Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-12-2017, 21:43   #961
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,402
Thanks: 237
Thanked 575 Times in 204 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.


Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2017, 01:54   #962
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,048
Thanks: 1,824
Thanked 2,058 Times in 1,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Ja keto hengra. Mini arancini qe s’me pelqyen dhe aq ( kam ngrene me te mira me pare) dhe perzjerje spinaqi me articoke dhe domate shoqeruar me pite. Vegjetariane sot.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 6EFED170-316C-438E-9960-256F52C6B0BD.jpg (24.6 KiloByte, 71 shikimet)
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i mia@ pėlqehet nga
i vjetėr 15-12-2017, 08:41   #963
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 10,472
Thanks: 1,392
Thanked 1,616 Times in 851 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 271
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Dhe me ne fund kryevepra eshte gati.
Kshu ne foto nuk duket keq.

Megjithate, sa per ta heq merakun, na jep ndonje shenje qe je gjalle akoma.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 15-12-2017, 12:51   #964
Anathema
V.I.P
 
Avatari i Anathema
 
Data e antarėsimit: Sep 2015
Vendndodhja: Ne humbetiren e kaosit
Posts: 726
Thanks: 46
Thanked 128 Times in 82 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
Anathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
Ja keto hengra. Mini arancini qe s’me pelqyen dhe aq ( kam ngrene me te mira me pare) dhe perzjerje spinaqi me articoke dhe domate shoqeruar me pite. Vegjetariane sot.
i gatove vete? apo kjo eshte teme ca keni ngrene? se mu duk ndryshe....
__________________
Me shprehjen "mos u hiq se di, mos u hiq se ke" pershendes kete dynja boshe qe na rrethon!!!!
Anathema nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2017, 14:34   #965
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 7,662
Thanks: 738
Thanked 4,497 Times in 1,988 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Po toast/ thek buke ta bej me gjalp e recel per mengjez buken e solla nga shpia, gjalpin e recelin e bleva ketu ne pune lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2017, 14:46   #966
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,402
Thanks: 237
Thanked 575 Times in 204 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Kshu ne foto nuk duket keq.

Megjithate, sa per ta heq merakun, na jep ndonje shenje qe je gjalle akoma.
Ahahahaha...
Rex, jam mire...kam akoma nje mal me ene per te lare nga mbreme, por keto jane detaje.
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Robbery pėlqehet nga
i vjetėr 15-12-2017, 14:59   #967
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,048
Thanks: 1,824
Thanked 2,058 Times in 1,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Anathema Shiko postimin
i gatove vete? apo kjo eshte teme ca keni ngrene? se mu duk ndryshe....
Ashtu thote tema mi moter po dhe e shkelim ndonjehere.
Po t’i kisha gatuar vet s’do i kisha kritikuar.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2017, 15:03   #968
Anathema
V.I.P
 
Avatari i Anathema
 
Data e antarėsimit: Sep 2015
Vendndodhja: Ne humbetiren e kaosit
Posts: 726
Thanks: 46
Thanked 128 Times in 82 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
Anathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
Ashtu thote tema mi moter po dhe e shkelim ndonjehere.
Po t’i kisha gatuar vet s’do i kisha kritikuar.
Jo jo se thashe per kritike, thjesht per t'u sqaruar se desh plasa pjaten me qofte , qe hengra te qebabtorja ktu lol

Se bej shaka
__________________
Me shprehjen "mos u hiq se di, mos u hiq se ke" pershendes kete dynja boshe qe na rrethon!!!!
Anathema nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-12-2017, 23:00   #969
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 27,225
Thanks: 9,405
Thanked 10,709 Times in 4,330 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Re: Cfare dhe si te gatuajme.

is taco saturday
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Xhina pėlqehet nga
i vjetėr 16-12-2017, 23:50   #970
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 5,921
Thanks: 2,545
Thanked 1,414 Times in 617 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

__________________
Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mandi pėlqehet nga
i vjetėr 16-12-2017, 23:54   #971
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 27,225
Thanks: 9,405
Thanked 10,709 Times in 4,330 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Re: Cfare dhe si te gatuajme.

cfare eshte ai avulli ashtu mandi?
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Xhina : 17-12-2017 nė 00:15
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-12-2017, 00:05   #972
WALCHIRIA
Best Of Me
 
Avatari i WALCHIRIA
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,380
Thanks: 272
Thanked 1,386 Times in 254 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
WALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
Mandi si film horror ngjaka kjo pjata
WALCHIRIA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i WALCHIRIA pėlqehet nga
i vjetėr 17-12-2017, 00:06   #973
WALCHIRIA
Best Of Me
 
Avatari i WALCHIRIA
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,380
Thanks: 272
Thanked 1,386 Times in 254 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
WALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Un sot bera lepur te pjekur dhe sallat jeshile ...
WALCHIRIA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-12-2017, 00:09   #974
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,624
Thanks: 3,467
Thanked 7,123 Times in 2,471 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

sushi bera sot per darke
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_1310.jpg (22.4 KiloByte, 26 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg IMG_1316.jpg (22.3 KiloByte, 26 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg IMG_1313.jpg (23.8 KiloByte, 26 shikimet)
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 17-12-2017, 00:14   #975
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 3,462
Thanks: 857
Thanked 1,377 Times in 877 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Qe thoni ju kjo quhet poke eahte si sushi bowl. E thjesht dhe fantastike

Ps
Leaf un do leviz afer teje vetem qe te mundem te ha te shtepia jote 1 here ne jave (ose dite lol)
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 20171216_143841.jpg (21.8 KiloByte, 22 shikimet)
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Edamame pėlqehet nga
i vjetėr 17-12-2017, 00:16   #976
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,624
Thanks: 3,467
Thanked 7,123 Times in 2,471 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Bujrum e dashur...
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 17-12-2017, 00:18   #977
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla
Posts: 1,588
Thanks: 5
Thanked 33 Times in 26 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Bujrum e dashur...

Tezeeeeeeee cme ke gatuar
__________________
Liebe ist wie der Wind, kann man nicht berühren, fühlt sich aber
Inteligjenca eshte si puna e Breēkave,Rendesi ka qe ti kesh por jo ti tregosh.
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-12-2017, 00:21   #978
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,624
Thanks: 3,467
Thanked 7,123 Times in 2,471 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Tezeeeeeeee cme ke gatuar
ku te ka Tezja !!!!!!
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-12-2017, 00:34   #979
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla
Posts: 1,588
Thanks: 5
Thanked 33 Times in 26 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
ku te ka Tezja !!!!!!
Europe ke bere ndonje nga ato gatimet e tua
__________________
Liebe ist wie der Wind, kann man nicht berühren, fühlt sich aber
Inteligjenca eshte si puna e Breēkave,Rendesi ka qe ti kesh por jo ti tregosh.
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-12-2017, 00:37   #980
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 2,925
Thanks: 3,793
Thanked 2,223 Times in 874 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare dhe si te gatuajme.

Tu hanger pica take way to lazy
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur