Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-03-2018, 13:06   #21
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,684
Thanks: 3,042
Thanked 7,892 Times in 2,578 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 207
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Studimi, meshkujt inteligjentė janė mė besnikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Brari Shiko postimin
thirs..

nje pietje kam..

je burr a gru..?

dmth.. djal je a gocė..?

..Oh zot me lot .

Ja brari personifikon Fix kte qe thot tema .
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 13:34   #22
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 2,853
Thanks: 1,049
Thanked 1,026 Times in 670 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Studimi, meshkujt inteligjentė janė mė besnikė

Meshkujt inteligjent e dinė qė nuk ja vlen barra qiranė. Ka gjėra mė tė bukura dhe mė tė rėndėsishme nė jetė se pėrmbushjes e epsheve trupore sa herė ti shkojė nė mendje.
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beu_Shpata pėlqehet nga
i vjetėr 13-03-2018, 13:47   #23
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 3,743
Thanks: 434
Thanked 741 Times in 460 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 92
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Studimi, meshkujt inteligjentė janė mė besnikė

Bankieret a futen tek meshkujt inteligjent?
Nese po , si ka mundesi qe anglez , italjon , gjerman , francez i gjen cdo fundjave tek dritat e kuqe ne amsterdam lol
Apo s'hyjne tradhetia aty sepse paguan per sherbimin
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 14:52   #24
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 5,748
Thanks: 5,735
Thanked 2,730 Times in 1,361 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Studimi, meshkujt inteligjentė janė mė besnikė

Shume inteligjente m'ka fal perendia !
Fshatari ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 15:18   #25
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,206
Thanks: 4,082
Thanked 5,230 Times in 2,464 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 604
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Studimi, meshkujt inteligjentė janė mė besnikė

Ska meshkuj budallenj
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 15:41   #26
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,684
Thanks: 3,042
Thanked 7,892 Times in 2,578 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 207
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Studimi, meshkujt inteligjentė janė mė besnikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Shume inteligjente m'ka fal perendia !
Me e ne fund ??lol
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 16:08   #27
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 4,509
Thanks: 537
Thanked 921 Times in 610 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Studimi, meshkujt inteligjentė janė mė besnikė

Me siguri ai qe i eshte futur ktij studimi ka dashur te vertetoj ke e dashura qe eshte inteligjent
__________________

I always have the shadow of smiling
Nobody can take away my smile.
What’s mine it will be...
To Eternity....😊
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 13-03-2018, 22:25   #28
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 3,129
Thanks: 0
Thanked 603 Times in 347 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Studimi, meshkujt inteligjentė janė mė besnikė

Citim:
Tani pėr tani nuk ka dėshmi qė edhe femrat inteligjente janė mė besnike.
Jane aq te limituara, sa nuk kryhet dot as studimi.
__________________
La vita č come il mare, non gliene frega un cazzo se non sai nuotare.
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 22:41   #29
Lea
Love!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 6,691
Thanks: 2,108
Thanked 1,675 Times in 1,094 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Studimi, meshkujt inteligjentė janė mė besnikė

Inteligjenca e nje mashkulli pasqyrohet tek familja e tij, te qenuri besnik do zgjuarsi , do te thot qe komandohet nga llogjika jo instikti!
__________________
love!
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur