Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-12-2017, 05:21   #261
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,344
Thanks: 11,210
Thanked 6,222 Times in 4,228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Femrat nuk jane njerezit apo me te mire se meshkujt,thjesht ju mungonte koha qe ti benin duart e pista apo ti ndyenin.

Nga....................tezja e feminizmit.
Apropo....me ka bere pershtypje qe feministet jane ne shumicen e rasteve.....SHEMTIRA.Diten e mire.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg rita-petro-1.jpg (17.6 KiloByte, 149 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg imago77235028h.jpg (19.6 KiloByte, 148 shikimet)
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 11-12-2017, 22:15   #262
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 10,555
Thanks: 107
Thanked 1,046 Times in 777 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i kanina pėlqehet nga
i vjetėr 11-12-2017, 22:44   #263
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 5,808
Thanks: 2,220
Thanked 2,081 Times in 1,087 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2017, 21:59   #264
Meri
-------->
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 9,343
Thanks: 1,291
Thanked 1,389 Times in 941 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 264
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Kėnd/.......
*kontravers

__________________
*...dhe njė jetė e re gėrmadhash, po lulėzon...*
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2017, 22:14   #265
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,792
Thanks: 0
Thanked 2,783 Times in 1,601 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 221
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

E dua aq shume, aq sa e urrej.
__________________
Festina lente!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Mistrece : 15-12-2017 nė 22:27
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2017, 22:36   #266
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,436
Thanks: 5,355
Thanked 6,303 Times in 4,008 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 288
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
E dua aq shume, aq sa e urrej.
Qenka shume shpirtmire do thonte Meri
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 16-12-2017, 01:31   #267
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,777
Thanks: 8,620
Thanked 2,691 Times in 1,384 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
E dua aq shume, aq sa e urrej.
Kjo do te thote, qe paske arritur kulmin e dathurise. This kind of feeling is original of "the house".
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Hello Kitty : 16-12-2017 nė 01:34
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-12-2017, 09:11   #268
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,344
Thanks: 11,210
Thanked 6,222 Times in 4,228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Un sorriso infondato č un sicuro segno di un idiota............... non č senza ragione un vecchio proverbio !!!!!!!!!!!
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 5a21656015e9f902911274f1.jpg (23.1 KiloByte, 101 shikimet)
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-12-2017, 09:23   #269
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,792
Thanks: 0
Thanked 2,783 Times in 1,601 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 221
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin
Kjo do te thote, qe paske arritur kulmin e dathurise. This kind of feeling is original of "the house".
E kisha fjalen per kengen. Se ajo Meri kishte vjedhur drogen time per te kendkontroversuar.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-12-2017, 22:07   #270
Meri
-------->
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 9,343
Thanks: 1,291
Thanked 1,389 Times in 941 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 264
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

__________________
*...dhe njė jetė e re gėrmadhash, po lulėzon...*
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Meri pėlqehet nga
i vjetėr 17-12-2017, 07:59   #271
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,344
Thanks: 11,210
Thanked 6,222 Times in 4,228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Askush nuk ben pjese rastesisht ne jeten tende(timen si rast).Njeri(a) ishte,eshte dhe do jete dhurate.Tjetri(a) eshte,ishte dhe do jete leksion apo mesim.
PS: SOT ju qeras Beni me qfar te deshironi.
Agreeeeeeeeeeeeeeeee.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 18-12-2017, 22:25   #272
zigur
Anėtar
 
Avatari i zigur
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 61
Thanks: 7
Thanked 28 Times in 17 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
zigur ka njė atmosferė spektakolarezigur ka njė atmosferė spektakolarezigur ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...


Sa qetė do tė merrja frymė po qe se vetėm njėherė do mundem ti bėj ca gjėra!

-Tė ju kėrkoj falje tė gjithė atyre qė i lėndova, duke filluar me familjen time qė e braktisa pėr dashurinė!
-Tė mos besoj asnjėherė gėnjeshtrat qė thuhen nė emėr tė dashurisė!
-Tė pajtohem me urtėsinė; “Ēdo fillim e ka njė fund!”
-Tė provoj ndjenjat e tė tjerėve pėr mua, pa rėnė vetė nė dashuri!
-Tė jetoj njė ditė tė vetme pa mė munguar askush!
-Tė pėrqėndrohem vetėm pėr persona e gjėra tė rėndėsishme pėr mua!
-T’a takoj edhe njėherė njė person shumė tė veēantė pėr mua vetėm pėr t’i kėrkuar faljen qė s’ja kėrkova kurr!
-Tė gjej prapė arėsyen pėr tė jetuar pa qarė kokėn pėr askė e asgjė!
-Tė kuptoj njėherė e pėrgjithmonė se kur mbaron interesi pėrfundojnė si “miqėsitė” njashtu edhe “dashuritė” e “mėdha!”

!
zigur nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i zigur pėlqehet nga
i vjetėr 19-12-2017, 22:54   #273
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 10,555
Thanks: 107
Thanked 1,046 Times in 777 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Zot me ruaj nga cfare po mendoj.
Llogjika me con ta mendoj por smund ta besoj.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-12-2017, 18:05   #274
Sopoti
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 10,824
Thanks: 4,546
Thanked 5,005 Times in 2,603 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 193
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėndvėshtrim...

Unė..

Unė jam universi...
nuk jam send,
nuk jam..
objekti epshit pervers..
Unė nuk jam “objekti e
Dekoruar”…
Jam ajri qė krijoi dėshirėn
jam trupi …
ėndrrės tėnde..
Jam muzika e muzgjeve
e agut...
qė mbulojnė me
puthje…
Unė jam ...
Pa mua Ti s'je...
e tejdukshme ėshtė gjith
qė tek afshi im
si bryma
mbi liqen bie e tretet
Unė jam femra
jo “objekt e dekoruar”...
nė qafėn tuaj
si hajmali
Unė jam lumturia
pa medaljon
Jam universi …
brishtėsisė


Perparim Kabo!

Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Sopoti pėlqehet nga
i vjetėr 25-12-2017, 02:08   #275
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,632 Times in 1,040 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

I ftuar diku pashe nje kuti me domino. Kaq kohe...
Mu kujtuan guret e zinj, kutia e prej druri, letrat e lapset per piket. Koha kur gjyshi lozte me shoket e tij mbasditeve ne tavolinen e tyre prej druri. Edhe ne me raste loznim midis nesh.
Gjithashtu sot u kujtova qe kam harruar dhe rregullat e lojes...
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i zirconium pėlqehet nga
i vjetėr 25-12-2017, 09:51   #276
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,344
Thanks: 11,210
Thanked 6,222 Times in 4,228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
I ftuar diku pashe nje kuti me domino. Kaq kohe...
Mu kujtuan guret e zinj, kutia e prej druri, letrat e lapset per piket. Koha kur gjyshi lozte me shoket e tij mbasditeve ne tavolinen e tyre prej druri. Edhe ne me raste loznim midis nesh.
Gjithashtu sot u kujtova qe kam harruar dhe rregullat e lojes...
Hapet me dopio 6,mbaron kush bertet ne fund.....DOMINO.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 25-12-2017, 09:54   #277
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,344
Thanks: 11,210
Thanked 6,222 Times in 4,228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

In der heutigen Gesellschaft vergisst der Zweibeiner das Wichtigste..................... die Menschlichkeit.

Der WOLF.

Tungi ne kujdes....trojet si dhe flamurin.

LG.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-12-2017, 22:23   #278
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,792
Thanks: 0
Thanked 2,783 Times in 1,601 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 221
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Vetem nje gjilpere dhe pak pe.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-12-2017, 22:07   #279
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,221
Thanks: 4,086
Thanked 5,247 Times in 2,472 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 604
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-12-2017, 22:22   #280
Meri
-------->
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 9,343
Thanks: 1,291
Thanked 1,389 Times in 941 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 264
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Dhe vjen nje dite e bie miti I Optimistit -"t'a shohesh goten, gjysem plot"

Tashme, kriteri sasior rritet : t'a shohesh ate, 3/4 plot, inkluduar dhe shkuma.

shenim :
k/veshtrimi, shpreh vetem kendin personal te k/veshtrueses dhe jo ate te redaksise.
__________________
*...dhe njė jetė e re gėrmadhash, po lulėzon...*
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur