Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Studentėt

Studentėt Nqs keni lajme apo informacione mbi arsimin, studentėt, dhe jetėn studentore nė pėrgjithėsi,ose nqs keni nevojė pėr ndihmė me studimet tuaja, jeni tė ftuar t'i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-07-2017, 15:55   #1
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 5,744
Thanks: 5,726
Thanked 2,727 Times in 1,359 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
"...Pse shkove nė parajsė aq herėt Megi..."?

“Ta gėzosh diplomėn Megi edhe pse je nė parajsė!” Riselda me fjalė tė ndjera pėr studenten e saj

Pedagogia e Universitetit tė Arteve Riselda Sejdia, ka pėrkujtuar sot njė nga studente e saj mė tė dashura, e cila ėshtė ndarė nga jeta tre vjet mė parė.

Riselda ka publikuar disa foto tė vajzės sė quajtur Megi Yzeiraj, e cila sot duhet tė diplomohej si shoqet e saj tė kursit tė koreografisė, por vendosi pėrpara kohe t’i japė fund jetės, pėr arsye qė nuk dihen as sot.

“Zysh Risi ka diēka pėr tė thėnė: Ta gėzosh diplomėn Megi edhe pse ndodhesh nė parajsė! Unė tė pash, tė ndjeva, tė shijova, tė urova! Sapo ka mbaruar shfaqja, dritat u fikėn, studentėt e kursit tė dytė master, dega koreografi hodhėn kapelet dhe u diplomuan si koreografė profesionistė! Mes duartrokitjeve dhe emocioneve ti nuk ishe aty nė skenėn e madhe pėr tė kėrcyer dhe pėr tu diplomuar, atė skenė qė ti e doje aq shumė dhe qė e pushtoje aq bukur me lėvizjet e tua aq profesionale.

Si spektatore nė atė shoė final unė tė ndjeva Megi qė ti kėrceje me njė vello tė bardhė duke tu derdhur flokėt e gjatė nėpėr trup. Tė pash duke hedhur kapelen e zezė tė diplomimit, tė pash duke qarė nga gėzimi, tė pash sėrisht Megi im i shtrenjtė duke mė thėnė: Zysh Risi a mund tė bėjmė njė fotografi tė dyja pėr qejfin tonė…!

Aparati u shkrep dhe fotografia kishte tė gjitha ngjyrat e ylberit brenda njė shpirti tė bukur artistik i cili vazhdon tė jetojė gjithmonė aty ku arti merr frymė! Ta gėzosh diplomėn Megi edhe pse ti sot je njė ėngjėll lart nė qiell ! Jam krenare pėr ty, tė dua Megi Yzeiraj❤️ Baleti ishte motivi jot…, pse shkove nė parajsė aq herėt Megi?”, shkruan Riselda nė Facebook. /albeu.com/
________________________________________________
http://www.albeu.com/shqiperi/ta-gez...317930/2/#foto
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur