Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 27-09-2017, 19:55   #741
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 2,833
Thanks: 1,043
Thanked 1,008 Times in 658 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rimi. Shiko postimin
kta te dy m duket se jan bashk per ndonje arsye nga ato te tipit,,po me le do te nxjerr t gjitha horrlliqet sheshit..D, ose Tramp thjesht e ka ble ate kukullen.

Meqe ra fjala se ju femrat e kuptoni ma mir ka ne burrat,

per nje femer ne moshen e Melanijes dhe per aq e bukur sa eshte ajo, sa e veshtire mund te jete te kesh nje mashkull aq t shpifem e aq plak ne krevat ene me bo ne sex ? D

Un spo them qe jom i bukur po t pakten po mylle syte shtyhet por me at surrat qe ka ai , me moshen e spo flas per fizikisht ma merr menja qe thjesht t veshtiroset sexi lale..D

Ose Melanija pin nai lloj droge t vecant..D
Plako femra ben shume gjera qe nuk i imagjonojme dote.

Mos u mundo te hysh ne labirinthin e tyre se te behet koka daulle e nuk do dish me dal me
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beu_Shpata pėlqehet nga
i vjetėr 27-09-2017, 20:48   #742
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 31,639
Thanks: 12,634
Thanked 15,790 Times in 6,211 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 363
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rimi. Shiko postimin
kta te dy m duket se jan bashk per ndonje arsye nga ato te tipit,,po me le do te nxjerr t gjitha horrlliqet sheshit..D, ose Tramp thjesht e ka ble ate kukullen.

Meqe ra fjala se ju femrat e kuptoni ma mir ka ne burrat,

per nje femer ne moshen e Melanijes dhe per aq e bukur sa eshte ajo, sa e veshtire mund te jete te kesh nje mashkull aq t shpifem e aq plak ne krevat ene me bo ne sex ? D

Un spo them qe jom i bukur po t pakten po mylle syte shtyhet por me at surrat qe ka ai , me moshen e spo flas per fizikisht ma merr menja qe thjesht t veshtiroset sexi lale..D

Ose Melanija pin nai lloj droge t vecant..D
m ase enderron per brad pitin lol
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 27-09-2017, 20:53   #743
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 4,431
Thanks: 5,792
Thanked 2,137 Times in 1,136 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
e shef ca bo leku o Rimi

i duket Trampi si me qene alamet cuni ri plus ato e bojne me inteligjence seksin se mos e bojne si ne te derrmumit
Nuk e di perse po ti ke gjithmone mahni per ti hap pune vetes ..D

Ma mso icik ket punen e seksit inteligjent se un jom injotant lale..?
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2017, 21:11   #744
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,810
Thanks: 6,959
Thanked 5,324 Times in 2,771 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rimi. Shiko postimin
Nuk e di perse po ti ke gjithmone mahni per ti hap pune vetes ..D

Ma mso icik ket punen e seksit inteligjent se un jom injotant lale..?


sbojne seks fizikisht o Rimi ahahahaha eksitohen duke bo mhb mbi kulturen gjenerale
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
i vjetėr 27-09-2017, 21:15   #745
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,364
Thanks: 5,307
Thanked 6,278 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 288
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin


sbojne seks fizikisht o Rimi ahahahaha eksitohen duke bo mhb mbi kulturen gjenerale
mhb dmth muhabet? zari nuk hudhet po nuk e pa lekun
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 27-09-2017, 21:25   #746
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 4,431
Thanks: 5,792
Thanked 2,137 Times in 1,136 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin


sbojne seks fizikisht o Rimi ahahahaha eksitohen duke bo mhb mbi kulturen gjenerale
ahh ky qenka ai sexi inteligjent mi..jo lale jo se qenka ma mire kshu si un, mu pelqe stili i vjeter ,ai pa inteligjenc

Une qysh ime e tutje sfutem mo te kto temat Amerikone se qenkan shum inteligjente per mu lale..D
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rimi. pėlqehet nga
i vjetėr 27-09-2017, 21:26   #747
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 2,833
Thanks: 1,043
Thanked 1,008 Times in 658 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Ama dhe ju si bėni me kėto nėnkuptime tė pista, sikur skeni pa 'gjo' me sy pėr vite, ose si adoleshentėt qė janė nė zbulim e sipėr tė anatomisė sė njėritjetrit.

Grow up
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2017, 21:30   #748
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,278
Thanks: 2,108
Thanked 1,218 Times in 629 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
Kėta majtashėt e Amerikės po e shkatėrrojnė kėtė popull pėr hir tė tekave tė.njė pakice e cila edhe nė ditėt e saja mė tė mira nuk mund tė japi kurr kontribut dhe tė ket ndikim pozitive afat gjat. Ēdo veprim i tyre ėshtė.pėr bythėn e vet.

Atė qė nuk kuptojnė njė pjesė e popullsisė ėshtė se solidarizimi i pa frenuar me ēėshtje tė tilla ėshtė vetė-shkatėrrues pėr ta. Por hajde fol me naivin.

Nuk e di a e pe se ēfar i bėnė 'the dreamers' Nancy Polosi e cila njihet pėr pėrkrahjen e minoritetit. Po ashtu edhe zezakėt me Bernie Sanders. These people bite the hand that feeds. Nuk e njohin fisnikėrinė. Nuk e kan nė gen. Nejse...
Me je bere me keq se Trap efendiu. Tjeter gje te pyesin e per tjeter gje jep pergjigje.

C'lidhje ka komenti im per ate qe kishte thene ai per Obamen dhe komenti yt per Dreamers dhe mos me shkruaj ndonje hartim qe prape nuk ka te beje me kete.
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Esther pėlqehet nga
i vjetėr 27-09-2017, 21:32   #749
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 4,431
Thanks: 5,792
Thanked 2,137 Times in 1,136 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
Ama dhe ju si bėni me kėto nėnkuptime tė pista, sikur skeni pa 'gjo' me sy pėr vite, ose si adoleshentėt qė janė nė zbulim e sipėr tė anatomisė sė njėritjetrit.

Grow up
Beu, sdi moshen tate , mbase i ke mbaru oret e punes ti..D

Si mer dak qenka nenkuptim i piset..? Ku ka gjo ma t paster ne ma t bukur se sexi !!
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rimi. pėlqehet nga
i vjetėr 27-09-2017, 21:44   #750
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,640
Thanks: 1,634
Thanked 1,904 Times in 1,202 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rimi. Shiko postimin
kta te dy m duket se jan bashk per ndonje arsye nga ato te tipit,,po me le do te nxjerr t gjitha horrlliqet sheshit..D, ose Tramp thjesht e ka ble ate kukullen.

Meqe ra fjala se ju femrat e kuptoni ma mir ka ne burrat,

per nje femer ne moshen e Melanijes dhe per aq e bukur sa eshte ajo, sa e veshtire mund te jete te kesh nje mashkull aq t shpifem e aq plak ne krevat ene me bo ne sex ? D

Un spo them qe jom i bukur po t pakten po mylle syte shtyhet por me at surrat qe ka ai , me moshen e spo flas per fizikisht ma merr menja qe thjesht t veshtiroset sexi lale..D

Ose Melanija pin nai lloj droge t vecant..D
Kta kan 20 vjet pothuaj se qe jan ne mardhenje. Ai nuk lindi 70 vjec. Mua si femer ne moshen qe ajo ka njohur ate nje mashkull 50 vjec me paraqitjen e tij me duket simpatik. Shto ktu dhe personalitet te fort dhe ca billiona dhe nje modele qe po i vjen mosha qe nuk r mer me njeri ne pune dhe ke nje mardhenje perfekte for a gold digger that is. Por fakti eshte qe kta te dy si cift shkojn.

Nuk besoj se eshte ndo nje arsye nga kto qe thua qe po rrin bashk. Pastaj ajo nuk eshte se eshte ne lule te rrinise. Po i mbush 50.

Po te shikosh intervista nga 2 grat e tij te para as njera nuk ka folur keq per Trump.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2017, 21:46   #751
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,364
Thanks: 5,307
Thanked 6,278 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 288
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rimi. Shiko postimin
Beu, sdi moshen tate , mbase i ke mbaru oret e punes ti..D

Si mer dak qenka nenkuptim i piset..? Ku ka gjo ma t paster ne ma t bukur se sexi !!
no no lui e in forma 40 e iēik
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 27-09-2017, 21:47   #752
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 2,833
Thanks: 1,043
Thanked 1,008 Times in 658 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Me je bere me keq se Trap efendiu. Tjeter gje te pyesin e per tjeter gje jep pergjigje.

C'lidhje ka komenti im per ate qe kishte thene ai per Obamen dhe komenti yt per Dreamers dhe mos me shkruaj ndonje hartim qe prape nuk ka te beje me kete.
Pse duhet tė mbaj avazin tėnd unė. Unė them atė qė dua
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2017, 21:49   #753
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 2,833
Thanks: 1,043
Thanked 1,008 Times in 658 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
no no lui e in forma 40 e iēik
In forma ppperfectoooo! E un po' di piu

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beu_Shpata : 27-09-2017 nė 21:55
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beu_Shpata pėlqehet nga
i vjetėr 27-09-2017, 21:58   #754
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 4,431
Thanks: 5,792
Thanked 2,137 Times in 1,136 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
Kta kan 20 vjet pothuaj se qe jan ne mardhenje. Ai nuk lindi 70 vjec. Mua si femer ne moshen qe ajo ka njohur ate nje mashkull 50 vjec me paraqitjen e tij me duket simpatik. Shto ktu dhe personalitet te fort dhe ca billiona dhe nje modele qe po i vjen mosha qe nuk r mer me njeri ne pune dhe ke nje mardhenje perfekte for a gold digger that is. Por fakti eshte qe kta te dy si cift shkojn.

Nuk besoj se eshte ndo nje arsye nga kto qe thua qe po rrin bashk. Pastaj ajo nuk eshte se eshte ne lule te rrinise. Po i mbush 50.

Po te shikosh intervista nga 2 grat e tij te para as njera nuk ka folur keq per Trump.
Une kam par foto te tij edhe kur ishte 50 vjec dhe mund te them qe duket me mire tani sa sa kur ishte 50.

ok, per bilionat dakord se ato ta prishin mendjen por qe te thuash eshte simpatik ai...D

shiko se kjo Merjemja ska vuajtur per buken e gojes, ka qen dhe eshte akoma ne rregull ajo edhe pse nuk eshte me 20 vjece si per anen ekonomike ashtu edhe fizike.


se tani do vij Beu e do thote.. ''nekuptime te pista'' sinqerisht , sbesoj qe merjemja eshte ndjere ndonjehere femer me ate lloj shpifesire..po ske c ben thuaj, bilionat t bojn me i thon derrit burre
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2017, 21:59   #755
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 31,639
Thanks: 12,634
Thanked 15,790 Times in 6,211 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 363
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
Ama dhe ju si bėni me kėto nėnkuptime tė pista, sikur skeni pa 'gjo' me sy pėr vite, ose si adoleshentėt qė janė nė zbulim e sipėr tė anatomisė sė njėritjetrit.

Grow up
sa i matur behesh dhe ti, yet you support donald trump, so you need to grow up ...burn, 1 for me and 0 for you
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2017, 22:25   #756
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 2,833
Thanks: 1,043
Thanked 1,008 Times in 658 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhina Shiko postimin
sa i matur behesh dhe ti, yet you support donald trump, so you need to grow up ...burn, 1 for me and 0 for you
that's Okay. Ladies first. I'll give you a had start.

OOOO snaap
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2017, 22:59   #757
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 31,639
Thanks: 12,634
Thanked 15,790 Times in 6,211 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 363
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Shqiptarėt nė Amerikė

thats righht, ladies are first for everything, snap right back at you
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 27-09-2017, 23:53   #758
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 2,833
Thanks: 1,043
Thanked 1,008 Times in 658 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhina Shiko postimin
thats righht, ladies are first for everything, snap right back at you
I wrote something about men and women and how they compete within their own for obvious reasons. And then a woman holding fire in her hands appeared in my mind. I'm not in the mood for whip lash right now
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2017, 00:08   #759
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 31,639
Thanks: 12,634
Thanked 15,790 Times in 6,211 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 363
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Shqiptarėt nė Amerikė

you got thkarred? lol
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2017, 12:23   #760
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 2,833
Thanks: 1,043
Thanked 1,008 Times in 658 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhina Shiko postimin
you got thkarred? lol
You win some you lose some.
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beu_Shpata pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur