Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-05-2018, 14:24   #721
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 16,054
Thanks: 4
Thanked 3,306 Times in 2,183 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 174
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė po bėni nė kėtė moment?

Tamam! Tamam!

Edhe te ftohte.

Tani do shkoj te regjistrohem ne US Army ose Navy. Aq gati jam.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i YOKO pėlqehet nga
i vjetėr 16-05-2018, 14:25   #722
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 9,358
Thanks: 968
Thanked 5,538 Times in 2,453 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 164
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė po bėni nė kėtė moment?

Ne pune sot. Po kam qe ne 8 qe nuk filloj dot punen, qe nuk filloj. Ugh.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 16-05-2018, 14:30   #723
skifteri
V.I.P
 
Avatari i skifteri
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Canada
Posts: 380
Thanks: 577
Thanked 194 Times in 93 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
skifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Pėrgjigje e: Ēfarė po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Tamam! Tamam!

Edhe te ftohte.

Tani do shkoj te regjistrohem ne US Army ose Navy. Aq gati jam.
Jo po me pi dhe nje, ia msyne per ne ushtrine e RPSK.
skifteri ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2018, 14:35   #724
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 16,054
Thanks: 4
Thanked 3,306 Times in 2,183 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 174
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė po bėni nė kėtė moment?

Me tre udheheq UCK-n.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2018, 14:39   #725
Brainiac
V.I.P
 
Avatari i Brainiac
 
Data e antarėsimit: May 2018
Posts: 462
Thanks: 139
Thanked 140 Times in 89 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Brainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Ēfarė po bėni nė kėtė moment?

Kontrollova pergjigjen e llotarise amerikane.Me doli "YOU HAVE NOT BEEN SELECTED" e tani po boj llafe ne plaken pse sme lindi ne korce lol.
Brainiac ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2018, 14:50   #726
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 29,772
Thanks: 11,228
Thanked 13,615 Times in 5,419 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 338
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė po bėni nė kėtė moment?

sa mbarrova strong zumba dhe po me dridhen kembet lol...u regjistrova gjitheashtu per 4, 30 min leksione me nje trainer...me pyeti nese dua trainer femer apo mashkull, i thash preferoj femer...dhe sic po kerkonte schedulin e asaj trainer vin nje mashkull trainer dhe kjo i thot “preferon te ket femer”...me erdhi turp se me kujtua ato pacient qe kerkojn para kohe “a mund te shikoj nje femer” etc lol
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 16-05-2018, 14:59   #727
Brainiac
V.I.P
 
Avatari i Brainiac
 
Data e antarėsimit: May 2018
Posts: 462
Thanks: 139
Thanked 140 Times in 89 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Brainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Ēfarė po bėni nė kėtė moment?

Me pak fjale cfare bere,cfare po ben dhe cfare do besh i the tgjitha rexhina.
Brainiac ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Brainiac pėlqehet nga
i vjetėr 16-05-2018, 15:02   #728
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 8,439
Thanks: 1,830
Thanked 2,998 Times in 1,966 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė po bėni kėtė momėnt?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Na le dhe ti?
Qysh do bėjmė tani?
Aj po iku une prap,beni si te beni e kesaj here lol

Ciaoo
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2018, 15:11   #729
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 29,772
Thanks: 11,228
Thanked 13,615 Times in 5,419 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 338
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alb99 Shiko postimin
Me pak fjale cfare bere,cfare po ben dhe cfare do besh i the tgjitha rexhina.
qashtu :......
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 16-05-2018, 17:52   #730
Performer
Golden Light
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 6,336
Thanks: 5,922
Thanked 4,068 Times in 2,144 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Performer ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė po bėni nė kėtė moment?

relax ne diell …. kohe sh e mire sote
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2018, 18:04   #731
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 20,526
Thanks: 1,540
Thanked 1,465 Times in 1,068 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 118
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė po bėni kėtė momėnt?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Not a blowjob?
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2018, 12:23   #732
Socio
VIP
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 7,013
Thanks: 6,090
Thanked 4,572 Times in 1,873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 118
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė po bėni kėtė momėnt?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
Not a blowjob?
You naughty !


Tema: Ne tren per Perzeren ...


Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 17-05-2018 nė 12:45
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Socio pėlqehet nga
i vjetėr 17-05-2018, 12:32   #733
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 5,784
Thanks: 2,377
Thanked 2,838 Times in 1,049 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė po bėni nė kėtė moment?

Po shof cfar do ha per iftar.....
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj s'e: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i e panjohura pėlqehet nga
i vjetėr 18-05-2018, 13:01   #734
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 29,772
Thanks: 11,228
Thanked 13,615 Times in 5,419 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 338
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė po bėni nė kėtė moment?

po ha mengjesin
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg B48D3D3A-4034-4331-814C-D35BF31A53E6.jpg (23.6 KiloByte, 34 shikimet)
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 18-05-2018, 14:13   #735
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 8,439
Thanks: 1,830
Thanked 2,998 Times in 1,966 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė po bėni nė kėtė moment?


Si per kohe me shi...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2018, 18:32   #736
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 16,054
Thanks: 4
Thanked 3,306 Times in 2,183 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 174
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė po bėni nė kėtė moment?

Po lepij gishtat.

__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2018, 18:39   #737
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 29,772
Thanks: 11,228
Thanked 13,615 Times in 5,419 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 338
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė po bėni nė kėtė moment?

sa erdha nga dyqani “dick’s sporting goods” lash qimet e kokes por keto fundjave do punoj extra keshtuqe e merritoj
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2018, 18:55   #738
Brainiac
V.I.P
 
Avatari i Brainiac
 
Data e antarėsimit: May 2018
Posts: 462
Thanks: 139
Thanked 140 Times in 89 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Brainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Ēfarė po bėni nė kėtė moment?

Po diskutojme per gjendjen e rripin e Gaza

Brainiac ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Brainiac pėlqehet nga
i vjetėr 18-05-2018, 19:11   #739
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 20,526
Thanks: 1,540
Thanked 1,465 Times in 1,068 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 118
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė po bėni kėtė momėnt?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
You naughty !


Tema: Ne tren per Perzeren ...

Po pse po te perzejn me tren?
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2018, 19:30   #740
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 9,358
Thanks: 968
Thanked 5,538 Times in 2,453 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 164
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė po bėni nė kėtė moment?

Po lexoja ato brockullat e nje far Kastrioti te ajo tema e llotos per USa ( qenka mbyll me postu atje ) E me shkriu me ato komentet 2 lekeshe - ‘ m’ka thene xhaja mua qe ka 17vjet atje qe kshu eshte atje’ . Ca injoramce mer aman. Merr dylbite ‘re trap, LOL
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur