Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 01-12-2017, 20:19   #21
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 30,795
Thanks: 7,377
Thanked 6,983 Times in 3,861 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 409
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Tre shėnjat e horoskopit qė dorėzohen para vėshtirėsive dhe bėhen menjėh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin

jemi te kundert me virgjereshen Meri.

virgjeresha, analizon, detajon, me veshtiresi vepron. kerkon stabilitetin nga frika

peshku eshte e kunderta, si jep rendesi detajeve, nuk analizon si virgjeresha sepse ska shume tru por vepron ate qe i thote intuita.. i sheh gjerat gjithmone me pozitivitet, sepse mendon qe per cdo problem ka nje zgjidhje..
Prandaj thash unė qė ke difekt pėr nė tru e kisha llafin.
Por tani mė tėrhoqi vėmėndjen kjo qė thua ti pėr peshqit, edhe thua qė s'kanė tru edhe thua qė mendojnė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-12-2017, 20:20   #22
Meri
...Sans v``.
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Posts: 8,314
Thanks: 789
Thanked 973 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 220
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Tre shėnjat e horoskopit qė dorėzohen para vėshtirėsive dhe bėhen menjėh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Mer, kam byrek te ngrohte ne horoskop. mbushja sipas shenjave.
ndaq hajde ndaq parrakallo
Mbushja ime, ne horoskop eshte me diete.

Efkaleminderit.

Ne fakt, ty te duroj sepse I jep detajet e gatimit, nga momenti qe lan perimet dhe tepsine, apo qe hap ato petet me vegla kshu...se nuk I di si quhen.

Edhe Akrepi-n e duroj sepse ha ushqim BIO, psh me kokrra shege...pjeshka, molla, e kshu gjerash.

kaq kisha se kom pun`, po vras kohen ne vend te vetes...
__________________
Ne rrugen ku mendimi shtyn
peshen e mases se pafund
cdo ngjyre...cdo emer...del e hyn
vetem arsye...s'gjej...kerkund.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-12-2017, 20:21   #23
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 30,795
Thanks: 7,377
Thanked 6,983 Times in 3,861 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 409
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Tre shėnjat e horoskopit qė dorėzohen para vėshtirėsive dhe bėhen menjėh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
snuk kemi ngé te merremi me aldentet, prandaj kerkojm frekuentojm forum shqiptarr
Lexho i paske vjedhur pass Leaf-it?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-12-2017, 20:21   #24
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,624
Thanks: 3,467
Thanked 7,123 Times in 2,471 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Tre shėnjat e horoskopit qė dorėzohen para vėshtirėsive dhe bėhen menjėh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
Mbushja ime, ne horoskop eshte me diete.

Efkaleminderit.

Ne fakt, ty te duroj sepse I jep detajet e gatimit, nga momenti qe lan perimet dhe tepsine, apo qe hap ato petet me vegla kshu...se nuk I di si quhen.

Edhe Akrepi-n e duroj sepse ha ushqim BIO, psh me kokrra shege...pjeshka, molla, e kshu gjerash.

kaq kisha se kom pun`, po vras kohen ne vend te vetes...
hajde vrasim brumin e bukes sime se po me lut
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-12-2017, 20:28   #25
Meri
...Sans v``.
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Posts: 8,314
Thanks: 789
Thanked 973 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 220
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Tre shėnjat e horoskopit qė dorėzohen para vėshtirėsive dhe bėhen menjėh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
hajde vrasim brumin e bukes sime se po me lut


Urnooooo ?! Kush, une ?!

Jo mi shoqe jooo, e ke gabim. Nuk merrem me thashetheme....

lol
__________________
Ne rrugen ku mendimi shtyn
peshen e mases se pafund
cdo ngjyre...cdo emer...del e hyn
vetem arsye...s'gjej...kerkund.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-12-2017, 20:33   #26
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,624
Thanks: 3,467
Thanked 7,123 Times in 2,471 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Tre shėnjat e horoskopit qė dorėzohen para vėshtirėsive dhe bėhen menjėh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin


Urnooooo ?! Kush, une ?!

Jo mi shoqe jooo, e ke gabim. Nuk merrem me thashetheme....

lol
me tha Vasillua e Ndrekos qe i kish thene Nasta e Llazos , qe brumi jot ja merrte ne pamje ketij timit

__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-12-2017, 20:38   #27
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 27,225
Thanks: 9,405
Thanked 10,709 Times in 4,330 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Tre shėnjat e horoskopit qė dorėzohen para vėshtirėsive dhe bėhen menjėh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Kush ėshtė alrepi, ndonjė llojė peshku?
Pyet Si Borėn pėr kėtė.
pyete ti un e di kush jan lol
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-12-2017, 20:39   #28
Meri
...Sans v``.
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Posts: 8,314
Thanks: 789
Thanked 973 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 220
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Tre shėnjat e horoskopit qė dorėzohen para vėshtirėsive dhe bėhen menjėh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
me tha Vasillua e Ndrekos qe i kish thene Nasta e Llazos , qe brumi jot ja merrte ne pamje ketij timit

Me ke futur nje dritherime me ate fjalen "brumi ", se e lexova ndryshe ne fillim...
Me tmerroveeeee

Prit tani se do qesh me kate, si puna jote
__________________
Ne rrugen ku mendimi shtyn
peshen e mases se pafund
cdo ngjyre...cdo emer...del e hyn
vetem arsye...s'gjej...kerkund.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 22:22   #29
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 4,387
Thanks: 1,736
Thanked 1,650 Times in 1,064 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Tre shėnjat e horoskopit qė dorėzohen para vėshtirėsive dhe bėhen menjėh

pesimisti me i shari nder te sharet edhe ata te paret

meqe dhafi po bie, peshkat e kane moton: nga njeri det ne tjatrin det oqeane e modhe ka te shkosh e te sillesh dhe nuk do thoja qe jane pesimist, ndoshta jane nga ato shenjat qe optimizem kane ene per te tjerat zodiaka symbola te ofrojne dhe dhurojne
__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur