Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-05-2018, 17:01   #201
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,720
Thanks: 10,690
Thanked 5,923 Times in 4,010 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 283
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Super seksy boy Ta thote Edeni ty mos pyet askend tjeter

Vec ajo me fiongo siper,si kravate...nuk mendoj se do te shkonte ...por ti e di gjithsesi..ti gz
Danke...
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2018, 21:36   #202
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 5,612
Thanks: 5,228
Thanked 3,787 Times in 1,583 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 97
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Kam nje problem me PC sepse nuk me ben boot-in kur e ndez.
Sapo shtyp butonin ON, ne ekran cfaqet logo e Acer me dicituren e vet dhe pas 1ose2 minutash fiket.
Desha te di nese ka ndonje program qe mund te riparoje Boot-in pasi aty me duket se qendron problemi . Plasa, kam 3 dite qe merrem me te dhe hic asgje.
I kam provuar qe te 3 opsionet por me thote gjithnje : Error!
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 16-05-2018, 03:17   #203
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 5,260
Thanks: 4,674
Thanked 2,374 Times in 1,142 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 93
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Kam nje problem me PC sepse nuk me ben boot-in kur e ndez.
Sapo shtyp butonin ON, ne ekran cfaqet logo e Acer me dicituren e vet dhe pas 1ose2 minutash fiket.
Desha te di nese ka ndonje program qe mund te riparoje Boot-in pasi aty me duket se qendron problemi . Plasa, kam 3 dite qe merrem me te dhe hic asgje.
I kam provuar qe te 3 opsionet por me thote gjithnje : Error!

Provo 1 here me ESC (tasta e fundit ne kendin e nalt majtas).

Nese kjo s'ben pune, ia ben 1 analize hd :


1)Hape File Explorer2)1 click ne HD C: (hard disc), me butonin e djathte te mousit dhe kliko ne Property3) Ne dritaren e re qe te hapet, 1 klik ne Tools4) 1 click ne butonin "Vérifier" sistemin e file-ave.5) Nese gjen gabime ne sistemin e file-ve, analizon dhe riparon sistemin e file-ve.
Nese s'gjen asnje gabim, te shfaqet mesazhi : ky disk s'ka nevoje te analizohet.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Fshatari : 16-05-2018 nė 03:32
Fshatari ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Fshatari pėlqehet nga
i vjetėr 22-05-2018, 23:05   #204
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 5,612
Thanks: 5,228
Thanked 3,787 Times in 1,583 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 97
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

FSHATARI- me fal per vonesen ne pergjigje por e kam pas Pc te prishur dhe sot e kam rregulluar.
Desha te falenderoj shume per gadishmerine dhe shpejtesine e treguar nga ana jote per te me ndihmuar per problemin qe kisha me Pc.
U detyrova dhe i bera Restart nga e para sepse nuk merrte fryme kerkund, dhe me pas 2 dite per te install azhornimet!
Tani punon mire por fatkeqsisht kam humbur te gjitha filet personale qe kisha ne te. Do gjej ndonje menyre (software) qe te arrij ti rekuperoj sepse fatkeqsisht nuk i kisha te shpetuara vend tjeter, por i kisha tek disku C.
Nejse, falemnderit shume edhe nje here nga ana ime.
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur