Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore > Musliman

Musliman Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 30-01-2014, 19:21   #41
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 38,319
Thanks: 10,578
Thanked 9,535 Times in 5,711 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 518
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fakt shkencor: Pse gomarėt shohin djajtė ndėrsa gjelat e fushės shohin e

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alkoma Shiko postimin
Engjejt dhe demonet jane krijesa frymerore dhe jo fizike dhe nuk mund te shihen me sy fizik permes cfaredo filtri optik. Gomari dhe gjeli nuk mund te shohin keto gjera.
Frymore jo fizike vetėm Allahu jot mund ta shpjegoj.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-01-2014, 19:21   #42
qipii92
Falenderimi takon Allahut
 
Avatari i qipii92
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 509
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 6
qipii92 ka njė atmosferė spektakolareqipii92 ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Fakt shkencor: Pse gomarėt shohin djajtė ndėrsa gjelat e fushės shohin e

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
kjo eshte shkence jo shaka.

shoku qipii islami nuk eshte shkence.

kote e thashe saper qe ta dish se mos te hyn ne pune.
sa per dijenin tende Kur'an-i jo vetem qe eshte shkenc por histori gjeografi fizik astronimoi mjeksi psikologji matematik letersi e respekti me i madh eshte se eshte liber i shenjet
qipii92 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-01-2014, 19:29   #43
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 10,555
Thanks: 107
Thanked 1,046 Times in 777 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fakt shkencor: Pse gomarėt shohin djajtė ndėrsa gjelat e fushės shohin e

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga qipii92 Shiko postimin
sa per dijenin tende Kur'an-i jo vetem qe eshte shkenc por histori gjeografi fizik astronimoi mjeksi psikologji matematik letersi e respekti me i madh eshte se eshte liber i shenjet
flm une e dija

saper dijenin tende eshte mire te percaktosh gjithsesi se nga na vijne keto faktet shkencore-edhe keshtu per te mbrojtur te drejtat e aturoti. nese keto faktet jane te kuranit thoni qe jane te kuranit dhe kur te jene direkt te shkences ateher thuaj te shkences.

jo per gje po meqe kurani eshte nje liber kaq i "madherishem" ske pse tia "ulesh" vlerat ta quash shkence..
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-01-2014, 19:47   #44
qipii92
Falenderimi takon Allahut
 
Avatari i qipii92
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 509
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 6
qipii92 ka njė atmosferė spektakolareqipii92 ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Fakt shkencor: Pse gomarėt shohin djajtė ndėrsa gjelat e fushės shohin e

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
flm une e dija

saper dijenin tende eshte mire te percaktosh gjithsesi se nga na vijne keto faktet shkencore-edhe keshtu per te mbrojtur te drejtat e aturoti. nese keto faktet jane te kuranit thoni qe jane te kuranit dhe kur te jene direkt te shkences ateher thuaj te shkences.

jo per gje po meqe kurani eshte nje liber kaq i madherishem ske pse tia ulesh vlerat ta quash shkence..
ky autori i temes e lidhi shkencen me Kur'an pak po nese nuk e ka qit autorin e e kti fakti shkencor eshte faji tij. Kur'an-i ka qen dhe eshte para zbulimeve shkencore e sa per temen them se shkenca ndoshta mun ti ofrohet ksaj teme por nuk e di se sa afer ose nese i eshte afruar
qipii92 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-01-2014, 20:05   #45
Zana
Banned
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,061
Thanks: 3,563
Thanked 4,387 Times in 2,068 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Zana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fakt shkencor: Pse gomarėt shohin djajtė ndėrsa gjelat e fushės shohin e

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga qipii92 Shiko postimin
qe fakti sipas islamit

Jo sa per dijenin tende un te tregoj se eshte dega e shkences qe miret me te bereaqt e kafesheve ata e studiojn ne gjithqka po edhe kam par qe i kan studiuar shikim e shqiponjes por nuk eshte arritur 100% i jan afruar kjo ka qen ne explorer shkenc nga digitalb ka qen dokumetar ne shikimet e kafsheve ne perqithsi po kam harruar se qfar ka then per gjel e gomar se ka qen me heret transmetimi
. Edhe kuptohet se pas qdo emocioni edhe te njeriut vie reagimi si me ze si me levizje kjo ndodh te qdo gjalles
Te marrte e mira ty ...

E di ti , c'do te thote shkence...
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-01-2014, 20:39   #46
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 3,129
Thanks: 0
Thanked 603 Times in 347 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Fakt shkencor: Pse gomarėt shohin djajtė ndėrsa gjelat e fushės shohin e

Hajne barin e gabuar.
__________________
La vita č come il mare, non gliene frega un cazzo se non sai nuotare.
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-01-2014, 20:41   #47
qipii92
Falenderimi takon Allahut
 
Avatari i qipii92
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 509
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 6
qipii92 ka njė atmosferė spektakolareqipii92 ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Fakt shkencor: Pse gomarėt shohin djajtė ndėrsa gjelat e fushės shohin e

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Te marrte e mira ty ...

E di ti , c'do te thote shkence...
haha Ok me trego qka eshte shkenca ti mu pra masi nuk po e disha
Pse qka ke kuner shkrimit tim
qipii92 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-01-2014, 20:53   #48
engel
V.I.P
 
Avatari i engel
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 1,774
Thanks: 566
Thanked 614 Times in 303 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 40
engel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fakt shkencor: Pse gomarėt shohin djajtė ndėrsa gjelat e fushės shohin e

Gjelat kendojne akoma pa dal mengjesi dite per dite , i bie dite per dite te shohin engjej .
__________________
GJEEGJEZA : Kur gjen shteg pa leje futet, ditėn vjen e natėn zhduket, bėj ta kap e lodhem kot, emrin kush nga ju ma thotė...???
engel nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-01-2014, 21:11   #49
qipii92
Falenderimi takon Allahut
 
Avatari i qipii92
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 509
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 6
qipii92 ka njė atmosferė spektakolareqipii92 ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Fakt shkencor: Pse gomarėt shohin djajtė ndėrsa gjelat e fushės shohin e

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga engel Shiko postimin
Gjelat kendojne akoma pa dal mengjesi dite per dite , i bie dite per dite te shohin engjej .
pikerisht sepse ne at koh vin engjujt per te shikuar e shenuar kush eshte ngritur ne mengjes per te falur namazin e sabahut
qipii92 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-01-2014, 21:15   #50
Zana
Banned
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,061
Thanks: 3,563
Thanked 4,387 Times in 2,068 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Zana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fakt shkencor: Pse gomarėt shohin djajtė ndėrsa gjelat e fushės shohin e

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga qipii92 Shiko postimin
haha Ok me trego qka eshte shkenca ti mu pra masi nuk po e disha
Pse qka ke kuner shkrimit tim
Fakt pra sipas temes..... ti solle te kunderten
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-01-2014, 21:17   #51
qipii92
Falenderimi takon Allahut
 
Avatari i qipii92
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 509
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 6
qipii92 ka njė atmosferė spektakolareqipii92 ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Fakt shkencor: Pse gomarėt shohin djajtė ndėrsa gjelat e fushės shohin e

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Fakt pra sipas temes..... ti solle te kunderten
Jo jo ndoshta sun jena keqkuptu mir na dy nuk solla te kunderten por vetem vulosa temen ose ndoshta gabova ndoku ne fjali?
qipii92 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-01-2014, 21:44   #52
Zana
Banned
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,061
Thanks: 3,563
Thanked 4,387 Times in 2,068 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Zana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fakt shkencor: Pse gomarėt shohin djajtė ndėrsa gjelat e fushės shohin e

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga qipii92 Shiko postimin
Jo jo ndoshta sun jena keqkuptu mir na dy nuk solla te kunderten por vetem vulosa temen ose ndoshta gabova ndoku ne fjali?
Atehere ,Sic duket ...e ka fajin titulli , je dakort ?
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-01-2014, 22:44   #53
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 10,555
Thanks: 107
Thanked 1,046 Times in 777 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fakt shkencor: Pse gomarėt shohin djajtė ndėrsa gjelat e fushės shohin e

gomari edhe fluturon jo me te shohi engjejt qe ca e ka!!
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-02-2014, 02:07   #54
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,777
Thanks: 8,592
Thanked 2,691 Times in 1,384 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fakt shkencor: Pse gomarėt shohin djajtė ndėrsa gjelat e fushės shohin ehttp://www.youtube.com/watch?v=ZYPonx1nOBU
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-02-2014, 02:32   #55
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,099
Thanks: 1,813
Thanked 1,633 Times in 604 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 93
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fakt shkencor: Pse gomarėt shohin djajtė ndėrsa gjelat e fushės shohin e

thojn se dhompiri ( vampiri ) nuk mundet ta kalon lumin ..
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-02-2017, 03:10   #56
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,777
Thanks: 8,592
Thanked 2,691 Times in 1,384 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fakt shkencor: Pse gomarėt shohin djajtė ndėrsa gjelat e fushės shohin e

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alkoma Shiko postimin
Engjejt dhe demonet jane krijesa frymerore dhe jo fizike dhe nuk mund te shihen me sy fizik permes cfaredo filtri optik. Gomari dhe gjeli nuk mund te shohin keto gjera.
Alkoma, mire e ke nisur pjesen e pare ku thua se engjejt dhe demonet jane krijesa frymore (energjie) dhe jo fizike dhe si te tilla nuk mund te shikohen permes cfaredo lloj filtri.... por me kete pjesen e dyte pse ke gabuar?

Kafshet shikojne/degjojne ne diapazone te ndryshme dhe natyrisht qe shikojne/degjojne sende, qe syri e veshi i njeriut nuk i kap.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hello Kitty pėlqehet nga
i vjetėr 11-02-2017, 03:13   #57
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,777
Thanks: 8,592
Thanked 2,691 Times in 1,384 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fakt shkencor: Pse gomarėt shohin djajtė ndėrsa gjelat e fushės shohin e

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga busavata Shiko postimin
nuk e di saket se si i thojn , asht nje lloj syri i cili i shef keto dukuri .. quhet syri transcidental .. me duket , por nuk jam i sigurt.
Busa, thjesht thuhet syri i trete ose third eye/transcendental ne anglisht.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2017, 14:05   #58
Alkoma
Jezusi Shpeton
 
Avatari i Alkoma
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Shqiperi
Posts: 2,580
Thanks: 110
Thanked 247 Times in 70 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Alkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fakt shkencor: Pse gomarėt shohin djajtė ndėrsa gjelat e fushės shohin e

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga gurax Shiko postimin
... fakt shkencor!(?)
Por si ka mundesi qe aparaturat me te cilat rendom shohim ne spektrat infra-kuq dhe ultra-vjollce, asnjehere nuk kane arritur te shohin as engjej, as djaj?
Sepse djajte nuk jane nga zjarri dhe engjejt nuk jane nga drita. Keto teori jane imagjinata. ato jane krijesa shpirterore dhe si te ketilla nuk mund te shihen me asnje lloj mekanizmi.
__________________
Shqiperia Atdhe i dashur

Pse i mbyllim syte kur lutemi...?!! -Kur qajme...??
-Kur enderrojme..??
-Kur puthemi...?!!
... -Sepse, gjerat me te
bukura ne jete nuk
shikohen me sy...
-Por me zemer
Jeta eshte sakrifice, pa sakrifice NUK ka jete.
Nuk ka Zot tjeter pervec Trinise dhe Jezusi eshte Biri i Perendise.
Alkoma nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2017, 14:06   #59
Alkoma
Jezusi Shpeton
 
Avatari i Alkoma
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Shqiperi
Posts: 2,580
Thanks: 110
Thanked 247 Times in 70 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Alkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėmAlkoma i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fakt shkencor: Pse gomarėt shohin djajtė ndėrsa gjelat e fushės shohin e

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga CR7 Shiko postimin
Pyete Eduart Thartori, besoj qe te pergjigjet shume shpejt.
Ky Eduarti mos eshte nje hoxh nga kavaja? Me duket se e njoh.
__________________
Shqiperia Atdhe i dashur

Pse i mbyllim syte kur lutemi...?!! -Kur qajme...??
-Kur enderrojme..??
-Kur puthemi...?!!
... -Sepse, gjerat me te
bukura ne jete nuk
shikohen me sy...
-Por me zemer
Jeta eshte sakrifice, pa sakrifice NUK ka jete.
Nuk ka Zot tjeter pervec Trinise dhe Jezusi eshte Biri i Perendise.
Alkoma nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-10-2017, 22:03   #60
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 7,410
Thanks: 346
Thanked 1,607 Times in 1,080 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fakt shkencor: Pse gomarėt shohin djajtė ndėrsa gjelat e fushės shohin e

Pse kur shohim nje gomar...qeshim?
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur