Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika > Muzika Botėrore

Muzika Botėrore Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-12-2017, 09:08   #881
Sopoti
V.I.P
 
Avatari i Sopoti
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 7,751
Thanks: 2,882
Thanked 3,371 Times in 1,520 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 143
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 09:30   #882
Sopoti
V.I.P
 
Avatari i Sopoti
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 7,751
Thanks: 2,882
Thanked 3,371 Times in 1,520 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 143
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 10:45   #883
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 844
Thanks: 517
Thanked 187 Times in 151 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

Ka lezet kjo tema, po si s'vut nje emer a te uruar, kushedi i behet dhe qefi personit ne fjale
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 10:51   #884
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 2,885
Thanks: 94
Thanked 198 Times in 124 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga nghi ngo Shiko postimin
Ka lezet kjo tema, po si s'vut nje emer a te uruar, kushedi i behet dhe qefi personit ne fjale
Te pershendes edhe pse nuk e di ca je cun apo goce

__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 11:06   #885
Sopoti
V.I.P
 
Avatari i Sopoti
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 7,751
Thanks: 2,882
Thanked 3,371 Times in 1,520 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 143
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret


Degjoj,,,,,!
Tema ish kenga qe po degjoj(por e bashkojne per te dyten here,duke thene pershendet antarin).

Dmth jashte teme (se s'guxojme )
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 11:15   #886
Sopoti
V.I.P
 
Avatari i Sopoti
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 7,751
Thanks: 2,882
Thanked 3,371 Times in 1,520 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 143
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 11:16   #887
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 844
Thanks: 517
Thanked 187 Times in 151 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

Demek shampoo&conditioner ne nje kjo teme Sopoti

Flm AAO, ja dhe une te pershendes qe te filloj bukur dita
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i nghi ngo pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2017, 11:17   #888
Sopoti
V.I.P
 
Avatari i Sopoti
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 7,751
Thanks: 2,882
Thanked 3,371 Times in 1,520 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 143
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 11:28   #889
Sopoti
V.I.P
 
Avatari i Sopoti
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 7,751
Thanks: 2,882
Thanked 3,371 Times in 1,520 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 143
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 11:29   #890
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 4,804
Thanks: 3,976
Thanked 2,817 Times in 1,108 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

Pershendes SYSTEMA dhe dr.BUSAVATA ,me kete kenge!
Te tjeret jane te pershendetur me Justin Biber.....

__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 11:37   #891
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 4,804
Thanks: 3,976
Thanked 2,817 Times in 1,108 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

.....
Dear God, please give us back Lemmy!!!! We will gladly send you Justin Biber!


__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2017, 11:48   #892
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 4,804
Thanks: 3,976
Thanked 2,817 Times in 1,108 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

gone.... but not forgoten!!!!

__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2017, 11:56   #893
Sopoti
V.I.P
 
Avatari i Sopoti
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 7,751
Thanks: 2,882
Thanked 3,371 Times in 1,520 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 143
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 13:35   #894
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 505
Thanks: 20
Thanked 246 Times in 135 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
Onyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

Onyx ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Onyx pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2017, 15:36   #895
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 3,349
Thanks: 353
Thanked 442 Times in 293 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 111
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Pershendes SYSTEMA dhe dr.BUSAVATA ,me kete kenge!
Te tjeret jane te pershendetur me Justin Biber.....
Faleminderit..
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Dulcis in Fundo pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2017, 15:53   #896
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 844
Thanks: 517
Thanked 187 Times in 151 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 21:28   #897
Prishtinasi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,219
Thanks: 44
Thanked 200 Times in 139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
Prishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

Prishtinasi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 23:49   #898
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 4,220
Thanks: 4,679
Thanked 3,117 Times in 1,607 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 42
Performer ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2017, 00:06   #899
AnGeLiC
V.I.P
 
Avatari i AnGeLiC
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 4,279
Thanks: 1,019
Thanked 1,384 Times in 868 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
AnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

__________________
Pa marr parasysh se sa i arsimuar,i edukuar,i talentuar apo i famshem beson se je,menyra se si i trajton te tjeret,tregon perfundimisht se kush je!
AnGeLiC nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2017, 00:11   #900
AnGeLiC
V.I.P
 
Avatari i AnGeLiC
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 4,279
Thanks: 1,019
Thanked 1,384 Times in 868 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
AnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj - Pershendete antarin/antaret

__________________
Pa marr parasysh se sa i arsimuar,i edukuar,i talentuar apo i famshem beson se je,menyra se si i trajton te tjeret,tregon perfundimisht se kush je!
AnGeLiC nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur