Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-05-2018, 14:46   #981
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 8,439
Thanks: 1,830
Thanked 2,999 Times in 1,967 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pyetje - pergjigje te ndryshme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Jo, s’ishte ajo pyetja.

A je e dehur, qe s’e kupton? Lol
Eh mosha ben te veten lol tani as dehemi as e bejme

Nuk e di ,Yoko pergjigju?
Eden nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2018, 14:47   #982
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 16,054
Thanks: 4
Thanked 3,306 Times in 2,183 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 174
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje - pergjigje te ndryshme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Eh mosha ben te veten lol tani as dehemi as e bejme

Nuk e di ,Yoko pergjigju?
Je bere e tmerrshme lately ti Eden!

Me le me goje hap.

A mendoni se huqi del me shpirtin? Lol
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2018, 14:51   #983
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 15,377
Thanks: 5,593
Thanked 5,410 Times in 3,468 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 316
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pyetje - pergjigje te ndryshme

Varet nga huqi......

Perse duhet me dal shpirti jalla?
__________________
What goes around comes around......
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2018, 14:53   #984
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 16,054
Thanks: 4
Thanked 3,306 Times in 2,183 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 174
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje - pergjigje te ndryshme

Nuk ke ce do brenda ne perjetesi. Te lodh!

I bere taxat? Lol
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2018, 14:58   #985
skifteri
V.I.P
 
Avatari i skifteri
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Canada
Posts: 381
Thanks: 579
Thanked 196 Times in 93 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
skifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Pyetje - pergjigje te ndryshme

Skifter. Te tjerat mendoji vete.
Yoko iu pergjigj Edenes.

A te shijoi dhe a e mban mend mire?
skifteri nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2018, 14:59   #986
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 15,377
Thanks: 5,593
Thanked 5,410 Times in 3,468 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 316
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pyetje - pergjigje te ndryshme

I bera me 16 Prill.....se me 15 kishte ngrire faqia e zeze e IRS-it e nuk paguaja dot

C'ngjyre e ke makinen?
__________________
What goes around comes around......
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2018, 15:01   #987
skifteri
V.I.P
 
Avatari i skifteri
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Canada
Posts: 381
Thanks: 579
Thanked 196 Times in 93 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
skifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Pyetje - pergjigje te ndryshme

Gri metalore. Ju te lini me pantoll n’dore ore a me gisht ne goje!
Te shkrujt une, ketu qenka bo 10 pyejte e pegjigje.

Kush ashte burri i burrit?
skifteri nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2018, 15:03   #988
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 15,377
Thanks: 5,593
Thanked 5,410 Times in 3,468 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 316
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pyetje - pergjigje te ndryshme

Baba i burrit te burrit.....kush tjeter?
__________________
What goes around comes around......
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2018, 15:26   #989
Socio
VIP
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 7,013
Thanks: 6,091
Thanked 4,575 Times in 1,874 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 118
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje - pergjigje te ndryshme

Ku di une !Agjeroni ?
Socio nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2018, 15:30   #990
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 16,054
Thanks: 4
Thanked 3,306 Times in 2,183 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 174
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje - pergjigje te ndryshme

Jo, s’jam muslimane.

Po ju?
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2018, 15:35   #991
skifteri
V.I.P
 
Avatari i skifteri
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Canada
Posts: 381
Thanks: 579
Thanked 196 Times in 93 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
skifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Pyetje - pergjigje te ndryshme

Po.

Per
Cfare agjerimi bahet fjale?
skifteri nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2018, 16:09   #992
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,243
Thanks: 0
Thanked 2,405 Times in 1,397 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje - pergjigje te ndryshme

Per ate qe te ben te privosh veten nga gjithcka sepse beson ne dicka qe per ty eshte e shenjte.

Cfare keni te shenjte?
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2018, 16:12   #993
Brainiac
V.I.P
 
Avatari i Brainiac
 
Data e antarėsimit: May 2018
Posts: 500
Thanks: 148
Thanked 148 Times in 91 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Brainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Pyetje - pergjigje te ndryshme

Familjen time.

Cili eshte vesi me i keq qe keni?
Brainiac ėshtė nė linjė  
i vjetėr 16-05-2018, 16:14   #994
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,243
Thanks: 0
Thanked 2,405 Times in 1,397 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje - pergjigje te ndryshme

Jam shume e sjellshme.


Si reagoni kur nervozoheni?
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2018, 16:16   #995
Brainiac
V.I.P
 
Avatari i Brainiac
 
Data e antarėsimit: May 2018
Posts: 500
Thanks: 148
Thanked 148 Times in 91 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Brainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Pyetje - pergjigje te ndryshme

Varet nga situata..vendi..

Kaq shume kane abuzuar/perfituar nga sjellja jote?
Brainiac ėshtė nė linjė  
i vjetėr 16-05-2018, 16:25   #996
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,243
Thanks: 0
Thanked 2,405 Times in 1,397 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje - pergjigje te ndryshme

Prit, se te jesh e sjellshme dhe te sillesh mire nuk eshte e njejta gje.

Cfare virtyti mendoni se keni?
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2018, 16:29   #997
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 16,054
Thanks: 4
Thanked 3,306 Times in 2,183 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 174
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje - pergjigje te ndryshme

S'me takon mua ta them.

Doni te keni femije tjeter?
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2018, 16:29   #998
Brainiac
V.I.P
 
Avatari i Brainiac
 
Data e antarėsimit: May 2018
Posts: 500
Thanks: 148
Thanked 148 Times in 91 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Brainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Pyetje - pergjigje te ndryshme

Mund them punetor ,meqe kam punu qe i vogel.

Ku eshte ndryshimi midis te qenurit e sjellshme dhe te sjellurit mire?
Brainiac ėshtė nė linjė  
i vjetėr 16-05-2018, 16:41   #999
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 4,044
Thanks: 452
Thanked 743 Times in 511 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje - pergjigje te ndryshme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
S'me takon mua ta them.

Doni te keni femije tjeter?
Yoko dua

Po ti do ?
__________________

Mbushi Ditėt me jetė jo jetėn me ditė😊
Viking nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2018, 16:48   #1000
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 7,620
Thanks: 1,915
Thanked 2,050 Times in 580 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetje - pergjigje te ndryshme

Dua

Ka kishe hup ti re ?
__________________
Tragjedia e jetės ėshtė se plakemi shpejt dhe bėhemi tė urtė shumė vonė !
MiM@ nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur