539 Times in 1,709 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Soditja e gjoksit tė femrave u shton jetėn meshkujve

kush be ? Anastasja jorgjica thane e ka bere gjysmen e instagramit per anestezjon tek QSU


__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2018, 20:47   #54
skifteri
V.I.P
 
Avatari i skifteri
 
Data e antarėsimit: Sep 2016
Vendndodhja: Canada
Posts: 544
Thanks: 739
Thanked 247 Times in 113 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
skifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Soditja e gjoksit tė femrave u shton jetėn meshkujve

Alele bre! Kjo jo te shton jeten, po ta shkurton. Nji ambasador amerikan shkoi per lesh ne Lure kur doli me nji te tille...

O Pirat, ku e zune ti k’te? Po kujt ia le aty?
skifteri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2018, 20:49   #55
Socio
Arusha ☘
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 7,795
Thanks: 6,737
Thanked 5,328 Times in 2,189 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Soditja e gjoksit tė femrave u shton jetėn meshkujve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga skifteri Shiko postimin
Socio, shko pastroja se nuk e pa kur i pikoi...
Me mua e ke Skifteri ?!
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2018, 20:49   #56
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,856
Thanks: 5
Thanked 3,814 Times in 2,546 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Soditja e gjoksit tė femrave u shton jetėn meshkujve

Edhe kur i keni marshallah ato qe keni afer, prape s'ngopeni, qe ju zonēin fytin!

__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i YOKO pėlqehet nga
i vjetėr 16-05-2018, 20:53   #57
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 2,901
Thanks: 1,107
Thanked 1,218 Times in 700 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Soditja e gjoksit tė femrave u shton jetėn meshkujve

Pse budall o gjermani qe i ve airbag makimave.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2018, 20:53   #58
skifteri
V.I.P
 
Avatari i skifteri
 
Data e antarėsimit: Sep 2016
Vendndodhja: Canada
Posts: 544
Thanks: 739
Thanked 247 Times in 113 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
skifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Soditja e gjoksit tė femrave u shton jetėn meshkujv

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Me mua e ke Skifteri ?!
Jo, me ate qe ke vu ne foto. Hahaha
skifteri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2018, 20:55   #59
Socio
Arusha ☘
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 7,795
Thanks: 6,737
Thanked 5,328 Times in 2,189 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Soditja e gjoksit tė femrave u shton j

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga skifteri Shiko postimin
Jo, me ate qe ke vu ne foto. Hahaha
Po ashtu thuaje pra. Se ajo e pa dhe me pas e pastroi vete ... Mos me ngaterro mua!

- Censored -


Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 16-05-2018 nė 20:58
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Socio pėlqehet nga
i vjetėr 16-05-2018, 20:56   #60
skifteri
V.I.P
 
Avatari i skifteri
 
Data e antarėsimit: Sep 2016
Vendndodhja: Canada
Posts: 544
Thanks: 739
Thanked 247 Times in 113 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
skifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Soditja e gjoksit tė femrave u shton jetėn meshkujve

Ca u te bo kjo mor Socio? Se na ngrife gjakun!
skifteri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i skifteri pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur