Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-03-2018, 11:28   #661
Lea
- heshtje-
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: .............
Posts: 5,498
Thanks: 1,651
Thanked 1,361 Times in 872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 40
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
muskuloz eshte


Aaa se vura re me aq imtesi, isha e zen duke qeshur!
__________________
Adio forever, I'll see you in my dreams
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2018, 11:33   #662
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 19,128
Thanks: 4,764
Thanked 5,595 Times in 3,573 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 254
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lea Shiko postimin
Aaa se vura re me aq imtesi, isha e zen duke qeshur!
ēun i mire eshte. mos ka dasht frymėmarrje artificiale?
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2018, 11:34   #663
Lea
- heshtje-
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: .............
Posts: 5,498
Thanks: 1,651
Thanked 1,361 Times in 872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 40
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ēun i mire eshte. mos ka dasht frymėmarrje artificiale?


Edhe frymarje artificiale i duheshe atij, edhe thirr ambulancen per infart
__________________
Adio forever, I'll see you in my dreams
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2018, 14:26   #664
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 9,234
Thanks: 1,903
Thanked 3,200 Times in 2,104 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 99
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?Sa here e shoh me lot.... lol
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2018, 19:11   #665
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 30,187
Thanks: 11,516
Thanked 14,158 Times in 5,597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 344
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

keshtu jam un kur i bertet vajzave burri lol
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Rexhina : 12-03-2018 nė 19:15
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 12-03-2018, 19:24   #666
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 16,944
Thanks: 4
Thanked 3,568 Times in 2,370 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 189
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

Hahahahahahahahaha
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2018, 20:26   #667
Ajana87
V.I.P
 
Avatari i Ajana87
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Vendndodhja: Tetove
Posts: 2,740
Thanks: 963
Thanked 2,217 Times in 473 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
Ajana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

Ua kam blere nje liber zanor vajzave...perall...Hirushen..
Erdhe buri e me.pyet cka beni...
I thash...ja i mesoj per Dashurine...


Jam.pak.crazy ndonjeher..
__________________
Zemra eshte armiku kryesor,jeton brenda nesh por rreh per dike tjeter.!
Ajana87 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2018, 20:37   #668
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 16,944
Thanks: 4
Thanked 3,568 Times in 2,370 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 189
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

Edhe kjo me siper e bukur. Me beri me qesh!!
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2018, 23:49   #669
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,316
Thanks: 1,392
Thanked 1,732 Times in 1,103 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

everytime I listen to this!!!

__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Edamame pėlqehet nga
i vjetėr 13-03-2018, 00:25   #670
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,636
Thanks: 2,155
Thanked 2,309 Times in 1,294 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

Komenti i “ Mother nature”
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg E50AB95F-4C90-4D30-A01F-24670F0FEFC2.jpg (22.6 KiloByte, 61 shikimet)
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 01:27   #671
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 30,187
Thanks: 11,516
Thanked 14,158 Times in 5,597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 344
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

Persona shif sa te mira
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 13-03-2018, 09:08   #672
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 11,727
Thanks: 3,228
Thanked 4,298 Times in 1,952 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 569
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

https://www.facebook.com/Ora.News.RT...6723780119408/

Kjo eshte e madhe
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 13-03-2018, 09:43   #673
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 4,165
Thanks: 4,798
Thanked 2,813 Times in 1,145 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?


me lot
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hope pėlqehet nga
i vjetėr 13-03-2018, 11:17   #674
Sia
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2017
Posts: 383
Thanks: 0
Thanked 87 Times in 54 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Sia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

Nje video ku tregonte nese Cinderella do ishte mashkull . Me vjen per te qeshur kur mendoj kepucet e kristalta ne kembet e nje mashkulli .
Sia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 11:54   #675
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 4,100
Thanks: 464
Thanked 764 Times in 525 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

Ky kjo do bohet Forumist

__________________

Mbushi Ditėt me jetė jo jetėn me ditė😊
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 13-03-2018, 18:23   #676
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 11,727
Thanks: 3,228
Thanked 4,298 Times in 1,952 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 569
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

Po flisja ne telefon me nje kushuri edhe me thote, sapo mbarova pune tek avokati sepse neser kam gjyqin per te rinovuar vizen studentore, e pyeta anej knej, thote kam dosjen me vete dhe jam ne autobus duke ik pershpi.
Une me shaka i them, kujdes mos e harron ne autobus dosjen.
Kur me merr mbas 10 minutash, harrova dosjen ne autobus thote, po vrapoj mbas autobusit
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 13-03-2018, 18:52   #677
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 30,187
Thanks: 11,516
Thanked 14,158 Times in 5,597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 344
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
everytime I listen to this!!!

https://www.youtube.com/watch?v=pt0RtNDcFWQ
what the hell of a crap is this lol
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 22:39   #678
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 5,720
Thanks: 5,450
Thanked 3,915 Times in 1,650 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 99
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

Plaka ime sot ne dreke!
Duke pare televisorin ku nje "gazetare" idiote po thoshte:
Bashkia Elbasanit per te suprizuar pjesmarrsit ka lancuar projektin strit parti si nje event kuul....e terci e verci....
Plaka zgurdullonte syte ne ekran pa kuptu asgjo dhe pastaj uli koken duke vazhdu tu qep dhe tha: Asgjo s'mora vesh se ca tha kjo goca, cfare i kane bere dites se plisit mi none, e kan heq fare ?
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 14-03-2018, 14:34   #679
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 36,202
Thanks: 9,544
Thanked 8,661 Times in 5,097 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 473
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?
Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Akrepi : 14-03-2018 nė 14:37
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2018, 15:42   #680
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 4,100
Thanks: 464
Thanked 764 Times in 525 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere per te qeshur sot?

me lot fare

Vendet e fundit te lira

Je i lodhur? Je i Stresuar?

Hajde tek ne dhe pusho......
Asnje klient nuk eshte kthyer kurre mbrapsh per tu ankuar
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg D3EC8CBE-6FBF-45CF-B3C1-3C8B5A02FC35.jpg (25.7 KiloByte, 16 shikimet)
__________________

Mbushi Ditėt me jetė jo jetėn me ditė😊

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Viking : 14-03-2018 nė 15:45
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur