Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-04-2018, 16:31   #181
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,220
Thanks: 10,270
Thanked 5,694 Times in 3,837 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Qekam investigativ sot???
Cfare mjetesh ushtatarake LUFTE,na ka dhuruar(nuk po shkruaj shitur sepse skemi para) USA????
M.q-se plazhi sju pelqeka????
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-04-2018, 18:51   #182
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,220
Thanks: 10,270
Thanked 5,694 Times in 3,837 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Serbia merr armė tė reja nga Rusia.

Ministri i Mbrojtjes i Serbisė Aleksandar Vulin ka deklaruar se nė takim me kolegun rus Sergej Shojgu ka filluar bisedimet pėr furnizim me pajisje tė re armatimi nga Rusia - katėr helikopterė transportues Mi-17 dhe katėr helikopterė lufte Mi-35, ka kumtuar Ministria serbe e Mbrojtjes.
Po e vazhdojmė bashkėpunimin ushtarako-teknik me pajisje tė reja dhe modernizim tė avionėve tė luftės Mig 29, pastaj tankeve T-72 dhe tė automjeteve luftarake tė kėmbėsorisė si dhe tė disa llojeve tė armatimit kundėrajror. Serbia e armatosur ėshtė Serbi paqėsore dhe garantuese e paqes nė Ballkan”, ka thėnė Vulin i cili sot ka filluar njė vizitė nė Rusi, njofton al Jazeera. Ai ka shtuar se Serbia derisa tė udhėhiqet nga Vuēiē kurrė nuk do tė vėrė sanksione kundėr Rusisė. Vulin ka pėrsėritur se Serbia falėnderon Rusinė pėr qasjen qė e ka ndaj Kosovės dhe pėr “pėrkrahjen e integritetit territorial tė saj si dhe pėr pėrkrahjen nė tė gjitha ēėshtjet e rėndėsishme”

PS: dhe ju INJORANTER nuk mbrohen trojet tu bo ....SORRA.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 06-04-2018, 19:45   #183
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 3,183
Thanks: 2,082
Thanked 3,927 Times in 1,320 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Ka zgjidhje?

Kam bicikletat e cunave. Ne size jane mire akoma, por njeri eshte me i gjate dhe lartesia e shales duhet ngritur ca me shume se maximumi qe ofron vet biciklet. Ka ndonje mundesi modifikimi? Bicikletat jane te mira dhe me vjen keq ti nxjerr kaq shpejt nga perdorimi.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-04-2018, 19:48   #184
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 366
Thanks: 44
Thanked 75 Times in 58 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
B.E.V ka njė atmosferė spektakolareB.E.V ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Ka zgjidhje?

Kam bicikletat e cunave. Ne size jane mire akoma, por njeri eshte me i gjate dhe lartesia e shales duhet ngritur ca me shume se maximumi qe ofron vet biciklet. Ka ndonje mundesi modifikimi? Bicikletat jane te mira dhe me vjen keq ti nxjerr kaq shpejt nga perdorimi.
modifiko cunin. Fute n'uje!
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-04-2018, 19:50   #185
Samiu
V.I.P
 
Avatari i Samiu
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 5,103
Thanks: 3,140
Thanked 2,092 Times in 951 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Samiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Serbia merr armė tė reja nga Rusia.

Ministri i Mbrojtjes i Serbisė Aleksandar Vulin ka deklaruar se nė takim me kolegun rus Sergej Shojgu ka filluar bisedimet pėr furnizim me pajisje tė re armatimi nga Rusia - katėr helikopterė transportues Mi-17 dhe katėr helikopterė lufte Mi-35, ka kumtuar Ministria serbe e Mbrojtjes.
Po e vazhdojmė bashkėpunimin ushtarako-teknik me pajisje tė reja dhe modernizim tė avionėve tė luftės Mig 29, pastaj tankeve T-72 dhe tė automjeteve luftarake tė kėmbėsorisė si dhe tė disa llojeve tė armatimit kundėrajror. Serbia e armatosur ėshtė Serbi paqėsore dhe garantuese e paqes nė Ballkan”, ka thėnė Vulin i cili sot ka filluar njė vizitė nė Rusi, njofton al Jazeera. Ai ka shtuar se Serbia derisa tė udhėhiqet nga Vuēiē kurrė nuk do tė vėrė sanksione kundėr Rusisė. Vulin ka pėrsėritur se Serbia falėnderon Rusinė pėr qasjen qė e ka ndaj Kosovės dhe pėr “pėrkrahjen e integritetit territorial tė saj si dhe pėr pėrkrahjen nė tė gjitha ēėshtjet e rėndėsishme”

PS: dhe ju INJORANTER nuk mbrohen trojet tu bo ....SORRA.
Gjurici po vjen ne Kosove per festat e pashkeve..me lejen e Kosoves...
Tung Beni...flamujt t`i ngrisin "kta" te tjeret...
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Samiu pėlqehet nga
i vjetėr 07-04-2018, 20:48   #186
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,220
Thanks: 10,270
Thanked 5,694 Times in 3,837 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
Gjurici po vjen ne Kosove per festat e pashkeve..me lejen e Kosoves...
Tung Beni...flamujt t`i ngrisin "kta" te tjeret...
Po shyqyr qe i kane dhene ....vista.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2018, 14:26   #187
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 5,364
Thanks: 210
Thanked 1,023 Times in 687 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

the cat is an animal ---> eshte ne gjinine femerore apo mashkullore
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2018, 16:08   #188
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 6,017
Thanks: 5,705
Thanked 3,903 Times in 2,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 60
Performer ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ndihme

Per kafshet perdoret IT ... po ne kete fjali nuk specifikohet
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2018, 08:48   #189
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,220
Thanks: 10,270
Thanked 5,694 Times in 3,837 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Question Pėrgjigje e: Ndihme

Juve qe merreni me informatiken....qfare asht qo????
http://map.norsecorp.com/#/
FLM ne perparesi.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2018, 09:23   #190
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 5,364
Thanks: 210
Thanked 1,023 Times in 687 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Buy Adobe Animate CC ėnd inxhoid it
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2018, 17:02   #191
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,220
Thanks: 10,270
Thanked 5,694 Times in 3,837 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Buy Adobe Animate CC ėnd inxhoid it
Si mund ta kuptoj??
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2018, 17:59   #192
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 5,364
Thanks: 210
Thanked 1,023 Times in 687 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Si mund ta kuptoj??
une thjesht shoh nje animation, se cfare fshihet pas jua leme eksperteve...une salvaxhenten ta hudha...dac kapu, dac mbytu...


p.s. meqe s'pergjigjej njeri
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2018, 18:03   #193
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,220
Thanks: 10,270
Thanked 5,694 Times in 3,837 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
une thjesht shoh nje animation, se cfare fshihet pas jua leme eksperteve...une salvaxhenten ta hudha...dac kapu, dac mbytu...


p.s. meqe s'pergjigjej njeri
Ndersa une mendoja...qe ruset kishin dominance.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2018, 18:15   #194
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 5,364
Thanks: 210
Thanked 1,023 Times in 687 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ndersa une mendoja...qe ruset kishin dominance.


i lexove ato 300 tullat ruse?!?! kshu eshte kur ta ben storien lagjia...e s'me besojne


p.s. nuk jane animacione ato...jane tulla tė tuqe tė tulės
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur