Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-09-2017, 11:40   #281
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 13,095
Thanks: 2
Thanked 613 Times in 450 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 91
zirconium ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Fjalet me te bukura te dashurise, qe ju kane thene ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Do ta dish cfare I thash ?
Qa i the?
All of the above.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2017, 11:43   #282
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 7,599
Thanks: 4,068
Thanked 1,788 Times in 988 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 154
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Fjalet me te bukura te dashurise, qe ju kane thene ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Qa i the?
All of the above.
Pervec atyre lol

I thashe : ain't no happening boyfriend

U know what he did?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 09-09-2017, 11:44   #283
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 13,095
Thanks: 2
Thanked 613 Times in 450 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 91
zirconium ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Fjalet me te bukura te dashurise, qe ju kane thene ?

Hapi fabrike makaronash?
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2017, 11:45   #284
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 9,381
Thanks: 1,963
Thanked 2,740 Times in 1,178 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Jolene ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Fjalet me te bukura te dashurise, qe ju kane thene ?

Imagjino te njejtin mbiemer 50 vjet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 09-09-2017, 11:49   #285
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 2,227
Thanks: 0
Thanked 285 Times in 243 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
uj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Fjalet me te bukura te dashurise, qe ju kane thene ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Imagjino te njejtin mbiemer 50 vjet
Edhe mua nuk me duket hic estetike kjo gje. Te shpikim ndonje firme prodhimi mbiemrash qe t'i ndrrojme hera heres.
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i uj me gaz pėlqehet nga
i vjetėr 09-09-2017, 14:19   #286
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 26,274
Thanks: 8,799
Thanked 9,768 Times in 4,016 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 280
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Re: Pėrgjigje e: Fjalet me te bukura te dashurise, qe ju kane thene ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Him: There's just one thing I want to change about you
Me: What's that? Him: Your last name
keshtu i thash un burrit
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Xhina pėlqehet nga
i vjetėr 12-10-2017, 12:43   #287
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 353
Thanks: 15
Thanked 180 Times in 95 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Onyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Fjalet me te bukura te dashurise, qe ju kane thene ?

Te amo tres metros sobre el cielo

(origjinal)
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2017, 14:35   #288
iDeA
DiNaMiKe
 
Avatari i iDeA
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Posts: 2,844
Thanks: 123
Thanked 262 Times in 142 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Fjalet me te bukura te dashurise, qe ju kane thene ?

Alzheimer.....
__________________
E fortė e pasfidueshme,
Fisnike e paperulshme,
Vetvetja e paharrueshme!
iDeA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur