Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-04-2018, 08:35   #1
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 3,228
Thanks: 157
Thanked 976 Times in 617 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
​Shtatė gjėrat e ēuditshme qė meshkujt i pėlqejnė te femrat

Ndoshta kjo listė do t’ju befasojė dhe do tė ndryshojė pamjen tuaj te burrat …

1. Syzet

Gratė qė mbajnė syza zakonisht duken tėrheqėse pėr burrat. Tani kjo ėshtė konfirmuar, ju mund tė kontaktoni lirisht lentet e kontaktit … Dhe ata qė mbajnė syzet me tė vėrtetė janė me fat, apo jo?

2. Theksi

Ju nuk duhet tė jeni nga ndonjė vend tjetėr pėr tė pėlqyer njė njeri. Ndoshta ju thjesht keni njė theks tė caktuar nė varėsi tė qytetit nga i cili jeni ose rajoni. Ju nuk duhet tė keni turp pėr theksin tuaj, por ju duhet tė jeni krenar, pasi ėshtė pikėrisht ai qė meshkujt e pėlqejnė dhe i tėrheqin nė mėnyrė tė ēuditshme. Theksi juaj tingėllon ekzotik, dhe edhe nėse gjuha juaj amtare ėshtė e njėjtė – dhe nėse jo, ėshtė edhe mė mirė!

3. Peshqir mbi kokė

Njė nga gjėrat mė tė ēuditshme qė u pėlqen meshkujve ėshtė kur e dashura e tyre lan flokėt dhe pastaj pėrdredhė ato nė njė peshqir. Ndoshta ėshtė koha pėr tė nisur njė prirje tė re? Ose mos …

4. Kur ai tė shikon ty kur bėn grim

A keni gjetur ndonjėherė veten nė njė situatė tė tillė qė i dashuri apo bashkėshorti juaj po ju vėshtron gjatė kohės qė vinin grimin tuaj? Pra, mos ngurroni tė uleni para tij dhe le t’ju admirojė.

5. Kur njė grua ushtron

Shumė njerėz duan tė shohin gratė qė praktikojnė. Ky vėshtrim i lodhur dhe ndjenja e djersitur nė lėkurė thjesht vepron mbi ta si njė magnet! Nėse ju pėlqen apo jo, burrat ende e konsiderojnė atė njė pamje shumė seksi. Le tė shikojė ju ndėrsa ushtroni, ose edhe mė mirė – ushtroni sė bashku.

6. Modeli ushtarak

Filloni tė mbani kėtė dizajn sepse duket shumė pozitiv pėr meshkujt. Shumica e tyre mendojnė se njė grua nė “veshje ushtarake” ėshtė seksi. Ai nuk do tė jetė nė gjendje t’ju rezistojė!

7. Kur njė grua mban T-shirt tė tij

Njė vėshtrim i pasigurt ėshtė gjithashtu tėrheqės pėr meshkujt, veēanėrisht nėse mbani T-shirt tė tij. Provoni kėtė mashtrim dhe shikoni se si do tė reagojė, transmeton KosovaPress.
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2018, 09:47   #2
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 31,682
Thanks: 12,713
Thanked 15,836 Times in 6,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 363
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ​Shtatė gjėrat e ēuditshme qė meshkujt i pėlqejnė te femrat

check check check ...pervec veshjes ushtarake lol
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2018, 09:52   #3
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 5,974
Thanks: 5,831
Thanked 4,287 Times in 1,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ​Shtatė gjėrat e ēuditshme qė meshkujt i pėlqejnė te femrat

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
check check check ...pervec veshjes ushtarake lol
mos e kishe gje fjalen per keto ti?

__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2018, 10:16   #4
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 31,682
Thanks: 12,713
Thanked 15,836 Times in 6,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 363
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ​Shtatė gjėrat e ēuditshme qė meshkujt i pėlqejnė te femrat

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
mos e kishe gje fjalen per keto ti?

jo baba kjo nuk eshte veshje ushtarake
e kisha fjalen er kete
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 16-04-2018, 10:58   #5
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 7,495
Thanks: 350
Thanked 1,621 Times in 1,092 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ​Shtatė gjėrat e ēuditshme qė meshkujt i pėlqejnė te femrat

vetem pika 7 me bindi dhe eshte e vertete...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2018, 11:14   #6
Sia
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2017
Posts: 433
Thanks: 0
Thanked 98 Times in 58 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Sia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: ​Shtatė gjėrat e ēuditshme qė meshkujt i pėlqejnė te femrat

Ne fakt 6 edhe..

Sia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur